201

Odp: Piersi

Może wypełnienie swoim tłuszczem? Fajne toto jest, ale ponoć efekt nie jest na stałe smile no i przy jednej piersi to chyba jakoś kosmicznie drogo by nie wyszło. Sporo dają odpowiednie ćwiczenia na wzmocnienie biustu, podnosi się i jest wypchnięty do przodu przez mięśnie. Może jak będziesz ćwiczyć tylko jedną stronę, to się wyrówna? To chyba najbardziej ekonomiczna wersja smile

202

Odp: Piersi

Obawiam się ,że chyba nie ma na to sposobu ,mam po karmieniu dziecka podobny problem i tyle lat nic się nie zmieniło też masowałam

203

Odp: Piersi

Nie znam metody na wyrównanie piersi ,ale z nauki o człowieku to wiem ,że człowiek nawet jak nie karmi to też nie ma równych .
Nawet ręka jedna jest troszkę dłuższa od drugiej .

204

Odp: Piersi

Nie znam sposobu na wyrównanie piersi ,nie sądzę by masaż mógł jedną pierś powiększyć ,czy pomniejszyć ,bo wtedy wszystkie kobiety po karmieniu piersią by to robiły .Jeśli tak drastycznie chcesz wyrównać to jedynie myślę operacja plastyczna na to pomoże

205

Odp: Piersi

Operacja plastyczna albo wypełnienie tłuszczem , to bezpieczniejsza metoda bo wypełnienie jest w pełni "naturalne" i własne. Jedna lekarka w Warszawie robi takie rzeczy, byłam u niej z ciocią po mastektomii  porozmawiać o rekonstrukcji piersi w ten sposób - macie, poczytajcie sobie
Czytajcie tam gdzie pisze o przeszczepie tłuszczu i powiększeniu piersi

206

Odp: Piersi

Nigdy nie zastanawiałem się nad tego typu rzeczami,. Doceniam tym bardziej poruszenie takiego tematu na forum.

207

Odp: Piersi

A od jakiego czasu jeses po porodzie ? Myślę że z czasem powrócą one do normalnego kszatłtu. Zoperować bym sie raczej nie dała. Prędzej poćwiczyłabym trochę, pomasowałabym i zobaczyła po czasie czy są jakieś efekty smile

208

Odp: Piersi

Powiem Wam dziewczyny, że dla mnie małe piersi zawsze były kompleksem. Długo się zastanawiam, ale w końcu zdecydowałam się na zabieg powiększania. Szukałam opinii nt. chirurgów i tak trafiłam do kliniki - wiem, że to była dobra decyzja, teraz jestem już rok po zabiegu, mam takie piersi, o jakich zawsze marzyłam.

209

Odp: Piersi

Małe czy duże to nie taki problem, bardziej jest ważne żeby były zdrowe... Zrozumiecie to dopiero,  jak będziecie miały jakiś problem.

210

Odp: Piersi

Piersi to jednak jest swoisty atrybut kobiety, który bywa często przyczyną kompleksów u kobiet. Wiadomo, że z wiekiem kształt i wygląd piersi się zmienia i niektórym ciężko jest przełknąć fakt że nie wyglądają tak, jak kiedyś. Dlatego wiele kobiet decyduje się na  i są w stanie na nowo o zaakceptować swoje ciało.

211

Odp: Piersi

Też zastanawiam się nad zabiegiem ale najpeirw trzeba zadbać o zdrowie, zrobi wszystki badania i skonsultować się z lekarzami i to nie tylko z tymi, którzy pracują w gabinetach medycyny estetycznej ale i ze zwykłymi lekarzami, którzy sa bardziej obiektywni. Ja chodzę do centrum medycyny profilaktycznej  i tym lekarzom ufam wiec przede wszystkim bee sugerować się ich opinią

212

Odp: Piersi

hmm ja mam małe i to zawsze gdzieś był powód do mojego wstydu. mój obecny facet za to akceptuje mnie taką jaką jestem i to daje mi więcej pewności siebie smile

213

Odp: Piersi

A ja uważam, że piersi jeden woli duże a drugi małe.

Ostatnio edytowany przez karrollinka27 (2016-12-07 18:08:38)

214

Odp: Piersi

Oczywiście,ze tak.Najważniejsze jest dbanie o ich jędnrość. Zarówno jak są małe jak i duże. Z wiekiem niestety ale jędność znacznie się zmniejsza co widzę po sobie ( szczególnie po urodzeniu dziecka).

Jest kilka sposobów na powiekszenie oraz ujędrnienie piersi. Sama jestem bardzo zadowolona z nowego serum jakie sobie kupiłam. Mianowicie Frashe. Działanie super.

215

Odp: Piersi

Chyba po ciązy kwestia rozmiaru nie jest taka istotna- wiekszym problemem jest utrata jedrności. Dlatego duzo kobiet decyduje sie na podniesienie/powiekszenie biustu. Teraz takie zabiegi są normą, nie wzbudzają sensacji, a i powiklania zdarzaja się rzadko. Polecam poczytać chociażby o implantach mentor, ktore sa wybierane nawet przez gwiazdy szklanego ekranu. Efekt po operacji jest bardzo naturalny, a jednak pewnosc siebie idzie w gore, bo biust wyglada lepiej.

216

Odp: Piersi

Ja po zakończeniu karmienia kupiłam dla siebie tabletki na powiększenie biustu. Przeczytałam o nich i właśnie takie poprawienie jędrności i objętości biustu w całości by mi wystarczyło.

Ostatnio edytowany przez elizka96 (2018-07-26 19:03:50)

217

Odp: Piersi

Dziewczyny sama mam problem z piersiami po ciązy. Mianowicie wyglądają źle.i nie da się tego ukryć:
wiszą
brakuje im jędrności
Generalnie w biustonoszu wygladaja ok, ale jak zdejmę biustonosz to wyglądaja normalnie jak zwisające sakiewski
Na operację kasy nie mam i nawet jakbym miała to nie iwem czy bym się zdecydowała bo jednak boję się,ze coś by poszło nie tak. Macie jakiś inny sposob na to aby polepszyć ich jędrność? Jakieś tabletki?

218

Odp: Piersi

Możesz spróbowac chociaz polecam poczytać sobie o poszczególnlych tabletkach, opinie itp...Bo niektóre są reklamowane tylko po to aby sprzedać. A skuteczne są jedynie te droższe. Pomagają, polepszają jedrność i w połączeniu z masażem mogą przynieść naprawdę dobre efekty o czym sama sie przekonałam. Generalnie sama kiedyś nie wierzylam w te specyfiki ale moja siostra kiedys się strasznie napaliła i zamówiła sobie przez neta. Ogólnie wysmiałam ja wtedy bo twierdziłam,ze to strata kasy jednak potem siostra upierała się,ze widziała efekt. I sama postanowiłam spróowac. bo jednak z wiekiem grawitacja działa. I .... zmieniłam zdanie.

219

Odp: Piersi

No wlaśnie chciałabym spróbować. Ile brałas tabletki? Bo zastanawim się czy nie kupić sobie jednego opakowania na próbę.

220

Odp: Piersi

Nie wiem czy jest sens kupować jedno opakowanie. Nie będzie takiego efektu bo efekt pojawia się po wzięciu całej serii czyli po 3 miesiącach regularnego przyjmowania tabletek. Ogólnie to polecam kupić sobie tabletki plus żel na piersi. Bo tak właśnie stosowałam Wychodzi o wiele taniej a ich krem jest najlepszym kremem do biustu jaki kiedykolwiek stosowałam. Piękne pachnie, nawilża no i najważniejsze: ma działanie ujędrniające!

221

Odp: Piersi

Myślę że warto najpierw spróbować metod naturalnych

222

Odp: Piersi

A rozważałaś bezoperacyjne powiększanie piersi za pomocą prepatu? oferują taki zabieg przy wykorzystaniu preparatu los deline. Nie robiłam tego zabiegu, aczkolwiek się nad nim zastanawiam. Chciałam kiedyś chirurgicznego, ale najbardziej obawiam się bólu po operacji i długiego dochodzenia do siebie. A podobno tego typu zabieg jest lepszy i mniej bolesny.

223

Odp: Piersi

Prawda jest taka, że metody naturalne nie dadzą żadnego efektu, a metody bezoperacyjne są zwyczajnie niebezpieczne... Preparaty, jakich sie w nich używa są nieprzebadane, a co za tym idzie, lekarz nie jest w stanie ocenić, czy za jakis czas nie pojawia sie powiklania (i jakie to beda powiklania, jak sie ich pozbyc). Wiem, ze wiele kobiet ma obawy przed operacją plastyczna z wykorzystaniem implantow, ale fakty sa takie, ze to jedyna bezpieczna opcja. Wystarczy wybrac dobrego chirurga i implanty.

224

Odp: Piersi

> Taluska napisał/a:

> Dziewczyny sama mam problem z piersiami po ciązy. Mianowicie wyglądają źle.i nie da się tego ukryć:
wiszą
brakuje im jędrności
Generalnie w biustonoszu wygladaja ok, ale jak zdejmę biustonosz to wyglądaja normalnie jak zwisające sakiewski
Na operację kasy nie mam i nawet jakbym miała to nie iwem czy bym się zdecydowała bo jednak boję się,ze coś by poszło nie tak. Macie jakiś inny sposob na to aby polepszyć ich jędrność? Jakieś tabletki?
----------------------------------------------------------
Szczerze? W sytuacji kiedy operacja nie wchodzi w grę, próbowałabym już tylko ćwiczeń i masażu z użyciem kosmetyku poprawiającego napięcie skóry. Nie będzie efektu wow i trzeba przyzwyczaić się do tego, że piersi nie będą jak kiedyś, ale mogą być ciut fajniejsze niż są. Też mam ten problem, ale wynikający z wahań wagi i boli mnie to osobiście, bo miałam fajny biust, ale go zaniedbałam. Do tego 30+ robi swoje. Ciężko to zaakceptować.

Pomyśl o tym, że mnóstwo kobiet tak ma. Spróbuj zaakceptować siebie z tymi zmianami i pomóż sobie ćwiczeniami. Zawsze coś.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2019-03-05 03:02:44)

225

Odp: Piersi

martynaporek otóż to smile jeśli chodzi o dobre jakościowo implanty to moim zdaniem Mentory są zdecydowanie nuerem 1 . Poleca je wielu specjalistów, sporo celebrytek się na nie decyduje. Powikłania w zasadzie się nie pojawiają, mają dobrą strukturę i idealny kształt ( taki a la łezkowy).