1

Temat: Czy latem się malujecie?

Używacie w tak upalne dni podkłądów albo innych pudrów? A na plażę się malujecie?

2

Odp: Czy latem się malujecie?

W lecie, gdy jest ponad 25 stopni to ostrego makijażu lepiej nie wykonywać, tylko najwyżej dać  błyszczyk  na usta, jakiś puder na twarz i koniec.
Można jak najbardziej pomalować paznokcie i stóp i rąk.

3

Odp: Czy latem się malujecie?

Paznokcie u nóg to u mnie obowiązkowo muszą być pomalowane. Pudry to już nie bardzo w takie upały.

4

Odp: Czy latem się malujecie?

Ja zawsze muszę mieć tusz do rzęs. I na plażę to by mi wystarczyło. Paznokcie też kocham mieć pomalowane. Kiedy się spieszę maluję bezbarwnym z odżywką.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2010-07-10 11:47:46)

5

Odp: Czy latem się malujecie?

A ja nie znoszę tuszu do rzęs. Maluje je jak jest jakaś szczególna okazja.

6

Odp: Czy latem się malujecie?

Dla mnie jest podstawą makijażu.

7

Odp: Czy latem się malujecie?

na plażę nie
na codzień w upalne dni krem połączony z podkładem, np. nivea - teraz mam ten:
[img]//www.stylistka.pl/img/kosmetyk/2039/be-beautiful-krem-nawilzajacy-lekki-podklad-nivea_2380_3.jpeg[/img]

Ostatnio edytowany przez justyna (2010-07-10 14:48:30)

8

Odp: Czy latem się malujecie?

I tylko krem? A on jest jakiś koloryzujący, matujący

9

Odp: Czy latem się malujecie?

matujący - właśnie dopisałam, bo zapomniałam dodać
Krem nawilżający + lekki podkład NIVEA VISAGE Young to prosty sposób na idealnie gładką i piękną cerę. Inteligentnie przystosowuje się do naturalnego koloru skóry, widocznie poprawiając jej wygląd, bez zatykania porów. Dzięki lekkiej i beztłuszczowej konsystencji, doskonale nawilża pozostawiając uczucie wyjątkowej miękkości i gładkości skóry. Ponadto zawiera filtry UVA/UVB, które chronią skórę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

10

Odp: Czy latem się malujecie?

To bardzo ciekawie brzmi. Też by mi sie przydał, ja uzywam tylko zwykłego kremu na dzień i jak gdzieś wychodzę to trochę różu.

11

Odp: Czy latem się malujecie?

Ja bez makijażu czuję sie co najmniej jakbym była nieubrana... Chociaż delikatny, ale musi być...

12

Odp: Czy latem się malujecie?

jakby nie było gorąco to i tak będę robić sobie makijaż...tyle, że trochę delikatniejszy, no i używam bazy pod pokład, żeby makijaż mi nie spłyną..jedynie na plażę się nie maluję, przy wygłupach w wodzie makijaż i tak się rozmaże, a to wygląda jeszcze gorzej niż twarz bez żadnego makijażu

13

Odp: Czy latem się malujecie?

No tak, ale jakoś tak pewniej się czuję...

14

Odp: Czy latem się malujecie?

Ja też. Wystarczy że jak wychodzę musnę twarz różem i już lepiej się czuję

15

Odp: Czy latem się malujecie?

Ja nie muszę używać różu, mam brzoskwiniową cerę południową smile

16

Odp: Czy latem się malujecie?

Ja też taka mam ale lubię ciemnym brązem musnąć policzki.

17

Odp: Czy latem się malujecie?

Ależ wolno i nam, ale ja raczej pamiętam o pomadce...

18

Odp: Czy latem się malujecie?

Ja się maluję, mam tapetę i tata mówi., że wyglądam jak stara baba, chyba to wina podkłądu i pudru.

19

Odp: Czy latem się malujecie?

To trochę oszczędniej stosuj, teraz są tak dobre podkłady że i cienka warstwa ukryje co trzeba...

20

Odp: Czy latem się malujecie?

[quote=Barbie1290]Ja się maluję, mam tapetę i tata mówi., że wyglądam jak stara baba, chyba to wina podkłądu i pudru.[/quote]
to nie maluj się przynajmniej w weekendy, daj pooddychać skórze

21

Odp: Czy latem się malujecie?

A jak w weekendy kwitnie życie towarzyskie? Jak tu się nie malować???

22

Odp: Czy latem się malujecie?

To niech przynajmniej jak jest w domu niech się nie maluje. Chyba że malowanie to pierwsza czynność jaką wykonuje po przebudzeniu się. A wieczorem to mocny makijaż może być!

23

Odp: Czy latem się malujecie?

ale mocny makijaż to też niekoniecznie tapeta... albo trzeba zainwestować w dobry podkład
zresztą ja nawet jak idę na imprezę to nie nakładam zbyt wiele pudru smile
wolę się dobrze bawic niż zastanawiać się czy mi nie spływa makijaż

24

Odp: Czy latem się malujecie?

Ja też mocno nie lubię się malować. Lubię tylko ewentualnie podkreślić oczy mocniej.

25

Odp: Czy latem się malujecie?

a ja ew mocniej tuszuję rzesyi robię sobie krwistoczerwone usta smile
ale twarz zostaje tylko delikatnie pokryta podkładem i ew kości policzkowe różem