1

Temat: Impreza integracyjna w Poznaniu

Dostałam zadanie z pracy, zorganizować wypad dla 12 osób do Poznania. Taka impreza integracyjna połączona ze szkoleniem. Sala na szkolenie jest już załatwiona w centrum miasta, dodatkowo po szkoleniu wybierzemy się na paintball-a, klub na imprezę też już mam. Jedyne czego nie mogę wyszukać to jakiś fajny klimatyczny Hotel, który spodobał by się szefowi i znajdował się w centrum miasta. Zatrzymywałyście się może w jakimś, który wam się spodobał?

Ostatnio edytowany przez Ancok (2013-03-26 18:19:48)

2

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

A proponowałaś szefowi Hotel Włoski? Bardzo fajne klimatyczne miejsce o wysokim standardzie w centrum, do rynku jakieś 15min pieszo.

3

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Hotel Włoski jak najbardziej godny polecenia. Czysty, schludny, z fajnym włoskim klimatem. Przytulne pokoje, więc na taki wyjazd ten hotel jest odpowiedni.

4

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Na ten Hotel jeszcze nie trafiłam, a ile kosztuje nocleg w tym hotelu? bo nie będę ukrywała, że środki są ograniczone tongue

5

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Ja jak się tam zatrzymywałam ze znajomymi to płaciłam 197zł za pokój dwuosobowy.

6

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

A jak jest w tym Hotelu z parkingiem, albo w jego okolicy? i interesował by nas jeszcze jakiś posiłek znaczy się dokładnie to śniadanie, ponieważ obiady mamy w cenie szkolenia.

7

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Parking masz na terenie hotelu (bezpośrednio wychodzi się na niego z lobby). Zostawienie samochodu na tym parkingu jest to koszt 20 zł, ale wydaje, mi się że lepiej zostawić go bezpiecznie za budynkiem niż gdzieś na ulicy.

8

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Jest możliwość wkupienia śniadania za 29 zł, ale najesz się za to prawie na cały dzień.

9

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

To nie u mnie, ja żebym nie wiem ile zjadła to za 2 godziny z powrotem jestem głodna... Lepsza jest dla mnie opcja all inclusive smile

10

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Albo kanapki z domu:)

11

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Integracja w mieście? No proszę was... Jedziemy na integrację tutaj - wwwzielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
Szykuje się doskonała zabawa na wysokim poziomie - basen, kort, sauna, atrakcje, w grę wejdzie na pewno Paintball i loty motolotnią. Integracja tylko poza miastem - jest taniej i panuje super klimat! ;-)

12

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

A ja wolę w mieście, mozna iść na dyskotekę czy do pubu, a nie tylko siedzieć w jakimś lesie... smile

13

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

A kto mówi o siedzeniu w lesie? Tam masz organizowaną pełną integrację, łącznie z kuligiem, grillowaniem, imprezą wieczorną. Poza tym - na dyskotekę do miasta to ja mogę sobie iść w codziennie, a jednak w górach byłam kilka razy w życiu, tym bardziej w tak atrakcyjnym miejscu.

14

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Najlepsza integracja to jest na prowincji, kiedy miasto ma się na co dzień... wink

15

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

a może jakiś z tych [url]http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm[/url] ? Cenowo w miarę, standard do wyboru a warunki przyzwoite (byłam w Ibisie i Novotel). Na takie imprezy z pracy dobre.

Ostatnio edytowany przez sylwia4012 (2014-06-30 18:14:48)

16

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Wyjazd integracyjny ludzi z forum ? ;D

17

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Kojarzycie - [url]http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php[/url] ?
To u wrót Bieszczad - pod miastem nie ma szans na podobną ofertę, a tym bardziej na basen, prywatną plażę.
No i co ciekawe - nie wzięli ani grosza za salę konferencyjną!

18

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Super taka impreza intergracyjna może być fajna z udziałem rajdów samochodowych. Widziałam taką ofertę na: [url]http://www.drivingexperience.pl[/url] . Z firmą współpracują takie osoby jak Krzysztof Hołowczyc, Kajetan Kajetanowicz, Maciej Wisławski. Firma ma na koncie szereg realizacji związanych z imprezami motoryzacyjnymi. W ofercie jazdy po torze są samochody takie jak Lamborghini Gallardo, Porshe 911 Turbo, Ferrari 458 Italia czy Hummer H2. Co o tym sądzicie?

19

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Ja planuję nad morzem zorganizować dla mojej firmy [url=https://www.enjoydriving.pl/oferta/imprezy-integracyjne/]imprezy integracyjne gdynia[/url]. Bardzo lubię chodzić na takie imprezy i je organizować. Sprawia mi to dużo frajdy

20

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Ja tylko wiem, że u nas organizuje [url=http://www.argentum-event.pl/wyjazdy-integracyjne.htm]wyjazd integracyjny Wrocław Argentum-event.pl[/url]. Przeglądając ich stronę, mam wrażenie, że nie będziemy się w ten weekend nudzić smile Quady, paintball, wspinaczka. Zapowiada się ciekawie smile

21

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Własnie tak się składa,ze jakiś czas temu brałam udział w takiej imprezie integracyjnej.Była zorganizowana pod Poznaniem.
Obecnie takie imprezy integracyjne w Wielkopolsce organizowane są przez ten hotel -specjalizuje się w tego typu ewentach. Zresztą w firmie wszystko spadło na moje barki, no i mojej koleżanki i we dwie organizowałyśmy tą imprezę.Na szczęście wszystko było zgodnie z planem. Impreza bardzo udana oraz wszyscy byli zadowoleni smile
Tak wiec jak najbardziej polecam.

22

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Pokazywałam Zieloną Polanę - spróbujcie sobie znaleźć szczególnie w miastach chociażby zbliżoną ofertę. Z góry podpowiadam, że jej nie znajdziecie, po prostu tak wygląda sytuacja. Nie ma za takie pieniądze, aż takich pakietów. Jednak w tym wypadku pojechali na maxa!

23

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

A ja myślę, że nie każdego stać na spędzenie wolnego czasu w ekskluzywnym hotelu, tak więc trzeba korzystać smile W centrum Poznania jest bardzo fajny hotel razem z miejscami parkingowymi. Chodzi mi tutaj o Hotel Ikar [url]http://www.hotelewam.pl/621-hotel-ikar-poznan.html[/url]. Hotel posiada aż 5 sal konferencyjnych klimatyzowanych oraz drink bar, tak więc myślę, że na taką imprezę to miejsce jest idealne.

24

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

[quote=Anays]A ja wolę w mieście, można iść na dyskotekę czy do pubu, a nie tylko siedzieć w jakimś lesie... smile[/quote] Dokładnie, nie dla mnie łażenie po lasach, łąkach itp.

25

Odp: Impreza integracyjna w Poznaniu

Imprezy integracyjne są zawsze fajne =] Z Poznania nie znam żadnego ośrodka ale u mnie w firmie wszystkie nasze imprezy organizujemy w Holiday Park Hotel z Warszawy. Ogólnie hotel o bardzo wysokim standardzie, co ważne jest w tego typu imprezach smile Do tego mają z różne oferty na różne pory roku, teraz jako że zbliżają się święta w swojej mają specjalnie przygotowany pakiet świąteczny: [url]http://www.hphotel.pl/oferta-swiateczna[/url] a wiem to dlatego, że nasza firma znowu skorzysta z ich usług. Polecam każdemu kto chce zorganizować jakiś event firmowy i nie tylko aby zapoznał się z ich stroną.