1

Temat: Tatuaże ...

Dziewczyny smile
Co sądzicie o tatuażach ?
Sama osobiście mam trzy małe i chciałabym więcej tongue

2

Odp: Tatuaże ...

kiedyś chciałam mieć, teraz już mi przeszło - dziś mówię nie smile

3

Odp: Tatuaże ...

Bardzo mi się podobają, ale teraz to by już głupio wyglądało na moim ciele.

4

Odp: Tatuaże ...

W ciągu 2 tyg zafundowałam sobie te 3 tatuażyki . Są dosyć małe i w aż tak bardzo niewidocznych miejscach - robiłam je dla siebie - i dzięki temu ze nie rzucają się w oczy to czesto zapominam , ze wogóle je mam ... smile
Jedna z moich kumpelek zrobiła sobie ogromne skrzydła anioła na plecach i ... wyglada to okropnie ! Pewnie będzie żałować za kilka lat hmm

5

Odp: Tatuaże ...

Ja bym chciała mieć, Mam wizje na 3 no 4 smile ale jeszcze się nie odważyłam. Jak to bedzie to pomyśli się jeszcze tongue. Generalnie to jestem bardzo nadwrażliwa na ból i tego bólu najbardziej się boje.

6

Odp: Tatuaże ...

ulalala skrzydła na plecach - odważnie smile

7

Odp: Tatuaże ...

nie polecam robić poniżej kostki - mam różyczkę - i to był największy ból w moim życiu hmm ale wytrwałam hi

8

Odp: Tatuaże ...

moja siostra ma na boku, no i to podobno wciąga wink

9

Odp: Tatuaże ...

[quote=justyna]moja siostra ma na boku, no i to podobno wciąga wink[/quote]

oj wciąga , wciąga smile

10

Odp: Tatuaże ...

Tatuaze? O nie! Nie mam zamiaru chodzic w wieku 80 lat wytatuowana. big_smile

11

Odp: Tatuaże ...

Podobają mi się ale takie niewielkie np.na kostce.Ja osobiście robiłam sobie tylko z henny ....mój mąż ma tatuaż i myslę,że to wygląda sexi? Właśnie podobają wam się tatuaże u facetów?

12

Odp: Tatuaże ...

[quote=emilia_s292]Podobają mi się ale takie niewielkie np.na kostce.Ja osobiście robiłam sobie tylko z henny ....mój mąż ma tatuaż i myslę,że to wygląda sexi? Właśnie podobają wam się tatuaże u facetów?[/quote]


... dla mnie tatuaże u mężczyzn wyglądają sexy ( oczywiście zależy jeszcze od wzoru i miejsca )

13

Odp: Tatuaże ...

o ile facet wyglada big_smile

14

Odp: Tatuaże ...

[quote=malenka84]o ile facet wyglada big_smile[/quote]

zgadza się...

15

Odp: Tatuaże ...

Bo jak widze małą łapkę a tam taki wielki na niej tatuaż.. blech

to jak kolczyk w pepku u dziewczyny a ten pępek zaginął gdzieś w fałdce - no i oczywiscie jest to pokazane - wystajaca spod bluzeczki taka  zwisajaca opona tongue

16

Odp: Tatuaże ...

Kiedys chcialam cos malego, teraz jako zona i matka mam wrazenie ze mi nie pasuje ;p no i rowniez nie widze siebie za jakies 50 lat z tatuazem.

17

Odp: Tatuaże ...

facet z tatuażem kojarzy mi się z "menelem" z wydziaraną ręką big_smile

ale oczywiście, to skrajność... wszystko zależy od faceta, miejsca i wzoru smile

18

Odp: Tatuaże ...

a mnie moje tatuaże na starość będą przypominać jaka byłam pier**** :DDD

19

Odp: Tatuaże ...

Już wymyślili metodę usuwania.

20

Odp: Tatuaże ...

Ja ma jeden tatuaż na prawej łopatce. Jest to niewielki znaczek z czarną obwódką i czerwonym wypełnieniem smile Cieszę się że go mam i nie żałuję że go zrobiłam (zaraz jak skończyłam 18 lat).

21

Odp: Tatuaże ...

Nie podobają mi się tatuaże. Po co okaleczać ciało. Chyba że robicie henną to spoko, ale takie na stałe sorry ale dla mnie to głupota. Jak się człowiek ze starzeje to potem "ciekawie" to wygląda.

22

Odp: Tatuaże ...

[quote=Katarzynavon]Nie podobają mi się tatuaże. Po co okaleczać ciało. Chyba że robicie henną to spoko, ale takie na stałe sorry ale dla mnie to głupota. Jak się człowiek ze starzeje to potem "ciekawie" to wygląda.[/quote]

popieram w 100%. Niehigieniczne, nieestetyczne i w ogóle nic ciekawego. W młodym wieku zrobi się jakiś obrazek na ciele, a później do pracy trzeba iśc.. tatuaż w widocznym miejscu jest w wielu zawodach bardzo nie na miejscu

23

Odp: Tatuaże ...

Ja także nie lubię tatuaży - ani u kobiet ani u mężczyzn - chwilowo może to i ciekawie wygląda, ale jak pomyślę co będzie z biegiem lat to nigdy bym się nie zdecydowała. Choćby i były metody na usuwanie to nie wierzę, ż na skórze nie pozostanie żaden ślad.

24

Odp: Tatuaże ...

To pozostaje namalować sobie coś na chwilę.
Np. słonika:

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images38.fotosik.pl/211/242090b896b76b00.jpg[/img][/url]

25

Odp: Tatuaże ...

Albo lamparta:

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images41.fotosik.pl/211/98add57a45eb6f7a.jpg[/img][/url]