151

Odp: Plany na wakacje...

My obecnie mamy już plany na ferie. Początkowo myśleliśmy o tym aby wybrać się w Bieszczady ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Białkę Tatrzańską. Miejscowość jest nam znana. Lubimy tam wypoczywać z uwagi na to,.ze jest spokojnie oraz jest tam wiele atrakcji dla dzieci. Dobre wyciągi oraz ...termy. Jest to duży kompleks basenów gdzie można bardzo przyjemnie sobie wypoczywać.

152

Odp: Plany na wakacje...

Ja jednak wolę mniej zatłoczone miejsca więc wybrałam wczasy na Kaszubach. Tam można odpocząć w pięknej scenerii i naładować baterie do dalszej pracy. Dzieci też są zadowolone, mają trochę wolności, a ja nie muszę martwić się, że zgubią się w jakimś tłoku.

153

Odp: Plany na wakacje...

Chciałabym wypocząć gdzieś z dala od tłumu turystów, najlepiej mi odpowiada jakaś zapadła wieś na Kaszubach

154

Odp: Plany na wakacje...

Co Wy to... o wakacjach w środku zimy tongue Bałwany lepić, a nie egzotyczne katalogi przeglądać.

155

Odp: Plany na wakacje...

Lepilibyśmy, a jakże - ale nie bardzo jest z czego, chyba że masz na myśli psie kupy między blokami wink To już lepiej odpłynąć myślą na letnie wojaże...

156

Odp: Plany na wakacje...

Ja na razie nie myślę o lecie, bo za dużo mam planów na zimę:)

157

Odp: Plany na wakacje...

W tej chwili można mieć wakacje w środku zimy, wybierając jakiś kierunek na cieple kraje:)

158

Odp: Plany na wakacje...

Ja planuję wybrać się na wakacje w ...tym miesiacu. Mam dość juz zimowej pogody. Wprawdzie zima w Polsce dopiero się zaczeła ale osobiście nie lubię takiej pogody Pod koniec stycznia bierzemy sobie z meżem wolne oraz polujemy albo na Wyspy Kanaryjskie albo na Costa Del Sol w Hiszpanii....S

Lasta w hotelu w takiej porze roku można złapać w cenie 1300 zł za hotel 4* oraz z dwoma posiłkami czyli prawie 3 razy taniej niż na wakacjach a pogoda oscyluje tam wokół 22-23 stopni czyli cieplutko.

159

Odp: Plany na wakacje...

A nie kusi was by jechać gdzieś dalej np. do Grecji, czy też Armenii? Nie musicie się tam wybierać na własną rękę, są już biura podróży, które w ofercie mają bardzo dobrze zorganizowane, aktywne wycieczki  , cena też nie jest jakaś kosmiczna, także polecam też rozważyć taką opcję smile

160

Odp: Plany na wakacje...

[quote=DIDI8d]A nie kusi was by jechać gdzieś dalej np. do Grecji, czy też Armenii?[/quote]
Mnie póki co kusi, aby na pokładzie  jachtu  popływać po mazurskich jeziorach. smile

161

Odp: Plany na wakacje...

Teraz to fajnie by było w Alpach na nartach pojeździć:)

162

Odp: Plany na wakacje...

My powoli myślimy o tym, żeby pojechać na wakacje do Grecji. Mam nadzieję, że ceny takich wycieczek nie podskoczą zanadto.

163

Odp: Plany na wakacje...

[quote=ellam]Teraz to fajnie by było w Alpach na nartach pojeździć:)[/quote]

Powiem Ci, że wbrew pozorom taki wypad na narty w Alpy wcale nie musi byc taki drogi... Wiele osob mysli,że jest to taki duży wydatke ale wcale nie jest to takie kosztowne...  My latamy w Alpy praktycznie co roku i szczerze powiedziawszy to lepiej mi się tam wypoczywa niż w Polsce. Nie jest drogo, są lepsze stoki oraz lepsza infrstruktura turystyczna.

Polecam szczególnie Turyn.

164

Odp: Plany na wakacje...

Tak mi się dziś zebrało na planowanie lipcowego urlopu... Chętnie spędziłabym go na Kaszubach, w jakiejś odciętej od świata wiosce...

165

Odp: Plany na wakacje...

Gdybym miała kasę ,to bym jeszcze raz pojechała do spa, tam nie ma czasu na nudę nawet jak nie ma pogody ,to także jest zorganizowany czas

166

Odp: Plany na wakacje...

Uwielbiam chodzić po górach ,może na tydzień uda mi się z rodzinką wyskoczyć. Prędzej jesienią mi dadzą urlop ,bo w wakacje nie chcą.

167

Odp: Plany na wakacje...

A ja proponuję wyskoczyć na weekend do Warszawy, To również może być bardzo fajny sposób na spędzenie wolnego czasu . Warszawa w ostatnich latach bardzo się rozwija. Powstaje tam coraz więcej ciekawych muzeów, ciekawych miejsc, w których można spędzić dobrze czas. Jakiś czas temu na przykład byłam z dzieciakami oraz odwiedziliśmy Centrum Nauki Kopernik. Bardzo im się tam podobało. Zerknijcie sobie również na stronę:
[url]http://www.warsaw4you.com/[/url]

Możecie tam przejrzeć sobie apartamenty do wynajęcia. Cena wynajmu takiego mieszkania nie jest duża a jest to o wiele wygodniejsze rozwiazanie na weekend.

168

Odp: Plany na wakacje...

Myślę o urlopie w pensjonacie na Kurpiach, lubię takie tereny z żywą jeszcze tradycją...

169

Odp: Plany na wakacje...

Dzieciaki chcą jechać nad morze, ale może do wakacji zmienią zdanie:)

170

Odp: Plany na wakacje...

Zmienią czy nie zmienią, to na pewno będą uradowane smile Wakacje są wspaniałe smile
Raz tylko chciałam, żeby się już skończyły. Razem z koleżanką przychodziłyśmy na papierosa pod nasze liceum, czekając na wrzesień. Tak tęskniłyśmy, że pewnego dnia wpadłyśmy na pomysł odegrania scenki wyjścia na przerwę big_smile
Talentu aktorskiego żadna z nas nie posiada, ale było zabawnie.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2016-02-20 23:53:39)

171

Odp: Plany na wakacje...

W sumie takie wspomnienia najlepsze. A czemu dzieciaki mają zmienić zdanie? Nad morzem będzie wspaniale!

172

Odp: Plany na wakacje...

W tym roku wybieram się do Rumuni. Ciekawią mnie średniowieczne mroczne grody, mistyczne cerkwie, kościoły i zamczyska często ukryte w górach. W Bukareszcie- stary dwór- twierdza Włada Palownika, centrum obywatelskie i parlament czyli architektoniczna fantazja współczesnego odpowiednika Draculi- Nicolae Ceausescu, wulkany błotne.

173

Odp: Plany na wakacje...

a mnie się marzy Tajlandia smile podróż na pewno dość kosztowna, ale warto. Jak oglądam zdjęcia i słucham opowieści siostry (była w zeszłym roku) to aż mi dech zapiera. Ona znalazła tanie loty do Tajlandii na stronie [url=https://www.fru.pl/tanie-loty/do-Tajlandia-TH/]fru.pl[/url], jeśli kiedyś się będę wybierać to pewnie też tam zamówię.

174

Odp: Plany na wakacje...

Ja oczywiście w góry jadę. Z tym, że tym razem Tatry zamieniam na Bieszczady - sam koniec świata. Spokój, cisza, mało ludzie, przyroda i dłuuugie trasy smile to dla mnie wakacje idealne. Jak tylko będzie piękna pogoda to widoki będą zapierać dech w piersiach. I do tego oczywiście czas spędzony z przyjaciółmi.

175

Odp: Plany na wakacje...

Sama bardzo bym chciała pojechać w Bieszczady. Tak dawno nie byłam. Wiesz już, gdzie konkretnie uderzasz?
Tymczasem na wakacje planuję znaleźć pracę smile