76

Odp: jakie są wasze ulubione sklepy z ubraniami w internecie?

Ja ostatnio znalazłam świetne figi   - zamówiłam i byłam w szoku jak dobra jakościowo może być bielizna z internetu smile naprawdę szczerze polecam smile

77

Ja zwykle chodzę po galeriach, ale mężowi zamawiam ubrania przez internet. Jeśli szukacie odzież męską w rozmiarach xxl to tutaj jest bardzo fajny sklep  . Mają modne ubrania i ogromny wybór smile Mąż jest bardzo zadowolony smile

78

Zamiast się cieszyć jak dobrze wygląda to lepiej mu powiedz żeby schudł, to mu tylko wyjdzie na zdrowie, a wyglądać gorzej na pewno nie będzie.

79

Ja lubię różne sklepy, ale częściej i tak kupuję stacjonarnie. To co ostatnio udało mi się ustrzlić to płaszcz zimowy z Regatta, ale tylko dlatego, że przymierzałam stacjonarnie, a na stronie mieli o wiele taniej wink

80

Ja najczęściej zamawiam na Netmodzie smile Obsługa sklepu bardzo przyjazna, rozwiązują każdy problem, jeśli takowy się pojawi. Aktualnie biegam w wiosennej ramonesce od nich - jestem zachwycona! smile

81

Ja kupuję ostatnio online. Oczywiście też na strony producentów takich jak Cross Jeans, HM, Zara, Wrangler, Levis, Lee, Mustang. Jednak moim ulubionym jest Cross Jeans ze względu na to jak wytrzymałe są ich materiały i jakoś produktu.

82

Ja bardzo lubię WHITE RVBBIT
drogeria Ezebra i buty Royalfashion smile

83

Ja dodatkowo też zaglądam na  allegro.pl i wyszukuję tam moich ulubionych producentów big_smile
Ostatnio kupiłam takie fajne buty: MUKLUKI damskie OCIEPLANE szare z CJ. Są ze skóry ekologicznej zamszowej.

84

Jeżeli chodzi o ubrania to H&M, a buty to luxusowi.pl i zalando. Ostatnio w tym pierwszym sklepie kupiłam takie wypasione botki:)

85

Ja ostatnio znalazłam fajny sklepik z obniżkami i kupiłam tam spodnie Anya w bardzo ciekawym odcieniu - szarym, są w formie skinny fit, więc dla osoby szczupłej. Mają dodatkowo fajne przetarcia smile

86

Moodo, Intimissimi

87

Ja też często przeglądam oferty producentów na allegro, gdyż są najbardziej trwałe jeśli chodzi o materiały z którego jest tworzone.
Wrangler już taki nie jest, nie raz się zawiodłam, bo pękły szwy.

88

Kupuję na olx, tam nowe ubrania są dużo taniej bo ktoś np. kupił za mały rozmiar:)

89

Ja np.buty jeżeli je też możemy uznać ogólnie za ubrania lubię też kupować w necie, potem sobie coś wybiorę. Ostatnio to były różowe trapery .

90

Polecam włoską modę w Moose

91

Hejka ja ostatnio znalazłam sobie taki portal można znaleźć tam moją ulubioną firmę. Kupiłam tam sobie buty w typie botków. Teraz owszem są one niedostępne, ale myślę, że jeszcze będą do kupienia
Są bardzo wygodne! Nie przemakają itp.

92

Ostatnio kupuję na moodo.pl

93

ostatnio najbardziej podoba mi się włoska kolekcja na ubierzsie.com

94

Ostatnio zrobiłam zakupy bielizny wyszczuplającej na Orirose.pl i naprawdę mają tam duży wybór!

95

Moj number one to New Look,Bay,Quiz,River Island

Potem H&M

Przyznam tez,ze czasem zakupię coś w second hand wink

Warto zaglądac sobie na pewno na tę stronę- jest na niej wypisane jakie są obecnie zniżki do poszczególnych sklepów.

Tez jest faktem,ze co panstwo to inne marki,niektorych sieci po prostu w jakims kraju nie ma,a sa inne,inne style itp i jak bywam w Uk czy na wakacjach w innych krajach to calkiem gdzie indziej sie okupuje :-)

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2020-05-30 10:58:40)