51

Odp: Co na wypadanie włosów?

> Konwaliowa napisał/a:

> ja polecam zioła smile pokrzywa i łopian smile

w samo sedno. Zioła najlepsze smile))))

52

Odp: Co na wypadanie włosów?

Bardzo dobry naturalny skład ma moje serum. Dużo naturalnych ekstraktów i wyciągów które są szczególnie znane we wschodniej medycynie. Druga sprawa że preparat ma nano cząstki także mogę głębiej się wchłonąć w skórę przez co odbudowują włosy od samej podstawy od cebulki.

53

Odp: Co na wypadanie włosów?

w dzisiejszych czasach taki zabieg transplantacji włosów np to szybka akcja, bezbolesnie, raz dwa, w milej i przyjemnej atmosferze, sama wiem z doswiadczenia bo maz robil sobie przeszczep włosów w Wawie, maja bardzo dobrych specjalistow, duze doswiadczenie w tej dziedzinie, zdecydowalismy sie bez zawahania, teraz mąż juz nie narzeka na swoją łysinke

54

Odp: Co na wypadanie włosów?

Podstawa to więcej kwasów tłuszczowych w diecie, do tego regularne nawilżenie, peelingi skóry głowy oraz odłożenie na bok suszarki i prostownicy. smile

55

Odp: Co na wypadanie włosów?

Kiedy okresowo wypadają mi włosy, pierwsze co robię, to kupuję szampon z czarnej rzepy. Poza tym staram się wtedy suplementować albo zjadać więcej witamin. Wiele osób chwali serię Radical ze skrzypem. Nie zauważyłam poprawy, ale wypadanie włosów akurat wtedy, kiedy ją stosowałam, nie było związane ze stresem, przesileniem wiosennym czy czymś, tylko z problemami hormonalnymi.

56

Odp: Co na wypadanie włosów?

Dziewczyny, a może któraś z Was poleci jakiś preparat, który wzmocni włosy po porodzie i kamieniu piersią? To jest jakiś dramat, zupełnie nie mogę sobie z tym poradzić..

57

Odp: Co na wypadanie włosów?

Makira, kiedy rodziłaś? Poziom prolaktyny powinien spaść około 6-9 miesiąca po porodzie, a jeśli nadal wypadają, to przez karmienie piersią właśnie, co nie znaczy oczywiście, że masz z niego rezygnować. Nie wydaje mi się, żeby istniał specyfik zewnętrzny, który wygra z gospodarką hormonalną naszego organizmu. Wiem, że Ci ciężko... mi od prolaktyny włosy zostawały w palcach, pamiętam jakie to dołujące. Uzbrój się w cierpliwość, włosy odzyskasz, naprawdę smile

Czy nadal karmisz? Bo jeśli nie, to mogłabyś zacząć wzmacniać włosy suplementami. Jeśli karmisz po prostu poczekaj, wszystko wróci do normy smile Cierpliwości smile

58

Odp: Co na wypadanie włosów?

Wcale nie musisz czekać jeśli nawet karmisz piersią. Od razu możesz zacząć wzmacniać włosy, a niestety wypadanie to częsta dolegliwość w ciązy i po porodzie, większość moich koleżanek narzekało na to że włosy im leciały mocno

59

Odp: Co na wypadanie włosów?

O, nie wiedziałam, że są takie pigułki dla mam. Podobno pomaga po prostu dieta, która zawiera witaminy z grupy B, cynk, miedź i żelazo, ale to też nie są jakieś super efekty, bo hormony robią swoje i trzeba to przeboleć.

60

Odp: Co na wypadanie włosów?

Niestety chyba nie zawsze dieta pomaga. Ja w ciąży nie na wszystko miałam ochotę i to też był problem.

61

Odp: Co na wypadanie włosów?

Moim zdaniem to dobrze, bo kompleksowo odpowiada na zwiększone potrzeby organizmu kobiety w okresie ciąży i karmienia. smile

62

Odp: Co na wypadanie włosów?

Dieta wiadomo, to podstawa, ale jeśli można sobie pomóc jakoś dodatkowo, to dlaczego nie. Mam tabletki i zaczęłam stosować, ale wiadomo, trzeba czasu, żeby było widać efekty. Słuchajcie, a widziałam, że jest też lotion, któraś z Was używa?

63

Odp: Co na wypadanie włosów?

> Makira napisał/a:

> Dieta wiadomo, to podstawa, ale jeśli można sobie pomóc jakoś dodatkowo, to dlaczego nie. Mam tabletki i zaczęłam stosować, ale wiadomo, trzeba czasu, żeby było widać efekty. Słuchajcie, a widziałam, że jest też lotion, któraś z Was używa?
Ja lotionu używam, bardzo fajny. Wcieram 2-3 razy w tygodniu, na pewno widzę ze stan skóry głowy się poprawił, nie przetłuszcza się tak, wiem że ma też pomóc na cebulki i pobudzić wzrost. Na pewno będę stosowała jeszze trochę, bo dopiero od 2 tygodni używam.

Ostatnio edytowany przez karsi (2019-06-13 11:52:18)

64

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja biorę tabletki juz od jakiegoś czasu, ale właśnie niedawno kupiłam też lotion, może jak zadziałam z dwóch stron to efekt będzie jeszcze lepszy.Trochę się bałam, że ten lotion będzie mi obciążał włosy albo przetłuszczał, ale nic takiego się nie dzieje.

65

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja , po konsultacji z trychologiem zdecydowałam się na wykonanie mezoterapii, dam znać za dwa tygodnie jak było smile

66

Odp: Co na wypadanie włosów?

> kaweczka napisał/a:

> Ja biorę tabletki juz od jakiegoś czasu, ale właśnie niedawno kupiłam też lotion, może jak zadziałam z dwóch stron to efekt będzie jeszcze lepszy.Trochę się bałam, że ten lotion będzie mi obciążał włosy albo przetłuszczał, ale nic takiego się nie dzieje.

Jaki lotion?

67

Odp: Co na wypadanie włosów?

Dodatkowo możesz dokupić specjalny lotion - taki do psikania, wtedy będziesz miała zestaw i podwójne wzmocnienie włosów od zewnątrz i od środka. Ja zdecydowałam się kupić, ma całkiem fajny skład, a włosy po nim są fajnie lśniące i przyjemne w dotyku - pewnie przez to, że w składzie ma proteiny jedwabiu smile

68

Odp: Co na wypadanie włosów?

Kilka kosmetyków + odpowiednia systematyczność i na pewno wszystko będzie OK.
Po prostu - musicie odpowiednio działać. A bez odpowiedniej jakości żadnych efektów po prostu nie będzie.

69

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ja od jakiegoś czasu stosuję szampon, trochę później dołożyłam do tego jeszcze ten lotion w sprayu. Myślę, że właśnie ten zestaw poprawił kondycję moich włosów. Wypadają zdecydowanie mniej, są też bardziej lśniące, gładkie i mniej się plączą. Nie jest jeszcze idealnie, ale wierzę, że poprawa z czasem będzie jeszcze lepsza:)

70

Odp: Co na wypadanie włosów?

Na wypadanie wlosow zawsze i wszedzie bede polecac wcierke jantaru, ilosc baby hairs jakie mi po niej wyskoczyly jest ogromna.

71

Odp: Co na wypadanie włosów?

Moja kolezanka jest fryzjerka i troche zna sie na tym temacie. Zawsze mi cos fajnego doradzi, co kupic, jak stosowac i tak dalej ;p Jak mi wlosy lecialy z glowy to polecila mi takom serie Bombar od Inoar  ;p Kupilam sobie na sprobowanie i tak juz zostalam przy tych kosmetykach. No i wlosy mi teraz rosna jak szalone, do lata chyba bede miala je do pasa ;p

72

Odp: Co na wypadanie włosów?

Jestem fryzjerką i powiem ci szczerze, że jeszcze nie widziałam nic lepszego na rynku, jeśli chodzi o taką kompleksową pomoc dla włosów, a dużo już takich preparatów przerobiłam, więc jako takie pojęcie w temacie mam. Tanie może to nie jest, ale wystarczy ci na długo i będziesz bardzo zadowolona.

Ostatnio edytowany przez benia789 (2020-06-08 09:45:00)

73

Odp: Co na wypadanie włosów?

Masaż skóry głowy dobrze działa, a nic nie kosztuje...

74

Odp: Co na wypadanie włosów?

Ile ja się nadenerwowałam, bo nic mi nie pomagało, ale koleżanka poleciła mi wspaniałą kurację domową , która była skuteczna.

75

Odp: Co na wypadanie włosów?

Masaż skóry głowy pomaga, poprawia ukrwienie, ale to trzeba delikatnie robić