1

Temat: Włosy na twarzy

Czasem jest to lekki wąsik, czasem bardziej uciążliwa ilość włosów na twarzy.
Jak sobie z nimi radzić ? Czasem wyrywanie pęsetą bywa czasochłonne.
Co polecacie?

2

Odp: Włosy na twarzy

Może plastry depilujące...? Ale lepiej by było iść na badania hormonalne...

3

Plastry mogą podrażniać, mnie podrażniały. Jeżeli uciążliwe to polecam epilclear. Bardzo skuteczna metoda, jeżeli o wąsik chodzi.

4

Ja mam pojedyńcze, w porównaniu z innymi kobietami to jeszcze nie tragedia... Ale wiadomo, z wiekiem hormony się rozregulowują i będzie ich przybywać.

5

podłączam się do tematu, też chętnie się dowiem

6

A my bardzo chętnie podpowiemy i opowiemy, tylko plz doprecyzuj pytanie. smile Co konkretniej chciałabyś wiedzieć?

7

a_grestowa, masz epilclear? Tylko na wąsik stosujesz? Ja się zastanawiam nad brwiami, ale trochę się boję.

8

Agrestowa, jak to wygląda, krok po kroku poproszę wink Ile to kosztuje ?

9

Zestaw na około 80 aplikacji kosztuje 399 zł. Można go zamówić na epilclear.pl wiem, bo szukałam dla koleżanki. wink

10

A czy ten epilclear mozna samemu sobie robić czy u kosmetyczki?

11

Depilacja laserowa. Według mnie nie ma nic skuteczniejszego. Często dziewczyny nie myślą o takim zabiegu, bo wydaje się drogi. Ale wcale tak nie jest. Jak widać, nie aż tak strasznie wink

12

A może nitkowanie? Wydaje się bezpieczne i przede wszystkim naturalne.  możecie sobie o nim więcej poczytać. Myślę, że to dobra opcja, bo włoski usuwane są wraz z cebulkami i długo nie odrastają...

13

A czy może ktoś używał kremu Vaniqa, chciałabym poznać opinię.

14

[quote=marysiapii]A czy ten epilclear mozna samemu sobie robić czy u kosmetyczki?[/quote]

Epilclear to zestaw do samodzielnej depilacji w domu. wink

15

[quote=PannaJagoda]Zestaw na około 80 aplikacji kosztuje 399 zł. Można go zamówić na epilclear.pl wiem, bo szukałam dla koleżanki. wink[/quote]
Dzięki wink Popatrzę i może się skuszę..
Jak długo się utrzymuje efekt?

Lasera się jednak boję... ;/

Ostatnio edytowany przez Diabela (2017-05-24 22:38:27)

16

Sama nie miałam nigdy takiego problemu, natomiast moja koleżanka z powodu hormonów, długo męczyła się z włoskami na twarzy. Dlatego też zdecydowała się na depilację laserową i jak mówi, efekt jest bardzo fajny. W związku z czym gdybym jednak kiedyś zmagała się z włoskami na twarzy, najpewniej postawiłabym na ofertę  w Skinlogica we Wrocławiu. Przede wszystkim można tam skorzystać z wielu zabiegów, a dodatkowo często są organizowane różnego rodzaju promocje.

17

Warto też popytać w tym temacie znajomych smile To się naprawdę bardzo często sprawdza, więc warto się nad tym bardziej zastanowić smile

18

Przecież są plastry do twarzy, a Wy od razu lecicie z tym na laser?!?

19

Ja długo męczyłam się z uciążliwym wąsikiem. Próbowałam wielu sposobów, ale wszystko było chwilowe i problem wracał dosłownie po dwóch dniach... Zdecydowałam się na depilację laserową. Zabieg robiłam w Estetyka Day Spa http://sienkiewicza.estetyka-dayspa.pl/ bo słyszałam o nich dużo dobrego. Depilacja nie była bolesna, a co najwazniejsze była skuteczna.

20

witam wszystkich forumowiczów

21

Nie chciałam się dłużej męczyć z wąsikiem na twarzy, dlatego zdecydowałam się na jego usunięcie za pomocą laserowej depilacji, jestem bardzo zadowolona z efektów. Plaster na wąsik poszedł w odstawkę.

22

Jeżeli wloski są ciemne to mzoesz uderzyc na depilacje laserem. Jak jasne to lipa bo laser ich nie złapie.

23

Słyszałam że bardzo dobra jest klinika mirackiego w Warszawie  https://klinikamiracki.pl  mają dobrych specjalistów i szeroki wachlarz zabiegów do wyboru.