251

Odp: Kawa

u mnie średnio idzie 0,5 kg kawy na tydzień, a jak dojdzie jakaś imprezka to dużo szybciej wychodzi; ja nienastarczę kupować, ale mąż nie pije herbaty wcale sad

252

Odp: Kawa

to u mnie podobnie, tzn. ja wciąż z kubkiem w dłoni albo filiżanką (herbaty też dużo piję), a mój mąż kawę, herbatę to baaaardzo rzadko

253

Odp: Kawa

Ostatnio zachwyciła mnie kawka Jacobs Velwet. Z dodatkiem mleka i odrobiny cukru jest przepyszna . smile

254

Odp: Kawa

kawa z mlekiem i cukrem to już napój kawowy, a nie prawdziwa kawa...

255

Odp: Kawa

ja tą velvet też bardzo lubię, bo się na niej taka fajna pianka robi, ale bez cukru od jakiegoś czasu już pijam

256

Odp: Kawa

ta velvet to jest mocna czy słaba kawa? bo jeszcze nie miałam okazji... sad

257

Odp: Kawa

hmm no wiesz zależy ile łyżeczek wsypiesz do filiżanki smile
Ale w moim odczuciu raczej słaba .

258

Odp: Kawa

wiem że zależy ile łyżeczek, ale są kawy same w sobie mocne i gorzkie albo takie lightowe...

259

Odp: Kawa

velvet - pierwsze słyszę, mój mąż to tylko pedrosa uwielbia

260

Odp: Kawa

ja zmieniam kawy co jakiś czas, lepiej wtedy smakują, ale też mam swoje ulubione...

261

Odp: Kawa

ja też często zmieniam....mąż lubi tchibo....ja pamiętam że kiedyś "napaliłam" się na tę z cykorią Ricore czy coś takiego, ale mi nie smakowała

262

Odp: Kawa

Nie ma to jak kiedyś kawa...tylko w ziarenkach...trzeba było samemu mielić w młynkach....a ten zapach....mmmmm

263

Odp: Kawa

Ja taką w ziarenkach to od wielkiego święta kupuję i potem cały rytuał parzenia się odbywa; a młynek mam taki starodawny z rączką i szufladką, to dopiero zabawa smile

264

Odp: Kawa

a ja zawsze mam taką w ziarnach, do ekspresu jej uzywam

a z cykorii lubię i często piję

265

Odp: Kawa

to ja oczywiście stwierdzę, że nie lubię cykorii, ale to przecież wiadomo... smile

266

Odp: Kawa

no skoro ja lubię to norma że Ty nie big_smile
ale nie lubisz i zwykłej cykorii i kawy? czy tylko kawy?

267

Odp: Kawa

zwykłej też nie, a w kawie szczególnie

ale śledziki w pomidorach już lubię smile

268

Odp: Kawa

nie przepadam za kawą chyba ze capuccino

269

Odp: Kawa

Ja piję 2 szklanki kawy prawdziwej z mlekiem i cukrem.
Lubię ją.
Niekiedy piję kawę cappuccino lub rozpuszczalną.

270

Odp: Kawa

kawa z mlekiem i cukrem to już nie jest "prawdziwa" kawa smile

271

Odp: Kawa

Chodziło mi że można pić kawę zbożową z mlekiem a ja piję prawdziwą, sypaną i jako dodatek dodaję mleko i cukier.

272

Odp: Kawa

a ja właśnię piję rozpuszczalnego Jacobsa i zajadam się chałka z masłem i powoli wychodzę na zakupy... hmm

273

Odp: Kawa

ja nescafe rozpuszczalną lubie! czasem z mleczkiem i bardzo lubie skondensowane to po prostu już nie daje cukru do kawy i takiego mleczka bo jest słodkie

274

Odp: Kawa

Mi się wydaje, że Nescafe (classic) coś się popsuła ostatnio. Kiedyś mi smakowała, a teraz wydaje mi się zbyt mocno palona i gorzkawa.

275

Odp: Kawa

ja nie lubię rozpuszczalnej nescafe i tchibo (zwłaszcza w żółtym słoiku)!!
a zaraz sobie zrobię z ekspresu :-)