251

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jednak Chińczycy to bardzo przedsiębiorczy naród... Niedługo zawładną światem, bo taka ekspansja na wszystko z ich strony....

252

Odp: Co byś teraz zjadła?

Tak. Z tą asutostradą to feng shui im nie pozwoliło skończyć... zdanie m AGORY.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2011-07-06 10:05:19)

253

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ha ha ha dobre big_smile Ciekawe jaki będzie kolejny powód do tego, żeby czegoś nie robić tongue

254

Odp: Co byś teraz zjadła?

Na pewno równie głupi big_smile big_smile big_smile

255

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wczoraj w tv usłyszałam, że jeszcze na bezczela handlują resztkami materiałów budowlanych, którch nie chcą ze sobą zabierać... Więc miejscowi za małe pieniądze się obkupią, tylko jak potem użytkować "chińskie domki" żeby się za szybko nie rozleciały?

256

Odp: Co byś teraz zjadła?

ja miałam ochotę na rurkę z kremem. Poszłam do sklepu kupiłam, wrociłam, otwieram torebkę a tam... jakiś ekler z budyniem ajerkoniakowym... nie zjadłam...;(

257

Odp: Co byś teraz zjadła?

fuuuu pani Cię oszukała sad

258

Odp: Co byś teraz zjadła?

Albo pani się nie znała... Słyszałam o sytuacji, kiedy pewna sprzedawczyni przyjęła monetę 10-złotową starego nominału jako obowiązującą dzisiaj... Szczyt kretyństwa...

259

Odp: Co byś teraz zjadła?

A gdzie ta pani sprzedaje? tongue Bo ja mam jeszcze trochę takich monet big_smile

260

Odp: Co byś teraz zjadła?

To był jakiś sklep na prowincji, ale to żadne usporawiedliwienie przecież...

261

Odp: Co byś teraz zjadła?

Brat mojego byłego zarabiał na PRL-owskich monetach w taki sposób: wkładali z kolegami pięćdziesięciogroszówki do wózków pod supermarketami i odsprzedawali wózki za złotówkę ludziom. Wystawała srebrna moneta takiej samej wielkości jak złotówka, więc ludzie się nabierali.

262

Odp: Co byś teraz zjadła?

Hehe ludzie to mają sposoby tongue

263

Odp: Co byś teraz zjadła?

niezły patent.... ale tak naprawdę trzebaby cały dzień tam stać i odsprzedawać wózki, aby zarobić choćby na colę wink
mnie irytuje jak pod supermarketem kręcą sie biedni i proponują odwiezienie wózka spod samochodu .... hmm
są sklepy gdzie wchodzą albo monety 2zł albo 5zł... jak nie mam dwuzłotówki to zdarza się że wrzucam piątaka... a wtedy już raczej szkoda oddać hmm

264

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mój chłopak chciał kiedyś pomóc starszemu panu z wózkiem, bo były na takim jakby podwyższeniu - chodnik był celowo zrobiony pochyły (taki zjazd), co jest bez sensu, bo nawet mnie z zakupami ściągało zawsze za wózkiem w dół, więc co dopiero starszego człowieka, który ledwo idzie, no i chłopak dostał jeszcze ochrzan od dziadka za to, ze chce mu niby te dwa złote z wózka ukraść.

265

Odp: Co byś teraz zjadła?

Dobrymi chęciami jest piekło wybrukowane wink

266

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja bym sobie coś zjadła... tylko nie wiem co sad

267

Odp: Co byś teraz zjadła?

Masakra, z tych upałów to nawet nie chce mi się jeść... MI!!! MI NIE CHCE SIĘ JEŚĆ! Nie wierzę. Chyba coś się w dyni od upału przestawiło.

268

Odp: Co byś teraz zjadła?

Od jakiego upału? U mnie zimno i pada...

269

Odp: Co byś teraz zjadła?

Summerlove tongue W takim razie po ślubie przeprowadź się do Niechcemisię, bo u niej ładna pogoda big_smile A tak w ogóle to kiedy ten Wasz ślub? tongue

270

Odp: Co byś teraz zjadła?

No i ktoś mi źle życzył i pada, ale dzisiaj też mało zjadłam. [???] Znów nie chciało mi się gryźć, żuć i połykać.

271

Odp: Co byś teraz zjadła?

Nie wiem nic, chyba Niechcemisie nie może się zdecydować - za dużo nas tutaj wink

272

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wykupimy internat i otworzy się harem.

273

Odp: Co byś teraz zjadła?

a ja bym zjadła cokolwiek bo siedzę w pracy i jestem głodna a nic nie wzięłam do jedzenia sad

274

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja bym zjadła sałatkę grecką roll

275

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja siedzę od rana przed komuterem i nawet nie wiem co jem... ale talerzyki dwa obok stoją, kubek i miseczka...