1

Temat: Filmy i seriale :)

Od zawsze jestem maniaczką filmów a także seriali.
Jestem ciekawa czy znajdą się jeszcze jakieś szalone na tym punkcie.
Piszmy nasze ulubione filmy, seriale. Co ostatnio ciekawego obejrzałyśmy a z czego lepiej zrezygnować!

Może zacznę. Ostatnio miałam okazję obejrzeć film "21 Jump Street". Strasznie się na niego "napaliłam", gdyż uwielbiałam ten serial (oglądał ktoś?). Bardzo fajnie zrobiony, choć różnił się od oryginału. Śmieszny, czasem głupiutki, ale można się przy nim fajnie zrelaksować. Wielkim plusem jak dla mnie był występ 3 aktorów, którzy już grali w serialu smile

A co Wy ostatnio ciekawego widziałyście?

2

Odp: Filmy i seriale :)

Ja mam wielką listę filmów które muszę obejrzeć ale niestety cierpię na chroniczny brak czasu! Ostatnio zakończyłam oglądać ostatnią serie 'Dr House' i jestem niepocieszona ponieważ ten serial mogłabym oglądać na okrągło! Jeżeli chodzi o filmy to chłopak zaciągnął mnie na 'facetów w czerni 3' mimo że nie przepadam za filmami z domieszką fantasy to film był naprawdę ciekawy a na końcówce nawet uroniłam łezkę wink

3

Odp: Filmy i seriale :)

[quote=angelika91]Ja mam wielką listę filmów które muszę obejrzeć ale niestety cierpię na chroniczny brak czasu! Ostatnio zakończyłam oglądać ostatnią serie 'Dr House' i jestem niepocieszona ponieważ ten serial mogłabym oglądać na okrągło! Jeżeli chodzi o filmy to chłopak zaciągnął mnie na 'facetów w czerni 3' mimo że nie przepadam za filmami z domieszką fantasy to film był naprawdę ciekawy a na końcówce nawet uroniłam łezkę wink[/quote]

Tez ogladam Housa, ale 8 sezonu jeszcze nie miałam czasu nadrobić. Tak jak Ty, mam całą masę filmów "do obejrzenia" smile Strasznie chciałam iść MIB 3 ale mój Ł. nie przepada za takimi filmami, więc nie poszliśmy, ale widzę że warto obejrzeć!

4

Odp: Filmy i seriale :)

Z seriali Cougar Town: Miasto kocic <3
a filmy warte polecenia kod da vinci i anioły i demony

5

Odp: Filmy i seriale :)

Kod da Vinci i Anioły i Demony wolałam jako książki, ale filmy całkiem fajne.
Nie wiem jak Wy, ale ja czekam na nowego Batmana i Niezniszczalnych 2 smile

6

Odp: Filmy i seriale :)

teraz nie oglądam seriai, ew polskie


kiedyś Lost, Kamienie śmierci, 4400 itd

7

Odp: Filmy i seriale :)

Ja uwielbiam:
Supernatural, Vampire Diaries, True Blood, 24, Bones, Charmed, Teen wolf, Pretty Little Liars, Desperate Housewives, House, Gossip Girl, 90210...

8

Odp: Filmy i seriale :)

"Czysta krew","Dr House" i "Gotowe na wszystko", czasem tam "O.C.", "Usta Usta" - to z seriali, a filmów jest trochę i ciężko byłoby mi wybrać ulubione. Na pewno "Ojciec chrzestny", "Con Air - lot skazańców". Jako że tv prawie nie ogladam, (nawet desperatki tylko w necie), a filmami nie gardzę, to wybor trudny.

9

Odp: Filmy i seriale :)

Co do filmów to moimi faworytami są m.in "Sherlock Holmes", "wyspa tajemnic", "Milczenie owiec", "7", "Requiem dla snów". Generalnie większość filmów gdzie dominuje intryga. Uwielbiam niewyjaśnione końce lub filmy w których cała akcja obraca się o 360 stopni w ostatnich 5min filmu.

10

Odp: Filmy i seriale :)

"Siedem" jest kapitalny.
Niezmiernie rzadko zawodzę się na filmach, w których jest kapitalna obsada. Największy zawód jaki przeżyłam to "Niezniszczalni" - cała śmietanka aktorów kina akcji, więc myślałam, że będzie fajny... nie był. Dialogi beznadziejne, fabuła byłaby może i ok, ale panowie zagrali tak, jakby sama ich obecność na planie miała wystarczyć, żeby film okazał się hitem.

11

Odp: Filmy i seriale :)

Uwielbiam "Siedem" smile A co do Niezniszczalnych to też się napaliłam na ten film, bo uwielbiam aktorów starych dobrych filmów akcji, ale no nie było rewelacji, nie mniej jednak muszę obejrzeć 2 część wink A co do klasyki, ja wręcz uwielbiam Szklaną pułapkę, Krwawy Sport, Kickboxera i Kruka, a także wszystkie filmy Tarantino smile

12

Odp: Filmy i seriale :)

No właśnie CurlyKarolina, jak to jest, że mimo tej kiepskiej jedynki ja też muszę dwójkę obejrzeć? Nie spodziewam się jednak niczego wielkiego to i się nie zawiodę już. Jedno mi przeszkadza - nie lubię Van Damma i tysiąckroć bardziej wolałabym na jego miejscu ujrzeć Stevena Segala.

13

Odp: Filmy i seriale :)

Ja też ciągle oglądam seriale, uwielbiam te typowo młodzieżowe jak "Skin"s (ciągle do niego wracam chociaż już się skończył, uwielbiam postać Effy, bo wielu ją nienawidzi jak dla mnie jest niesamowita) "Misfits", "O.C"
Lubię też "Dextera", "Once Upon a Time", no i ostatnio namiętnie męczę na okrągło "How I Met Your Mother".
Moje ulubione filmy (często oglądane pare razy) to: "Breakfast at Tiffany's", "Green Mile", "Fight Club", "Shutter Island", "Pianista", "Illusionist", "Notebook", "Dear John", "Love and Other Disasters", "Finding Neverland", "Edward Scissorhands".
Trochę tego jest ale nie umiałabym się ograniczyć do pięciu tytułów chyba.
No i uwielbiam wszystkie stare polskie komedie, nic innego mnie tak nie rozśmiesza big_smile

14

Odp: Filmy i seriale :)

[quote=niechcemisie]No właśnie CurlyKarolina, jak to jest, że mimo tej kiepskiej jedynki ja też muszę dwójkę obejrzeć? Nie spodziewam się jednak niczego wielkiego to i się nie zawiodę już. Jedno mi przeszkadza - nie lubię Van Damma i tysiąckroć bardziej wolałabym na jego miejscu ujrzeć Stevena Segala.[/quote]

Skąd ja to znam, że ktoś nie lubi Van Damme`a big_smile... Ja go wręcz uwielbiam, jest moim ulubieńcem dobrych filmów akcja - karate! Zawsze był i zawsze go musiałam bronić big_smile... ale jego najlepszy czas już niestety minął, jednak uwielbiam wracać do jego pierwszych filmów. Ja za to Segala nie za bardzo lubię big_smile

15

Odp: Filmy i seriale :)

Ha ha big_smile No bo coś jest w nim takiego, sama nie wiem... tą twarz ma taką za ładniutką, może o to chodzi.
Coż... nasi bohaterowie to już dziadki. Kiedy oglądam stare filmy z nimi to rozbawia mnie podkład muzyczny big_smile Dzisiaj brzmi inaczej smile Kiedyś podsycał emocje, a teraz wydaje się taki przestarzały.

16

Odp: Filmy i seriale :)

[quote=niechcemisie]Ha ha big_smile No bo coś jest w nim takiego, sama nie wiem... tą twarz ma taką za ładniutką, może o to chodzi.
Coż... nasi bohaterowie to już dziadki. Kiedy oglądam stare filmy z nimi to rozbawia mnie podkład muzyczny big_smile Dzisiaj brzmi inaczej smile Kiedyś podsycał emocje, a teraz wydaje się taki przestarzały.[/quote]

Dokładnie, kiedyś to było coś! Takie wow! smile Jak sobie teraz oglądam te dawno filmy karate to niektóre momenty są wręcz komiczne smile

17

Odp: Filmy i seriale :)

smile Dokładnie! A jak oglądam kino akcji z chłopakiem to opowiada jak się jarali z kolegami scenami i muzyką za łebków, że ćwiczyli przy tym, ogladali po kilka razy, wieszali sobie plakaty itd.

18

Odp: Filmy i seriale :)

Byłam w sobotę w kinie na Magic Mike - zapraszam Was na recenzję. [url]http://curlykarolina.blogspot.com/2012/07/recenzja-magic-mike.html[/url]

19

Odp: Filmy i seriale :)

Ja widziałam trailer Magic Mike'a i nawet mnie rozbawił...:)

20

Odp: Filmy i seriale :)

[quote=terinna]Ja widziałam trailer Magic Mike'a i nawet mnie rozbawił...:)[/quote]

Przyjemny dla oka smile

21

Odp: Filmy i seriale :)

A co myślicie o serialu " Teoria wielkiego podrywu "? Zawsze jak widziałam jakieś urywki wydawało mi się dość nudne i nie śmieszne. Wczoraj jednak obejrzałam dwa odcinki i zupełnie coś innego, może poczucie humoru mi się zmieniło? Jeśli kojarzycie serial napiszcie czy warto oglądać całą serię. pozdrawiam

22

Odp: Filmy i seriale :)

O a ja miałam obejrzeć Magic Mike.Po waszych słowach chyba się skusze.:-)

23

Odp: Filmy i seriale :)

Rety, uzależniłam się od "Pretty Little Liars". Kiedy obejrzałam pilot stwierdziłam, że to dla nastolatek tylko i wyłącznie, ale potem obejrzałam pierwszy odcinek, a od drugiego już żyć nie mogłam bez moich dziewczyn.
Do tego stopnia mi odbiło, że mam bohaterki na pulpicie kompa i na tapecie w komórce tongue zachowuję się jak małolata kiedy to oglądam. Muszę mieć całą serię książek.

24

Odp: Filmy i seriale :)

Też widziałam, ale jakoś mnie nie wciągnął, w ogóle mam chyba uraz do seriali...

25

Odp: Filmy i seriale :)

Ojj jak ja dawno nie miałam czasu oglądać, zwłaszcza seriali, ale za to nadrabiam z książkami, bo je mogę czytać w drodze do pracy, w autobusie smile ale pamiętam, z czasów studiów, że oglądało się ... ;p wtedy lubiłam oglądać Magdę M. wink ogólnie to lubię Joannę Brodzik, jako aktorkę.