26

Odp: Co zabrać na wakacje do Grecji?

Byłam w tym roku w Grecji na wyspie Skopelos <3 Mamma Mia smile

Miałam dwa kostiumy kąpielowe, czapkę z daszkiem, okulary, zwiewne sukienki, kremy do opalania.
Wygodne buty i koniecznie buty do pływania z twardą podeszwą - idealne na kamieniste plaże

27

Ja w tym roku spędziłam wakacje w kraju, nie mniej jednak marzą mi się już od dawna. Chciałabym móc w końcu spędzić czas w ciepłym klimacie, gdzie można podziwiać niesamowite widoki i zapomnieć o wszystkich troskach i problemach. Jak sądzicie, warto się tam wybrać?

28

Moim zdaniem dużo letnich ciuszków, ponieważ tam jest ciepło. Należy jednak dobrze się spakować  w dużą walizkę. Jak nie masz takiej z kółkami to warto kupić nową. Takie kupisz teraz w sklepach internetowych z szybką wysyłką. Na pewno coś znajdziesz dla siebie.

29

ja mojemu mężowi chcę kupić na wyjazd taki kapelusz  strasznie mi się spodobał, a on lubi takie dodatki. Z tego co czytałam to wykonany jest z lnu a więc nie będzie mu za gorąco smile Co o nim myślicie?

30

Obowiązkowo okulary przeciwsłoneczne. Z uwagi na ogromną ilość słońca najlepiej takie, które kryją jak największe pole widzenia.

31

Ja jak pierwszy raz jechałam w ciepłe kraje wzięłam za dużo długich (ciepłych) ciuchów. Nie ma co przesadzać bo tam prawie się w tym nie chodzi. Koniecznie kremy, okulary i czapka. I tyle wink