1

Temat: Kurs fotograficzny

Warto wybrać się na kurs podstaw fotografii? Mój ukochany namawia mnie, żebyśmy poszli na taki kurs. Ja nie do końca jestem przekonana. Kurs organizują: [url]http://www.fotokursy.com.pl/[/url] Opinie na stronie wyglądają w porządku, tylko nie jestem przekonana, że taki kurs mi się przyda. Proszę poradźcie, bo muszę coś zdecydować.

2

Odp: Kurs fotograficzny

Nawet jeśli się nie przyda to na pewno nie zaszkodzi. Co Ci przeszkadza nabyć umiejętności, które może się kiedyś przydadzą Tobie albo komuś, kto będzie potrzebował rady.
Osobiście uważam, że sztuka robienia zdjęć jest w życiu bardzo przydatna. Widziałam wiele zdjęć z imprez, wycieczek i innych okazji, które były zrobione beznadziejnie i jak się okazuje nie wystarczy wyciągnąć aparat i po prostu pstryknąć fotkę. Niektóre momenty warto uwiecznić tak, żeby było miło spojrzeć na zdjęcie osobom, które tam nie były i tego nie widziały, więc nie mają skojarzeń emocjonalnych. Ja na Twoim miejscu posłuchałabym ukochanego. Chyba że totalnie Cię to nie interesuje, ale kto wie, może zacznie. Myślę, że warto wykorzystać możliwość nauczenia się czegoś nowego. Ja bym brała smile

3

Odp: Kurs fotograficzny

Dzięki za podpowiedź, masz rację może mi się przydać. A co, też mi się od życia coś należy. Napiszę jak było i czy warto się na taki kurs zapisać.
Dodatkowo przekonały mnie opinie z kursu na stronie: [url]http://fotokursy.com.pl/fotokursy-opinie[/url]
Trzymajcie kciuki :-)

4

Odp: Kurs fotograficzny

Trzymamy smile i czekamy na relację.

5

Odp: Kurs fotograficzny

powodzenia!!

6

Odp: Kurs fotograficzny

Witajcie,
Byłam i powiem Wam, że było fajnie. wszystkim polecam, bo można wiele się dowiedzieć. Nawet nie wiedziałam do czego w aparacie służą niektóre przyciski, że ten to wyostrza, a tamten znowu przybliża. Zapisałam się na warsztaty, bo myślę że warto kontynuować to co się zaczęło.

7

Odp: Kurs fotograficzny

Fajnie Beatko smile   Jak długo trwał ten kurs?

8

Odp: Kurs fotograficzny

To są kursy weekendowe, więc trwają 2 dni. Uczyliśmy się [url=http://fotokursy.com.pl/fotokursy-informacja-7]tego[/url], a prowadzący Dominik był bardzo zabawny. Czekam z niecierpliwością na warsztaty.

Ostatnio edytowany przez Beatka (2011-05-24 17:29:50)

9

Odp: Kurs fotograficzny

Patrzcie patrzcie... tak się rodzi pasja smile

10

Odp: Kurs fotograficzny

Kurs fotograficzny dobrze jest uzupełnić o jakieś ciekawe kursy komputerowe. Polecam do tego te, które zamieszczone są pod tym adresem: [url=http://www.kursykomputerowewarszawa.pl]www.kursykomputerowewarszawa.pl[/url], gdyż naprawdę profesjonalnie zostały przygotowane. W sposób jasny, przejrzysty i łatwy do zapamiętania są prowadzone, dzięki czemu można bez większych trudów zdobyć nową wiedze oraz umiejętności praktyczne. W CV takie kursy wyglądają też naprawdę dobrze i znacznie zwiększają szanse na zatrudnienie.

11

Odp: Kurs fotograficzny

Ja zastanawiam się nad warsztatami fotograficznymi. Od dawna interesuje się tym, ale nigdy nie miałam okazji, żeby się rozwinąć, bo zawsze były ważniejsze rzeczy do zrobienia. Teraz postanowiłam postawić na swój rozwój i stąd pomysł warsztatów. Zależy mi na tym, żeby były one organizowane w Warszawie. Myślałam o jednych z tych [url]http://www.taida.pl/szkolenia-i-plenery/[/url] . Znacie je? Odbywałyście?

12

Odp: Kurs fotograficzny

Dziś jest tak dobry sprzęt, że można nawet gotowe zdjęcie edytować, ja nie czuję potrzeby doszkalania się z tego:)