26

Odp: Tanie dodatki

ja za naszyjniki daje 20-30zł nie wydaje mi się, że to jakaś duża kwota smile w galerii takie same są po 40-60zł warto więc szukać w internecie smile

27

Odp: Tanie dodatki

Ja osobiście nie przepadam za zegarkami jakoś smile chyba jak byłam mała to za dużo nosiłam ich smile wtedy miałam fioła na punkcie zegarków miałam może z 10sztuk big_smile

28

Odp: Tanie dodatki

Nie lubię nosić zegarka,  po tym jak ostatni mi się zalał, gdy zapomniałam o nim i zmywałam po obiedzie.

29

Odp: Tanie dodatki

[quote=kasia001]Nie lubię nosić zegarka,  po tym jak ostatni mi się zalał, gdy zapomniałam o nim i zmywałam po obiedzie.[/quote] Właśnie dlatego zegarek zakładam tylko od święta. W domu niestety bardzo łatwo można go zepsuć.

30

Odp: Tanie dodatki

A ja lubie zegarki, ale nie w domu, kiedy przychodzę do domu, zaraz zdejmuję! Nie z obawy, że popsuje, chociaż to zagrożenie, ale po prostu mi przeszkadza.

31

Odp: Tanie dodatki

A też mam taki zwyczaj, że w domu ściągam zegarek. Po prostu mi go trochę szkoda.

32

Odp: Tanie dodatki

Ostatnio byłam na weselu ze znajomymi i cztery osoby miały zegarki, najśmieszniejsze było to, że żaden nie działał  smile były założone tylko dla ozdoby. Więc nawet zepsuty może byc ozdobą stylizacji big_smile

33

Odp: Tanie dodatki

Zapraszam na Wyprzedaż szafy:) ceny od 8 do 30 zł, rzeczy w większości nowe, założone góra dwa razy:) Możliwy odbiór osobisty na terenie Pabianic, Łodzi, Rzgowa. Koszt wysyłki to zawsze 8 zł niezależnie od ilości kupionych produktów.

M.in do sprzedania fajne dodatki,rękawiczki nowe z metkami,szaliki, czapki;)
Zapraszam!

34

Odp: Tanie dodatki

Wg mnie świetnym dodatkiem są tanie troby bawełniane z nadrukiem, nie koniecznie z  logo firmy, tylko z nadrukiem pasującym do nas. Takie torby można zamówić na  i przez wzgląd na niską cenę można mieć ich kilka, w zależności od sytuacji wink

35

Odp: Tanie dodatki

Okulary! jakie są najlepsze na zimę?

36

Odp: Tanie dodatki

Mój syn po angielsku przez internet z Chin zamówił mi na gwiazdkę pierścionek i kolczyki po 0,90 gr i przesyłka bezpłatna ,ale nie chce mi zdradzić jaka to strona ,Wiecie ,że nawet ładne te rzeczy są .

37

Odp: Tanie dodatki

Od dziecka uwielbiam przeróżną biżuterię, a zwłaszcza naszyjniki, które lubię mieć na szyi. Mój mąż od kiedy się poznaliśmy kupuje mi biżuterię na dzień kobiet, walentynki, imieniny, urodziny itp. Na początku była to bardzo droga biżuteria, ale koleżanka poleciła mi ten sklepi od tego czasu sama kupuje tam biżuterie i mój mąż także tam kupuje, bo ich produkty sa bardzo wysokiej jakości, a są dużo tańsze od produktów dostępnych w innych sklepach. Polecam jeśli chcenie kupić sobie coś fajnego, a niedrogiego.

38

Odp: Tanie dodatki

[quote=blue_dragon]Mój syn po angielsku przez internet z Chin zamówił mi na gwiazdkę pierścionek i kolczyki po 0,90 gr i przesyłka bezpłatna ,ale nie chce mi zdradzić jaka to strona ,Wiecie ,że nawet ładne te rzeczy są .[/quote]
Chyba żadna tajemnica - na Aliexpress można kupić chińskie produkty za grosze. Niektóre dziewczyny są już uzależnione od tego big_smile
Na fejsie są grupy, w których pokazują sobie, co upolowały, co warto, czego nie warto. Moja koleżanka robi tam zakupy CIĄGLE. Pokazywała mi produkty, które kupiła za kilka złotych i linki do nich w innych sklepach internetowych, gdzie kosztują po kilka dych.

39

Odp: Tanie dodatki

jakoś nie mam cierpliwości do zakupów z chin, nie chce czekac dwa miesiące na wszystko, wolę zakupy w Polsce - testowałam ostatnio sklep mają dużo dodatków w niskich cenach

40

Odp: Tanie dodatki

Ja znalazłam dużo ciekawych wzorów biżuterii, które nie kosztują Bóg wie ile a wyglądają całkiem ładnie. Przede wszystkim są z prawdziwego srebra próba 925 nie ma żadnych podrób, wszystko jest oryginalne, można sobie naprawde niskim kosztem skompletować całkiem ladny zestaw

41

Odp: Tanie dodatki

Dawniej nosiłam sztuczn a bizuterie ale szybko sie niszczyła, zaśniedziała gdzies i trudno to było doczyscic, kolory tez sie tracą no i niechlujnie to wygląda. Takze teraz nosze tak naprawde 3 pary kolczyków na krzyz i bransolety ale raczej srebrne albo złote. A z tanich dodatków to nie wiem, pasek jakis albo apaszka - tutaj nie przepłacam

42

Odp: Tanie dodatki

Ostatnio znalazłam bardzo ładne srebrne kolczyki za 40zł  i do tego idealnie pasującą zawieszkę srebrną za 30zł

43

Odp: Tanie dodatki

U mnie to są takie dwie skrajności: albo mam kolczyki za 300-400zł, albo jakąś najtańszą biżuterię, którą kupiłam na promocji w H&M haha...

44

Odp: Tanie dodatki

Choć teraz można to uznać jako dodatek pod cieplejszy rozpinany sweter, to kupiłam sobie ostatnio taką koszulkę specyficzną niby sweterek zakończony jakby białą koszulą zapinaną na guziki. Super wygląda i jest tania. Koszulka ma okrągły dekolt i jest w kolorze szarym, dół ma biały.

45

Odp: Tanie dodatki

Dla mnie ostatnio kupionym już na wiosnę dodatkiem do bluzeczki były szorty w kolorze szarym.
Są na ściągacz, dedykowane osobą szczupłym.

46

Odp: Tanie dodatki

A ja ważę 68 kg i też lubię nosić szorty:) Kto mi zabroni...?

47

Odp: Tanie dodatki

Ja jako dodatek do spodni kupiłam sobie ostatnio taki ładny niebieski, szerszy pasek damski.
Jest bardzo wygodny i wytrzymały smile

48

Odp: Tanie dodatki

Ostatnio lubię broszki, najlepiej takie ze zwierzęcymi motywami:) Mam już motyla, chrząszcza i żabę:)

49

Odp: Tanie dodatki

Ja wczoraj byłam w posnani kupiłam mojemu facetowi skarpety, niestety online ich nie ma, więc nie mam jak linku wstawić. Sobie zaś dokupiłam pasek cieniutki do spodni. Gdyż taki potrzebuję na jutro na firmową imprezę.

50

Odp: Tanie dodatki

Tylko lepiej uważać na jakość. Jesli kupować to w sprawdzonym sklepie, gdzie zrobimy zwrot jak coś nam nie podpasuje.