51

Odp: Torebka duża czy mała?

[quote=AnetaL]ja zazwyczaj za duze skórzane torebki daję ok 300-400[/quote]
Można, ale po co jak są tańsze smile

52

Odp: Torebka duża czy mała?

[quote=Aniulek][quote=AnetaL]ja zazwyczaj za duze skórzane torebki daję ok 300-400[/quote]
Można, ale po co jak są tańsze smile[/quote]
bo te tańsze zawsze mi się dość szybko rozlatywały.
jak ktoś mi poleci dobrą firmę, która robi skórzane torebki za mniejsze pieniądze, to chętnie skorzystam :-)

53

Odp: Torebka duża czy mała?

Trudno takie znaleźć. Skóra naturalna to kosztowny surowiec.

54

Odp: Torebka duża czy mała?

Trzeba też na to patrzeć, jak na inwestycję. Skórzane torebki są po prostu bardziej wytrzymałe.

55

Odp: Torebka duża czy mała?

Fajnie:)

56

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja zdecydowanie wolę małe. Są bardziej praktyczne, a przynajmniej nie noszę ze sobą niepotrzebnych rzeczy. Zastanawiam się nad zakupem

57

Odp: Torebka duża czy mała?

Otóż to! Ja też wolę małe torebki, bo nie przeszkadzają.

58

Odp: Torebka duża czy mała?

Taka, żeby pomieścić wszystko, co potrzebne, a że nie noszę zbyt wiele rzeczy, to i wiele miejsca nie potrzebuje.

59

Odp: Torebka duża czy mała?

Dziewczyny, potrzebuje Waszej pomocy w doborze torebki. Sprawa jest dość pilna, bo moja obecna torebka zaczęła mi się rozpruwać i nie wygląda zbyt dobrze. Wiem,  może wydawać Wam się to dziwne, że mam tylko jedną torebkę, ale wychodzę z założenia, że lepiej jest kupić jedną, ale dobrej jakości torebkę wykonaną z wysokiej jakości materiału niż 10 kiepskich ze sklepów sieciowych lub co gorsza ze stoisk na targach i bazarach. Jestem zwolenniczką minimalizmu i prostoty. Preferuje torebki klasyczne w kolorze czarnym, bo taka torebka pasuje w zasadzie do wszystkiego. No może poza dresem i adidasami lub trampkami  Byłam już w kilku sklepach stacjonarnych, ale prawdę mówiąc żadna torebka nie przykuła mojej uwagi. Sprawdzałam tez ofertę sklepów internetowych i podoba mi się kilka torebek . Chyba najbardziej podoba mi się ta trzecia torebka aktówka skórzana, ale trochę nie jestem przekonana, czy będzie ona pasować do letnich, zwiewnych sukienek. Co o tym sądzicie?

Ostatnio edytowany przez mezzanine (2017-06-06 12:04:33)

60

Odp: Torebka duża czy mała?

kiedyś nosiłam same wielkie torebki ale teraz mam kilka małych i tez je bardzo lubię. do wieczorowych stylizacji nie bardzo pasują takie worki. A i tak się wiecznie czegoś szuka w tej torebce tongue

61

Odp: Torebka duża czy mała?

zdecydowanie wolę duże torebki, mam 6letniego syna i żeby nie nosić dodatkowych siatek, to wszystko pakuję do torebki. otstanio kupiłam taką, która można tez nosic jako plecak, też fajne rozwiązanie

62

Odp: Torebka duża czy mała?

zwykle kupuję małe torebki, bo wbrew pozorom sa tak samo poakowne, szcególnie kuferki. naprawde się mozna zdziwić, ile tam wejdzie rzeczy big_smile na ostatnie urodziny dostalam nie kuferek, ale taka niedużą torebkę z wojasa i tez mogę do niej dużo zmieścic

63

Odp: Torebka duża czy mała?

spoko to wygląda, ale jak na taką małą torebke to trochę wysoka cena.. widziałam, że mają jeszcze różową, ale ja bym raczej musiała poczkeac na wyprzedaże tongue

64

Odp: Torebka duża czy mała?

a ja w ogóle nie lubię typowo damskich torebek, nieważne czy duże czy małe, zwykle wybieram takie torby na ramię z jakimiś nadrukami, frędzlami, wzorami. Plecaków nie lubię a przy takich torbach przynajmniej mam wolne ręce

65

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja lubię duże torby. Przynajmniej wszystko mi się do nich mieści.

66

Odp: Torebka duża czy mała?

Że tak powiem taka w sam raz. Spora by pomieścić nieco więcej niezbędnych rzeczy, ale też nie za duża. Kiedyś nosiłam tylko małe i saszetkę na klucze i karty, teraz kupiłam sobie nowy portfel  i chciałabym go trochę ze sobą ponosić, bo bardzo mi się podoba, zresztą nie kupowałam go po to by leżał. Więc jak nowy portfel to i nowa torebka. Wielkość w sam raz. Ważny jest też kształt żeby pasował do większości rzeczy.

67

Odp: Torebka duża czy mała?

Zależy na jaką okazję/sytuację jest Ci potrzebna. Ja do pracy noszę duże torebki (shopperki, duże kuferki) bo są pojemne, a na popołudniowe spacery, na zakupy czy na wieczorne wyjścia wolę małe torebeczki z długim paskiem.

68

Odp: Torebka duża czy mała?

u mnie to zależy, bo miłością najprawdziwszą kocham małe, wygodne torebki i je najbardziej lubię nosić, ale ze względu na to, że często noszę pojemniki z jedzeniem do pracy to muszę mieć coś w rodzaju shopper bag i tym o to sposobem ostatnio noszę taką: [img]https://wojas.pl/media/product/main_img_23701.jpg[/img]
ale niestety mam tendencje do przeładowywania sad i jest ciężka jakbym kamienie w niej nosiła big_smile big_smile big_smile

69

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja uwielbiam te, które pomieszczą dosłownie wszystko. Naprawdę bardzo rzadko decyduję się, ma małą torebkę lub kopertówkę i są to tylko i wyłącznie specjalne okazje. Takie małe torebeczki są ładne ale jak dla mnie bardzo niepraktyczne. Ja noszę w torebce dosłownie wszystko. Od dokumentów z pracy, zabawek dziecka, jakieś kosmetyki, notatnik itd. Jak miałabym pomieścić się w małej torebeczce? W ogóle najbardziej chyba lubię , są oryginalne i ciężko znaleźć na ulicy kogoś z taką samą torebką.

70

Odp: Torebka duża czy mała?

[quote=koluszka][quote=buena]ładne torebki znalazłam tutaj, do wyboru do koloru, ja już dla siebie zamówiłam nie mogłam się oprzeć big_smile[/quote]

no faktycznie ładne wink którą zamówiłaś? wink[/quote]

Faktycznie fajne i różny przedział cenowy, coś na mniejszy i większy budżet smile
Ja zauwazyłam, że im większą mam torebkę, tym gorzej ze mną big_smile wrzucam, wrzucam, wrzucam do niej, a następnie... znowu wrzucam. Dlatego teraz stawiam na takie średniej wielkości.

71

Odp: Torebka duża czy mała?

na co dzień tylko duża, nosze przy sobie bardzo dużo rzeczy, bo nie ma mnie w domu całymi dniami. a gdzies na spacer i imprezę to mała.

72

Odp: Torebka duża czy mała?

Zależy do czego - mała na jakąś imprezę, uroczystość lub coś w tym stylu, a duża bardziej do pracy - pojemniejsza, zmieści się w niej to co potrzebne. Ostatnio widziałam, że sporo dziewczyn wgl rezygnuje z torebek na rzecz plecaków. Osobiście bym tak nie mogła. Ja do pracy kupiłam ostatnio taką torebkę i spisuje się bez zarzutu. Mogę spokojnie wrzucić do niej małego laptopa, jakieś teczki z dokumentami czy fakturami.

73

Odp: Torebka duża czy mała?

Dziewczyny sama sobie ostatnio uswiadomiłam, że w szafie mam same duże torebki. A tak naprawdę to nie mam ani jednej małej jesiennej czy zimowej torebki,  którą można byłoby wziąć ze soba na jakiejs niezobowiązujące wyjście czy do knajpki kiedy to najnormalniej w  świecie nie ma sie ochoty taszczyć czegoś dużego.

Tak wiec doradzicie jaka będzie fajna?
Może taka klasyczna channelka. Co o niej sądzicie?

74

Odp: Torebka duża czy mała?

Jest śliczna! Sama chciałabym coś takiego. Przydałaby mi się do letnich sukienek, bo moje duże torby przy zwiewnych kieckach w kwiatki i sandałkach z paseczkami wyglądają ciężko.

75

Odp: Torebka duża czy mała?

Średnia, bo jednak lubię mieć przy sobie książkę, parę kosmetyków ...