1

Temat: Nagrody za Paragony

Jeśli lubicie kosmetyki Golden Rose zapraszam do poczytania o nowej akcji firmy, w której można wygrać zestawy kosmetyków

2

Odp: Nagrody za Paragony

eśli lubicie kosmetyki Golden Rose zapraszam do poczytania o nowej akcji firmy, w której można wygrać zestawy kosmetyków

Akcja bardzo fajna i ciekawa, jednak w mojej okolicy brak stoiska GR więc nici z udziału hmm

3

Odp: Nagrody za Paragony

Jeśli lubicie kosmetyki Golden Rose zapraszam do poczytania o nowej akcji firmy, w której można wygrać zestawy kosmetyków

Akcja bardzo fajna i ciekawa, jednak w mojej okolicy brak stoiska GR więc nici z udziału :

Nic straconego, w akcji można wziąć udział także dokonując zakupów w sklepie internetowym na stronie głównej marki smile

4

Odp: Nagrody za Paragony

W tej chwili najlepsze promocje ma Rossmann, kupują  2 produkty dostaje się 2 gratis...
Z tego wniosek, że ogólnie ceny kosmetyków są zawyżone, skoro temu sklepowi opłaca się taka akcja:)

5

Odp: Nagrody za Paragony

Tak! Są! Niejeden raz sprawdzałam ceny z Rossmanna na ceneo i niestety są niektóre bardzo zawyżone. Zebra ma większość rzeczy w takich cenach, jakie Rossmann ma tylko w promocji. Z promocji 2+2 zdarza mi się korzystać, bo wtedy wychodzi tyle samo, ale nie płacę za przesyłkę.

6

Odp: Nagrody za Paragony

Rossmann jedzie na tym, że jest popularny i blisko, bo ma sporo punktów. Ludzie nie porównują tak cen i idą tam gdzie mają po drodze...

7

Odp: Nagrody za Paragony

Ja już od dawna tam nie kupuję tylko w necie.