76

Odp: Biżuteria

lubisz złoto?

77

Odp: Biżuteria

Tak złoto uwielbiam. I platynę.

78

Odp: Biżuteria

ale kolczyki cygańskie mi sie podobaja

79

Odp: Biżuteria

No mnie też. O tym nie pomyślałam. Koła najlepiej duże... smile

80

Odp: Biżuteria

srebro i biale zloto smile

81

Odp: Biżuteria

białe złoto jest piękne... ale i drogie...

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images36.fotosik.pl/107/b67d1eb56ad57fa4.jpg[/img][/url]

82

Odp: Biżuteria

na białe złoto szkoda kasy... bo i tak każdy mysli, ze to srebro .... jak złoto to musi być żółte

83

Odp: Biżuteria

A co mnie obchodzą inni - wystarczy że wiem, że to złoto... Ja lubię, a najlepiej w zestawieniu z żółtym...

84

Odp: Biżuteria

Ja mam idelany pierścionek tongue big_smile i zbieram na niego tongue

85

Odp: Biżuteria

ja tez lubię białe złoto smile
zwykłego jakoś nie bardzo... ale słyszałam, że do tego trzeba dojrzec big_smile
a tytan?? lubicie?

86

Odp: Biżuteria

Nie - tytanu nie lubię.
Ja niestety jestem "złota dziewczyna" nie z  wyboru, ale z konieczności.
Jak wykrywacz metalu - wystarczy kilka godzin i pięknie ciemnieje na moim ciele wszystko co nie jest platyną, złotem lub srebrem, ale bardzo wysokiej próby.

87

Odp: Biżuteria

uuu to szkoda, że nie masz wyboru... ja mogę wszystko, jeszcze nie miałam problemu z biżuterią... kiedyś tylko z metalowymi kolczykami (uszy mi się okropnie paprały)

88

Odp: Biżuteria

A mi od pewnego czasu jak ponoszę dłużej obrączkę albo pierścionek to pod nią robią się bąble...

89

Odp: Biżuteria

ja mam srebna obraczke - od mamusi i jest si wink

ale na klacie nie moge nosic srebra bo mi szybko ciemnieje (problemy z sercem )

90

Odp: Biżuteria

A co powiecie o takich nieco zwariowanych koralach?

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images47.fotosik.pl/220/55208b23ab8e3db3.jpg[/img][/url][url=http://www.fotosik.pl][img]//images43.fotosik.pl/220/7b6b7418ff1b9c0c.jpg[/img][/url]

91

Odp: Biżuteria

drewniane korale są super, ja mam jedne podobne po mamie smile
lubię i noszę, zwłaszcza takie krótkie, nie umiem nosić długich, jako mam wrażenie że mi nie pasują wink
choć u innych podobają mi się... do jednolitej bluzki...

92

Odp: Biżuteria

Ja noszę wszelakie, ale te jakoś wybitnie mi nie pasują...

93

Odp: Biżuteria

[quote=pinkmause]Ja noszę wszelakie, ale te jakoś wybitnie mi nie pasują...[/quote]
a mi jak najbardziej big_smile

94

Odp: Biżuteria

ja kocham i uwielbiam korale - duże , małe, plastikowe, drewniane, z kamyków, im dziwniejsze i bardziej efektowne tym bardziej mi się podobają - te na górze naszyjniki - boskie smile

95

Odp: Biżuteria

Bardzo ciekawe....też mam drewniane po mamie..

96

Odp: Biżuteria

Też lubię, ale nienawidzę przesady...

97

Odp: Biżuteria

z tych dwóch wybrałabym opcję pierwszą z lewej, bo ta prawa ma za dużo - jedna bluzka, korale, druga bluzka inna, od środka jeszcze jakaś kolorowa...

98

Odp: Biżuteria

[quote=pinkmause]Nie - tytanu nie lubię.
Ja niestety jestem "złota dziewczyna" nie z  wyboru, ale z konieczności.
Jak wykrywacz metalu - wystarczy kilka godzin i pięknie ciemnieje na moim ciele wszystko co nie jest platyną, złotem lub srebrem, ale bardzo wysokiej próby.[/quote]
Polecam biżuterie z Colibry.Zawierają kryształki Skwarovskiego są bez niklu i nie uczulają a do tego sa bardzo eleganckie.Sprawdzona biżuteria przez lekarzy

99

Odp: Biżuteria

Dziękuję. Jak na razie zaopatruję się u znajomego złotnika lol

100

Odp: Biżuteria

Colibra jest tansza niż złoto.Ale jak masz dostep do taniej bizuteri to sie opłaca.