1

Temat: Najdroższy kosmetyk, jakiego używałyście

Ja sobie ostatnio kupiłam krem z kolagenem  za 149 zł - to jak dotąd najdroższy kosmetyk jaki kupiłam, oczywiście z intencją, żeby zdziałał cuda na mojej twarzy, której zaczyna brakować jędrności:) I co? I nic. Krem jak krem, po ok. miesiącu pieczołowitego wsmarowywania go i wysypiania się, żeby  ulatwić mu pozytywne działanie - jakoś nie widzę spektakularnych pozytywów... A jaki Wy macie odczucia po stosowaniu drogich kosmetyków?

Ostatnio edytowany przez rosie (2022-05-16 09:39:58)

2

Odp: Najdroższy kosmetyk, jakiego używałyście

Najdroższe to mam perfumy za 240 zł, a kremy i inne kosmetyki to tak do 50 zl staram się kupować, nie mam potrzeby wydawania dużej kasy na nie.

3

Odp: Najdroższy kosmetyk, jakiego używałyście

Ja kupiłam kiedyś czysty kolagen za 260 zł/100 ml i nie zadziałał więc już nie wyrzucam pieniędzy na kosmetyki, które mogę mieć w niższej cenie.

4

Odp: Najdroższy kosmetyk, jakiego używałyście

Krem za 399 zł który dostałam na 30. urodziny. Nie różnił się coś kremów za 20 zł w swym działaniu no ale miał ładny słoiczek....

5

Odp: Najdroższy kosmetyk, jakiego używałyście

Perfumy Versace Bright Crystal za pół tysiąca (bo duża butla). Zapach piękny, lecz ulotny. Na ubraniach utrzymuje się długo, ze skóry szybko odparowuje. Za mniej można mieć super trwałe innej marki.