226

Odp: Co byś teraz zjadła?

Wiecie co dziewczyny? Kilka dni temu zjadłam litr lodów. Całe takie opakowanie. Myślałam, że padnę.

227

Odp: Co byś teraz zjadła?

jak dla mnie to prawdziwy cud, że żyjesz
yikes

228

Odp: Co byś teraz zjadła?

Zdarza mi się , czuję się wtedy jak wąż, który połknął kamień - leżę i się nie ruszam smile

229

Odp: Co byś teraz zjadła?

Litr lodów na raz? Wow to jest jakiś rekord Guinessa chyba! A ja mam ochotę sama zrobić lody, tylko raz w życiu robiłam, jest sporo roboty, ale chyba łatwiej zrobić sorbet z owoców no i mniej kaloryczny!

230

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja czasem robię lody w Termomixie... Szybko się robi i są smaczne smile no i żadnej chemii w nich nie ma smile

231

Odp: Co byś teraz zjadła?

Mój tato kiedyś robił, pycha były.

Dziewczyny, ja to długo lodów nie ruszę.

232

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ostatnio jadłam rewelacyjne lody bakaliowe Grycan - pamiętam ten smak z dzieciństwa, naprawdę bardzo kremowe, mnóstwo bakalii, ale dość drogie bo ponad 14 zł. Natomiast od kilku dni "chodziło" za mną ciasto z owocami, rabarbarem lub truskawkami. Postanowiłam upiec coś na szybko i wyszło pycha! Później podam przepis, robiłam też paprykarz wegetariański z warzyw, młodą kapustę i pierogi z truskawkami.. ale sobie podjadłam

233

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ooo... ten paprykarz brzmi bardzo interesująco.
Ja wczoraj miałam smaczek na ruskie, więc zrobiłam sobie sam farsz z dodatkiem mięty i zjadłam smile Było szybciej.

234

Odp: Co byś teraz zjadła?

wow, też fajny pomysł! Ja mam ochotę na proste danie z truskawkami, może makaron z truskawkami i jogurtem naturalnym i brązowym cukrem lub knedle.

235

Odp: Co byś teraz zjadła?

Jejku, knedle z truskawkami i śmietanią, mniam mniam

236

Odp: Co byś teraz zjadła?

Ja mam ochotę na mega Burgera...chyba w sobotę wybiorę się na Bielany (bo jestem z Wrocławia), bo ponoć jest tam mega imprezka Burgera Kinga i przy okazji ustrzele sobie takiego burgera lub frytki w darcie:) Generalnie ktos się wybiera? Ma być dj, streetball (tak,tak - fajni faceci bez koszulek:D) i mega zniżki. Czytałam, że wszystko potrwa do samego rana więc chyba w weekend stołuję sie na Bielanach smile

237

Odp: Co byś teraz zjadła?

Do rana?!?! Dlaczego u mnie nie ma takich imprez. Jeśli zamierzasz dłużej zostać, albo będziesz wiedziała coś o przebiegu imprezy po Twoim wyjściu, to napisz coś o frekwencji, bo jestem bardzo ciekawa, czy takie imprezy przyciągają ludzi na całą noc.

238

Odp: Co byś teraz zjadła?

marzy mi się rybka z grilla, ale taka świeża prosto od rybaków.........

239

Odp: Co byś teraz zjadła?

[quote=justyna]marzy mi się rybka z grilla, ale taka świeża prosto od rybaków.........[/quote]

Ryb nie lubię, ale coś pysznego z grilla chętnie bym zjadła smile

240

Odp: Co byś teraz zjadła?

Kiedyś jadłam banalny w składzie szaszłyk, ale oniemiałam z wrażenia tak mi smakował... kawałki piersi z kurczaka, pomiędzy nimi plasterki boczku, całość doskonale przyprawiona i idealnie zgrillowana.

241

Odp: Co byś teraz zjadła?

Aż zgłodniałam od tego opisu wink

242

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja bym sobie zjadła jakąś zupę.... może chłodnik ale dzisiaj pogoda nie bardzo pasuje, żeby jeśc zimną zupę sad

243

Odp: Co byś teraz zjadła?

A ja zjadłam na śniadanie dwie kromki, dwa jajka i teraz chce mi się coś nieokreślonego... Nie lubię tego uczucia kiedy chce mi się coś zjeść, ale sama nie wiem co.

244

Odp: Co byś teraz zjadła?

Te dwa jajka są inspirujące muszę przyznać...

245

Odp: Co byś teraz zjadła?

Kto mnie zainspiruje czymś łatwym i szybkim? Tylko nie zupką chińską bo mi się przejadły.

246

Odp: Co byś teraz zjadła?

leczo? zupa nie chińska? ryż z mrożonką warzywną? smile
ja zjadłam właśnie twarożek ze szczypiorkiem i pomidorem smile

247

Odp: Co byś teraz zjadła?

Nabawiłam się wstrętu do ryżu. Hm... w dzieciństwie to przechodziłam, przeszło mi i wróciło właśnie. Leczo! Tak!

248

Odp: Co byś teraz zjadła?

Pracowałaś na plantacji ryżu w Stalowej Woli?!?

249

Odp: Co byś teraz zjadła?

Nie... ale niewykluczone, że będę. Hm... w czerwcu miała być podpisana następna część umowy - chiński koncern wykupuje część Huty Stalowa Wola. Tak więc wielce prawdopodobne jest, że niedługo i plantacja ryżu tu będzie.

250

Odp: Co byś teraz zjadła?

Chińczycy niedawno Wedla kupili, teraz za huty się biorą... Ale autostrady dokończyć nie raczą wink