1

Temat: Podkład Revlon ColorStay

Czytałam dużo dobrego na temat podkładu Revlon ColorStay i chciabym go wypróbować na własnej skórze smile Niestety mieszkam w małym mieście i w żadnej z drogerii nie mogę go dostać.


Czy mogłybyście polecić jakiś sklep internetowy gdzie mogłabym go zakupić ? ? ?

I jeśli już go posiadacie to piszcie jaki kolor dla siebie wybrałyście smile

2

Odp: Podkład Revlon ColorStay

używam tego podkładu i muszę przyznać, że jest suuupeeeeer smile proponuję zajrzeć na nokaut

3

Odp: Podkład Revlon ColorStay

podkład jest suuuper smile kupuję już 2 rok i nie zamierzam zmienić swoich przyzwyczajeń! smile

4

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Ja używam ten podkład i też jest super smile
ezebra.pl/product-eng-836-REVLON-COLORSTAY-SOFTFLEX-FOUNDATION-

5

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Nie znam, ale w sumie ciekawie byłoby sprawdzić.
można gdzieś dostać jakieś darmowe próbki?

6

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Ja także wiele dobrego czytałam o tym podkładzie, ale jakoś szkoda mi na niego pieniędzy. Może jednak kiedyś się skuszę. Muszę tylko dorwać testery i dokładnie sprawdzić odcienie, a potem zamówić przez internet smile

7

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Też czytałam wiele dobrego, ale nie kupię w ciemno. Dużo razy kupowałam coś, co miało same pozytywne opinie i u mnie niestety się nie sprawdziło. Z podkładem Revlon wolę nie ryzykować, bo dosyć dużo kosztuje.

8

Odp: Podkład Revlon ColorStay

podkład jest rewelacyjny, czasami można natrafić na promocje i wtedy jest tańszy.

9

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Używałam tego podkładu,ale w moim przypadku się nie sprawdził,z tym,że moja skóra jest bardzo wymagająca i rzadko który jej służy.

10

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Podkład Revlon ColorStay można kupić w dobrej cenie w sklepie internetowym najwiekszerabaty.pl. Szeroki wachlarz odcieni. Polecam.

11

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Z kosmetyków do włosów, to na pewno, zobacz - [url]http://www.pro-sprzet.pl/category/revlon[/url]
Ale jeśli chodzi o pozostałe, to nie wiem, nie testowałam, ale zakładam, że ogólnie jakość powinna być sensowna.

12

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Raz używałam i nie powalił mnie jakością szczerze mówiąc

13

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Dobra marka, często wracam do ich kosmetyków jak coś fajnego i odpowiedniego kolorystycznie wpadnie mi w oko:)

14

Odp: Podkład Revlon ColorStay

Kolor 220 do cery mieszanej jest the best smile

15

Odp: Podkład Revlon ColorStay

A ja używam True match od kilku lat:)