1

Temat: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym są do wygrania pachnące zmysłowo mydełka z gąbką peelingującą. Aby je wygrać, wystarczy w oryginalny sposób opisać, jak według Was pachnie zachód słońca?

Zapraszamy!

2

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Według mnie, zachód słońca pachnie... morską bryzą! To wspomnienie lata, spędzonego nad Bałtykiem z moim narzeczonym, gdzie codziennie podziwialiśmy zachody słońca upajając się świeżym morskim powietrzem podczas spacerów dziką plażą:)

3

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Wyobrażam sobie, że ma zapach soczystej,egzotycznej mandarynki - tak  wizualnie kojarzy mi się ta pełna tarcza słońca, widoczna na niebie w zapadającym zmroku

4

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słońca pachnie jak spełniona miłość...

5

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Myślę, że najbardziej pasuje do niego zapach drzewa sandałowego - zawsze kojarzył mi się z przemijaniem, nie wiem czemu - a zachód słońca obwieszcza przecież zmierzch dnia, jego przemijanie...

6

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Jestem przekonana że ma zapach mojego ulubionego deseru - truskawek pod pierzynką z bitej śmietanki, posypanego cynamonem!

7

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Trudne pytanie... Ale gdybym miała wizualizować zapachy, to z purpurą zachodu słońca kojarzy mi się zapach dojrzałych wiśni w upalnym lipcowym sadzie...

8

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

zapach zachodu słońca kojarzy mi się z zapachem rozgrzanego piasku na plaży nad Adriatykiem, gdzie w tym roku spędzałam wakacje...

9

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zapach siana na letniej łące, zdecydowanie to mi się na pierwszym miejscu kojarzy z zapachem zachodu słońca

10

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód Słońca pachnie... siarką smile To takie moje dziwaczne skojarzenie. Chyba efektem tego jest ostatni szał z końcem świata smile Nigdy nie wiadomo, czy akurat zachodzące za horyzontem słoneczko będzie widziane po raz kolejny...

11

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słonca pachnie jak ognisko i pieczone kiełbaski, na biwakach jak zachodziło słonce to zawsze robilismy ognisko do poznej nocy stad to porównanie, a tak w sumie to Słonce to jedno, wielkie ognisko ^^

12

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słońca pachnie jak druga połówka pary bo gdy na niego patrzysz jesteś w objęciach tej jedynej kochanej osoby i nic więcej się nie liczy, tylko ON...

13

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zapach zachodu słońca czuję zawsze, gdy zanurzam się w solankowej kąpieli w romantycznym blasku świec...

14

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słońca kojarzył mi sie zawsze z zapachem morskiej bryzy i miłości ,ale wszystko się zmienia nic nie trwa wiecznie ,Zapach zachodzacego słonca pachnie dla mnie drzewem sandałowym ,wyrazistym i mocnym z kazdym zachodem czuję go bardziej.

15

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słońca pachnie tajemnicą, czymś nieosiągalnym, magicznym... Ciszą, spokojem, delikatnym szumem wiatru w oddali,  samotnością..

16

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

A mnie kojarzy się z zapachem cynamonu i goździków... To "ciemne" zapachy, zapowiadające nadejście zmierzchu

17

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Jak zapach rozgrzanej słońcem i opalonej skóry skąpanej w piasku.

18

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Dla mnie ognisty zachód słońca na tle purpurowego nieba pachnie dojrzałą, soczystą, intensywnie czerwoną brzoskwinią. Słodycz smaku i zapachu tego owocu odpręża tak samo jak podziwianie majestatycznie zachodzącego słońca smile Dla mnie dojrzała brzoskwinia wygląda podobnie jak słoneczna kula. Brzoskwinia jest darem słońca, a słońce jest zamknięte w brzoskwini. Jej, ale się wczułam... tongue

19

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słońca pachnie kobietą ... kwintesencja zmysłowości i lekkości... jako świeża bryza morska ulotnie i magicznie.

20

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słońca musi mieć zapach mimozy - to taki tropikalny kwiat bardzo czuły na dotyk... Równie ulotny jest zachód słońca, trwa krótko, więc dlatego tak chętnie go podziwiamy....

21

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

A mnie zachód słońca kojarzy się z zapachem pierników pieczonych przez moją Babcię Zosię - u niej zawsze dostawałam takie pyszności, oczywiście w tajemnicy przed rodzicami...

22

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słońca musi pachnieć jak świeżo prażony popcorn...

23

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Kiedy zamykam oczy i wyobrażam sobie zachód słońca dla mnie pachnie on bursztynem i pomarańczą, ciepłym piżmem z nutą wanilii i cynamonu.

24

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Zachód słońca pachnie ognistą pomarańczą, czerwonym grejpfrutem i żółtą cytryną. Cytrusowy aromat roznosi się wokół przełamany korzennymi aromatami.

25

Odp: Konkurs kosmetyczny ze sklepem Pachnacyprezent.pl!

Jak pachnie zachód słońca...

Pachnie uśmiechem, dotykiem, ciepłem, wewnętrznym spokojem, zadziwieniem, refleksją i zapomnieniem.