1

Temat: Straszne włosy

Witam, chciałabym zapytać, czy zna ktoś może jakieś domowe sposoby, bądź jakieś preparaty które pomogły by mi z moimi włosami? Są bardzo cienkie, jest ich mało, strasznie wypadają i wolniutko rosną. mam nadzieję, że mi pomożecie smile

2

Odp: Straszne włosy

Mam ten sam problem. Pani w aptece powiedziała, że muszę odzywić włosy "od środka". Najpierw brałam tańszy - nie pomogło. Teraz kupiłam droższy preparat - (zestaw witamin) i jest lepiej. Przede wszystkim włosy nie wypadają. I... genialnie poprawiła mi się cera. Koszt w aptekach internetowych to 30-50 zł. Kurację trzeba przeprowadzać dwa miesiące. Jeśli odkryję coś lepszego, dam znać. Generalnie szampon żadnem mi nie pomógł - ani z tych droższych, ani z tych tańszych.

3

Odp: Straszne włosy

Belissa chyba nie działa, mnie też nie pomogła - a 3 miesiące brałam...

4

Odp: Straszne włosy

Moje koleżanki z pracy polecają inneov. Niestety dla mnie jest za drogi. Kupiłam sobie szampon ze skrzypem, zobaczymy, czy coś pomoże.

5

Odp: Straszne włosy

Ja polecam radical, mnie pomógł bardzo dobrze

6

Odp: Straszne włosy

jak narazie kupiłam sobie skrzyp, moze cos pomoze smile szukam tez jakie jedzenie zawiera duzo witaminy b smile

7

Odp: Straszne włosy

Jeśli liczysz na skrzyp, to musisz być bardzo cierpliwa, ajaraaq - ja brałam chyba 2 miesiące i nic, ale podobno trzeba co najmniej 3 brać, żeby coś zadziałało.

8

Odp: Straszne włosy

Skrzyp na wypadanie, wcierka Jantar na wzrost - sprawdzone sposoby smile

9

Odp: Straszne włosy

Skuteczniejsze jest picie naparu ze skrzypu

10

Odp: Straszne włosy

Dotąd najlepsze  co przetestowałam to odżywka Garniera, wyleczyła moje włosy z plątania się i łamliwości

11

Odp: Straszne włosy

[quote=ajraaq]Witam, chciałabym zapytać, czy zna ktoś może jakieś domowe sposoby, bądź jakieś preparaty które pomogły by mi z moimi włosami? Są bardzo cienkie, jest ich mało, strasznie wypadają i wolniutko rosną. mam nadzieję, że mi pomożecie smile[/quote]


Olejki Alterra z Rossmanna smile Wcierać i później myć , i tak do skutku smile

12

Odp: Straszne włosy

Mega Krzem do łykania, jak ktoś lubi suplementy smile

13

Odp: Straszne włosy

Ważna jest też odpowiednia szczotka, żeby nie niszczyła włosów

14

Odp: Straszne włosy

Tak, to prawda, dobra szczotka to podstawa.

15

Odp: Straszne włosy

Ja też mam dosyć cienkie włosy,a le szukam jakichś inspiracji

16

Odp: Straszne włosy

Trzeba je wzmocnić od środka, bo widocznie brakuje im jakichś składników. Najlepiej też ograniczyć używanie lokówki, suszarki, prostownicy itd. Są też specjalne ampułki w aptece, których zawartość wciera się w skórę głowy. Radziłabym też zmienić szczotkę na Tangle Angel, która bardzo delikatnie rozczesuje włosy. Do tego ma powłokę antystatyczną. Czasem właśnie nieodpowiednia szczotka pogarsza kondycję włosów i nasila ich wypadanie.

17

Odp: Straszne włosy

Moim zdaniem warto zacząć od właściwej pielęgnacji i dobrej diety smile mi sprawdza się szampon -zauważyłam że dużo szybciej mi po nim rosną włosy może dlatego że ma w składzie biotynę

18

Odp: Straszne włosy

Zniszczone włosy trudno uratować, lepiej je obciąć i dbać już o te, które wyrosną...

19

Odp: Straszne włosy

Można próbować keratyny, trochę odbudowuje