251

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Maluję się tylko wtedy, gdy wiem, że większość dnia spędzę poza domem lub gdy wychodzę na imprezę / ważne spotkanie smile Myślę, że wyjście na zakupy do sklepu przed domem, wyrzucenie śmieci i tym bardziej całodniowe przebywanie w domu nie wymagaj jakiegokolwiek makijażu smile

252

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Dla mnie tusz i podkład to podstawa smile
Kiedyś gdzieś przeczytałam - "Są w życiu rzeczy ważne i ważniejsze, dlatego najpierw pomaluje rzęsy, a potem zrobię resztę"

253

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Ja nie maluję się codziennie np. w dni kiedy siedzę cały dzień w domu daje odpocząć swojej skórze. Jak juz się maluję to ie nakładam na siebie za dużo zazwyczaj jest to tusz do rzęs, fluid (z Under Twenty) czasami puder w kamieniu wink

254

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Ja mam tak samo. Kiedy siedzę w domu i wychodzę tylko z psem na spacer lub do osiedlowego sklepu, daję swojej skórze odpocząć od makijażu. Na co dzień się jednak maluję. Nie jakoś przesadnie, ależ używam tuszu do rzęs, podkładu i pudru.

255

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Ja na codzień jestem w domu bo prowadzę własną-domową firmę. Nie maluję się wtedy, daję skórze odpocząć. Na zwykłe wyjście do sklepu wystarczy mi tusz, eyeliner, róż na policzki, korektor. Na większe wyjścia lubię bawić się makijażem smile

256

Odp: Czy malujecie się codziennie?

jeśli wychodzę to tak, ale jak siedzę w domu to zwyczajnie mi się nie chce

257

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Ja także tylko jeśli wychodzę ale to tak troszkę, bo nie potrzebuje się malować póki co aż tak smile nie mam co zakrywać. Tam tusz do rzęs czy troszkę pudru ale nie więcej.

258

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Zazdroszczę, jak nie malujecie się codziennie ;/ Ja niestety muszę pozakrywać defekty swojej skóry, inaczej z każdym spojrzeniem w lustro czuję się źle. To już poniekąd przyzwyczajenie, po prostu w makijażu czuję się lepiej.

259

Odp: Czy malujecie się codziennie?

ja bez tuszu do rzęs i szminki nie pokazuje się ludziom

260

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Mnie wystarczy błyszczyk i trochę pudru i gotowe!

261

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Nie maluję się codziennie, bo jak jestem w domu, to po co.

262

Odp: Czy malujecie się codziennie?

nie... jeśli nie muszę, bo siedzę w domku i wg to nie chce mi się malować..
chociaż mam dni, ze mimo to z nudów coś tam sobie porobię w kosmetykach i próbuje nowe kremy i itp.

263

Odp: Czy malujecie się codziennie?

No tak, to zależy od dnia, raz się chce ,a raz nie.

264

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Nooo, nigdy nic nie wiadomo, ja Wam mówię: malujcie się dziewczyny, bo nie znacie dnia ani godziny wink

265

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Ksymena, fajnie napisałaś.

266

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Tusz, błyszczyk. Zimą, kiedy twarz jest blada to jakiś fluid lub puder.

267

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Kiedyś miałam manię malowania paznokci codziennie na inny kolor, masakra. Dobrze, że mi przeszło i trzymam lakier po kilka dni.

268

Odp: Czy malujecie się codziennie?

ja maluje się cżesto ,ale nie codziennie wink
jak na uczelni mam basen bądź zajecia sportowe to sobie odpuszczam :0
A tak to zazwyczaj podkład ,tusze ,eyeliner i róż smile

269

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Ja maluję się jak gdzieś wychodzę.Zazwyczaj rezygnuję z makijażu siedząc w domu czy wychodzac do spożywczaka po zakupy.

270

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Chciałabym nie malować się codziennie, ale głupio byłoby mi pokazać się w pracy bez makeupu. Wyglądam wtedy jak niewyspana, bo mam jasną oprawę oczu, więc chociaż tusz na rzęsy i kredka są konieczne

271

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Czasem mnie to bawi jak widzę dziewczyny, które bez makijażu nie są w stanie wyjść przed dom tongue Osobiście maluję jak wychodzę na dłużej tongue Do sklepu czy w domu nie ma potrzeby wink

272

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Nie maluję się codziennie. Oczywiście jak jest jakaś imprezka czy spotkanie to tak, jednak jest to taki spokojny dzienny makijaż. W domu nie odczuwam takiej potrzeby, niech skóra oddycha:)

273

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Ja maluję się codziennie, ale dość lekko bo chodzę jeszcze do szkoły. Tylko podkład, puder, tusz do rzęs i biała kredka na linię wodną a na usta balsam

274

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Maluję się wtedy , gdy gdzieś wychodzę. smile
Na codzień eyeliner , tusz do rzęs, róż, błyszczyk , na większe wyjścia mocno podkreślone oko , podkład , bronzer i cała reszta smile
Makijaż zajmuje mi około 5 min smile

275

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Na codzień stosuję kredkę lub eyeliner i maskara. Czasem podkład - jeśli muszę coś zakryć, a na większe wyjścia to już pełen makijaż smile Ale też nie jakiś przesadny.