126

Odp: Co byś teraz wypiła?

[quote=niechcemisie]Ja na butelkę big_smile

Mam kilka piw w lodówce... od chyba dwóch miesięcy. Nie ciągnie mnie do alkoholu. Wina to jednak bym się miała ochotę kiedyś napić. I mam ochotę z nim przesadzić. I mam ochotę wtedy płakać w ramionach innych kobiet, które będą do mnie mówić jacy faceci są źli i żebym olała dziada.[/quote]

To napijmy się razem, ja nie odmawiam schłodzonego piwka;)

127

[quote=Fasolala]W taką pogodę jak dziś, to nic mi się nie chce pic poza kawa. Za to wczoraj cały dzień chodził za mna pyszny aperol spritz. Najlepsza rzecz na upały smile[/quote]

Co to jest ten aperol? Pytam poważnie.

128

Skusiłam się na więcej niż na lampkę wina ale fajna impreza była wink A jak u Was po weekendzie? wink

129

Jestem po obiedzie więc w ogóle nie mam aktualnie ochoty na napoje ;p

130

Kawę big_smile
---
[url]https://przenoszeniemaszyn.com.pl[/url]

Ostatnio edytowany przez Ertap1 (2017-05-24 20:29:52)

131

Jakieś "łiskacza" a tu karmić trzeba...
Czasem marzy mi się by już odstawić młodego

132

Cześć wszystkim ! smile jako że to forum o zdrowiu chciałabym zapytać czy znacie się może na świeżo wyciskanych sokach big_smile właśnie przymierzam się do kupienia jakiegoś fajnego urządzenia zastanawiam się tylko co jest lepsze wyciskarka czy może sokowirówka? Szukając info znalazłam tutaj [url]http://www.polskatimes.pl/dodatki/rozmaitosci/a/sokowirowka-czy-wyciskarka-soki-tloczone-lepsze-od-wyciskanych,12105636/[/url] że jednak wyciskarka jest dużo lepsza przede wszystkim jeśli chodzi o wydajność i właściwości soków, ale cena mnie trochę przeraża. Czy może ktos z Was może mi doradzić ?

133

Wypiłabym zimne piwko. Albo cydr smile

134

A to i ja. Nie mówiąc o jakiejś zimnej lemoniadzie.

135

Gorące kakao z pianką z bitej śmietany!