1

Temat: Czy malujecie się codziennie?

Jak wyglądają wasze makijaże na co dzień...długo zajmuje wam malowanie się? Malujecie się pod kolor ubrań?


Ja maluję się prawie codziennie .Zajmuje mi to 10-15 min (delikatny puder w kamieniu na policzki,czarna kredka do oczu,tusz i błyszczyk). Rzadko maluję się pod kolor ubran..raczej to makijaż do wszystkiego.

2

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Nie maluje sie wcale - no moze 4 razy w roku. Tak to tylko blyszczyk ew ciut pudru na nosek smile

3

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Nie maluje sie big_smile chyba ze błyszczykiem.
Czasem tylko oko przyozdobie jak mam czas i nastrój tongue

Ostatnio edytowany przez malenka84 (2009-10-08 12:16:45)

4

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Malenka widze ze w wielu tematach mamy podobne zdanie smile w dodatku chyba jestesmy rownolatkami ;p

5

Odp: Czy malujecie się codziennie?

maluje się codziennie ( no chyba ze mam wolne i nie musze wychodzić z domu )
Podkład , puder matujący , czarna kredka , tusz do rzęs i błyszczyk = 15 min

6

Odp: Czy malujecie się codziennie?

mój codzienny makijaż ogranicza się do podkładu, tuszu do rzęs i błyszczyka;) max.10minut dziennie:)
jeśli czeka mnie większe wyjście, np. wesele to nie ma bata-muszę iść do kosmetyczki:P

7

Odp: Czy malujecie się codziennie?

[quote=Antalis]Malenka widze ze w wielu tematach mamy podobne zdanie smile w dodatku chyba jestesmy rownolatkami ;p[/quote]


No widzisz, stara ekipa big_smile wie co robi tongue woli sie wyspac tongue

8

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Ja nawet na swoje wesele malowalam sie sama choc malowanie to zbyt duzo powiedziane - tusz, troszke cienia od powiek i blyszczyk. Ani kapki podkladu czy pudru - a na zdjeciach wygladam jakbym miala super make up - zero jakichkolwiek przebarwien, wypryskow itp - cera nieskazitelna smile

9

Odp: Czy malujecie się codziennie?

to tylko pozazdrościć takiej idealnej cery smile

10

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Maluję się codziennie, mocno i kolorowo. I pasuje to do mnie, mojego charakteru i osobowości.

11

Odp: Czy malujecie się codziennie?

[quote=betitek20]maluje się codziennie ( no chyba ze mam wolne i nie musze wychodzić z domu )
Podkład , puder matujący , czarna kredka , tusz do rzęs i błyszczyk = 15 min[/quote]


Ja prawie tak samo! Tylko jeszcze jakiś cień na powieki np. brąz lub bakłażan.

12

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Na co dzień maluję rzęsy i robię sobie kreski. Czasem pomaluję oczy jakimiś kolorkami i nałożę podkład, błyszczyk. Malowanie pełne zajmuje mi 15 minut.

13

Odp: Czy malujecie się codziennie?

maluje się codziennie: czarna kredka, tusz do rzęs i błyszczyk smile jakieś 5-10 minut mi to zajmuje.

14

Odp: Czy malujecie się codziennie?

[quote=betitek20]maluje się codziennie ( no chyba ze mam wolne i nie musze wychodzić z domu )
Podkład , puder matujący , czarna kredka , tusz do rzęs i błyszczyk = 15 min[/quote]
tak tak tak wink
niestety pracuję z ludźmi - mam być wiecznie świeża i uśmiechnięta, mam wzbudzać respekt - do tego makijaż jest niezbędny sad
zwłaszcza, że wyglądam na 20 lat więc jak mam wykład lub rozmowę z poważnym klientem muszę sobie dodać makijażem, coby wyjść na te swoje 10 więcej lol

15

Odp: Czy malujecie się codziennie?

[quote=justyna][quote=betitek20]maluje się codziennie ( no chyba ze mam wolne i nie musze wychodzić z domu )
[/quote]
tak tak tak wink
niestety pracuję z ludźmi - mam być wiecznie świeża i uśmiechnięta, mam wzbudzać respekt - do tego makijaż jest niezbędny sad
zwłaszcza, że wyglądam na 20 lat więc jak mam wykład lub rozmowę z poważnym klientem muszę sobie dodać makijażem, coby wyjść na te swoje 10 więcej lol[/quote]
nie używam kredki - nie umiem wink

ale podkład i tusz TAK
oczywiście w weekend daję skórze odpocząć, a czas - 10 minut

16

Odp: Czy malujecie się codziennie?

kurcze... zacytowałam siebie zamiast zedytować hmm

17

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Mi zajmuje to najwyżej 4 minutki - lekki cień albo kredka i tusz. zimą dochodzi jeszcze podkład, ale latem nie używam. Jak przychodzi weekend i nie idę do pracy, tylko wyskakuję gdzieś do sklepu czy coś - wtedy nie maluję się wcale. Ale wiecie co, przedwczoraj jakoś mi się kolejność moich czynności porannych pomieszała i jak już czekałam na autobus do pracy i czytałam książkę to coś mi się nie tak zrobiło - i zorientowałam się, że zapomniała się umalować- nooo, tak jakoś goło się poczułam wink

18

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Mnie ostatnio bardzo spodobało się złote smoky eye. Wygląda to mniej więcej tak ("małpuję" od tego zdjęcia).

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images42.fotosik.pl/124/bb247632db5e81dd.jpg[/img][/url]

19

Odp: Czy malujecie się codziennie?

ojejku! Piękny makijaż. Ja uwielbiam takie kocie kreski, choć niestety nigdy nie wychodzi mi to tak jak powinno sad

20

Odp: Czy malujecie się codziennie?

ładne, ale chyba bym sama sobie tego nie namalowała sad

21

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Wszystko kwestią wprawy. Naprawdę. smile

22

Odp: Czy malujecie się codziennie?

domyślam się, ale ja nie mam cierpliwości smile

chciałabym zapisać się na jakiś kurs wizażu, malowania się ...

23

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Popieram, bo dobry makijaż to podstawa sukcesu big_smile

24

Odp: Czy malujecie się codziennie?

[quote=justyna]domyślam się, ale ja nie mam cierpliwości smile

chciałabym zapisać się na jakiś kurs wizażu, malowania się ...[/quote]


tez o tym myśle by sie zapisac smile i chyba to uczynie w przyszłe wakacje smile

25

Odp: Czy malujecie się codziennie?

Kursy wizażu to bardzo dobra rzecz. Choć są bardzo drogie z tego co się ostatnio orientowałam. Co do tego obrazka make-up jest naprawdę śliczny. Też bardzo mi się podobają takie kreski, ale  do moich oczów one nie pasują. Aczkolwiek mam inna metodę, robię sobie kreski, ale jako przedłużenie rzęs (bo nie mogę sobie zmniejszać optycznie oka tylko musze je powiększać).