1

Temat: Testowanie na uroda i zdrowie

Witam wszystkich :)   Jestem tu nowa i zapisałam się do grona blogerek które testują produkty właśnie z tą stroną :)    Testowała już któraś z was?  Mam parę pytań odnośnie tego czy produkty które są przesyłane do testowania stają się własnością blogerki? (Czytałam że wszystko jest za darmo, ale nic więcej nie pisało)   Będę wdzięczna za małe wprowadzenie, z góry bardzo dziękuje :)

2

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

Oczywiście, produkty są przekazywane na własność blogerki w zamian za publikację opinii o nich na blogu i portalu.
Zapraszamy do zgłaszania się do testów pod produktami aktualnie proponowanymi do testów w dziale "Obecnie testujemy"!

3

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

Mam nadzieję, że będę miała możliwość przetestować kilka produktów wink

4

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

Ja tez chciałabym tstowąc nowości kosmetyczne znalazłam fajną stronkę klub ekspertek ofeminin.pl. Wypełniłam formularz zgoszeniowy opowiadam na pytania i czekam mozę mnie wybiorą. Co dwa tygodnie wybierają kilkadziesiąt ekpertek do testowania.

Ostatnio edytowany przez tirnenka5 (2013-10-17 10:54:21)

5

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

Kilkadziesiąt ekspertek?! Tzn. każdy się może zgłosić? To co to za ekspertki...?... wink

6

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

No właśnie napisz coś więcej na temat tego klubu ekspertek ofeminin. Teraz coraz częsciej sie o tym mówi na forach chętnie bym wzięła w czymś takim udział.

7

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

Należy wejśc na stonę klubu ekspertek na "Testuj teraz" Wcześniej należy założyć sobie konto,zalogować się, wypełnić któtki formularz zgłoszeniowy, odpowiedzieć na pytanie otwarte i czekać czy ciebie wybiorą i to tyle.

8

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

już sie zgłosiłam - mam nadzieję że się nadam:)

9

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

Teraz jest fajny produkt do testów - preparat z ozonem wspomagający zdrowie oczu:)

10

Odp: Testowanie na uroda i zdrowie

Nie mam bloga tak że nie mam raczej szans na testy...