1

Temat: Tanie dodatki

Kupujecie tylko i wyłącznie drogą biżuterię czy na co dzień nosicie np. podobną do tej:  ? Ja właśnie przymierzam się do zakupu burrlo takie również są ładne. Nie muszę mieć jakiś bardzo drogich, nikt przecież nie musi wiedzieć ile kosztują. Wygląd się przecież liczy oraz to aby biżuteria pasowała do kreacji smile

2

Odp: Tanie dodatki

Na codzień kupuje biżuterię w pobliskim sklepie gdzie mają dodatki już od 5 zł i nie wygląda gorzej od tej droższej;)

3

Odp: Tanie dodatki

oj zależy ale raczej powyżej 50 zl nie wydaje na bizuterie

4

Odp: Tanie dodatki

Ja podobnie jak Finao poluję na przedmioty, które wyglądają tak samo, a kosztują mniej. Co więcej, znam w swoim mieście sklepy, które zaopatrują się w tych samych hurtowniach, tyle że jedne sprzedają towar po cenach "z wyższej póki", a inne liczą, że sprzedając więcej po przyzwoitej cenie zarobią tyle samo co tamte big_smile I to lubię smile) NIE dla pazerności smile) A jak się ktoś nie zna to niech przepłaca za dodatki tej samej firmy i ma poczucie, że kupił sobie coś lepszego, bo zapłacił więcej.
Owszem, bywają rzeczy droższe i rzeczy lepsze (i nie mówię o tym, że jedno idzie w parze z drugim, bo wszystkie wiemy, że to nieprawda), ale mam tu na uwadze naprawdę dodatki tych samych producentów, od tych samych importerów i z tych samych hurtowni, warte tyle samo a detalicznie sprzedawane w różnych cenach w zależności od sklepu.

5

Odp: Tanie dodatki

Przyznam szczerze, że mam tylko jeden komplet biżuterii. Za to jest firmowy i z chęcią go noszę - zwłaszcza kolczyki są piękne.

6

Odp: Tanie dodatki

Niektóre kobiety nie potrzebują mieć nie wiadomo jak ile biżuterii i w takich wypadkach zdecydowanie lepiej jest mieć coś lepszego jakościowo.

7

Odp: Tanie dodatki

Ja prawie wcale nie noszę biżuterii. Jakoś nie umiem się do tego przekonać.

8

Odp: Tanie dodatki

A ja mam różnie, bo mam i drogą biżuterę i tańszą smile
Choć z drugiej strony np hand made pomału w końcu też zaczyna się cenić wink

9

Odp: Tanie dodatki

Ja ostatnio na wyprzedaży upolowałam świetną miętową bransoletkę z tworzywa za 3 PLN smile
Coś takiego, tylko kolor inny: [img]//img.szafa.pl/uploads/clothes/c0/d3/d427/3583262/1286207620.jpg[/img]

Rozwalają mnie ceny tych sznurkowych... kawałek woskowanego sznurka + marna (bo żeby jeszcze srebrna lub złota) zawieszka. Kiedy stawały się modne to kosztowały po kilka dych. Wygrałam w konkursie taką, mogłam sobie wybrać wzór i kolor. Śmiać mi się chciało jak zobaczyłam, że sprzedają je za 50 złotych... złotówkę to warte.

10

Odp: Tanie dodatki

Hmmm co do tych sznurkowych bransoletek muszę się zgodzić wink. Spodobała mi się jedna w aparcie swego czasu, ale jak zobaczyłam cenę to z miejsca z niej zrezygnowałam.

11

Odp: Tanie dodatki

Mnie ostatnio spodobały się te  zwłaszcza te z rzemieniem...nie wiem czy kupowałyście kiedyś coś podobnego?

12

Odp: Tanie dodatki

Mi tego typu bransoletki nigdy się nie podobały wink.

13

Odp: Tanie dodatki

Tanie ale ręcznie robione i jedyne w swoim rodzaju są najlepsze. Wiele takich ofert znajdziecie na: . Do wyboru do koloru, dla różnych kobiet o różnym guście. W jednym miejscu wybór niesamowity.

14

Odp: Tanie dodatki

Mnie się podobają tylko ostatnio coś pisali, że są rakotwórcze?

15

Odp: Tanie dodatki

niestety nie zawsze mogę sobie pozwolić na tanią biżuterie, bo uczula mnie (chodzi o te metalowe). dlatego kupuje jedną, ale efektowną rzecz:)

16

Odp: Tanie dodatki

EMzi, masz pewnie alergię na nikiel. Bardzo powszechna, też cierpię hmm
Są antyalergiczne bigle i zaczepki ze stali chirurgicznej, czy czegoś i takie musimy wybierać.

17

Odp: Tanie dodatki

Ja na co dzień używam raczej tanich dodatków. Nie kupuje w znanych sieciówkach. Mam parę droższych zestawów, ale je ubieram tylko na jakąś specjalną okazję. Szkoda mi wydawać pieniędzy. Więc raczej sama nie kupuje, jeśli coś mam to jest to prawdopodobnie prezent od kogoś.

18

Odp: Tanie dodatki

Mi tanie dodatki kojarzą się z tandetą (nie urażając nikogo). Wiem, że mojego zdania nie podziali wiele osób, ale tak uważam. I wolę wydać raz na jakiś czas więcej, ale mieć coś porządnego i naprawdę ładnego i wartościowego. Wszystko jest kwestią gustu.

19

Odp: Tanie dodatki

Ja kupuje gdzie popadnie. Jak coś mi się spodoba, to nie ma znaczenia czy z targu czy z Apartu. Biorę i już wink

20

Odp: Tanie dodatki

Ja też nie mam lubionych sklepów, czasami zdarza mi się kupić coś na allegro, innym razem w sklepie internetowym albo w galerii. Teraz przeglądam  w poszukiwaniu czegoś na chłodniejsze dni, ale można tam znaleźć też biżuterię.

21

Odp: Tanie dodatki

Od niedawna kupuję tylko srebrną biżuterię. Zauważyłam, że od sztucznej dostaję uczulenia.

22

Odp: Tanie dodatki

Dla mnie nie ma różnicy marka, jeśli jest ładna i akurat taka mi pasuje do kreacji bądź mi się podoba to jak najbardziej wezmę i taką "bazarową kolię " ;P Ale jeśli chodzi o jakieś łańcuszki które nosze raczej na codzień to stawiam przynajmniej na srebro bo wiadomo że trwalsze a przy ciągłym noszeniu nie zejdzie z tego kolor. Zresztą srebro nie jest jakoś kosmicznie drogie więc sądze że każdy sobie może pozwolić na coś srebrnego smile

23

Odp: Tanie dodatki

Ooo, w takim razie chętnie zerknę, ponieważ rozglądam się za nowym zegarkiem.

24

Odp: Tanie dodatki

W takim razie skoro polecamy sobie tutaj dobre sklepy z tanimi dodatkami ja również dorzucę coś od siebie. Tutaj można zamówic sobie obecnie markowe zegarki w bardzo dobrych cenach: . W sklepie obecnie jest sporo wyprzedaży tak więc możecie kupić sobie jakiś fajny zegarek w cenie o 50% tańszej. Zerknijcie sobie szczególnie na zegarki marki Michael Kors. ja obecnie poluję na ten model:

25

Odp: Tanie dodatki

Nie mam nic przeciwko tanim dodatkom, czasem można kupić ładne i solidnie zrobione dodatki na niewielką cenę. Nie lubię nosić na co dzień drogiej biżuterii, wartościowego zegarka itp.,  bo zawsze martwię się, że je zgubię czy uszkodzę, dlatego wybieram np. kolczyki lub bransoletki z tańszych materiałów niż złoto smile