351

Odp: ślub

Bardzo dużymi "statkami", muwi CI coś scania np.?

352

Odp: ślub

Mówi. Jeździło się kiedyś dużo na stopa, he he

353

Odp: ślub

Hmm... no to widzę że koleżanka lubi adrenalinę smile

354

Odp: ślub

Lubi, ale już nie jeździ.
Wtedy duży wóz na drodze oznaczał zwykle kogoś kto jedzie daleko, czyli to co autostopowicze lubią najbardziej - podróż do celu bez przesiadek.

355

Odp: ślub

jakbyś kiedyś chciała to Cie moge gdzieś p-odrzucić, wal smiało, często jeżdże na Słowacje

356

Odp: ślub

Fajnie smile

357

Odp: ślub

No to jesteśmy umówieni wink

358

Odp: ślub

Widzisz, już masz nowego kumpla, koleżanko smile

359

Odp: ślub

Moge być kumplem Was wszystkich dziewczyny!

360

Odp: ślub

Oj, żebyś potem tego nie żałował, być tak "rozchwytywanym" to też niedobrze...

361

Odp: ślub

No właśnie, dobrze piszesz Ksymena smile
PS: Fajnie, że wróciłaś smile

362

Odp: ślub

Też się cieszę smile
Ale żeby nam kolega nie zwiał, musimy go trochę podkręcać...

363

Odp: ślub

Do dzieła więc!

364

Odp: ślub

[quote=Ksymena]Oj, żebyś potem tego nie żałował, być tak "rozchwytywanym" to też niedobrze...[/quote]
Oj niedobrze... Oglądałeś taki film "Och Karol"? W końcu przed tymi 'przyjaciółkami" uciekał...

365

Odp: ślub

Oglądałem! On to miał życie!

366

Odp: ślub

Do czasu... Jak się babki zgadały że je robi w karola to mu dały popalić...

367

Odp: ślub

Wszędzie nic tylko rozpusta!!! A potem choroby, bo pół świata myśli, że jak jest gumka to to wystarczy, a poza tym można do buzi.

[url]http://www.we-dwoje.pl/nie;taki;oral;dobry8230;,artykul,20038.html[/url]

368

Odp: ślub

Teraz pewnie będzie cisza na forum bo wszystkie polecą sie przebadać po tym artykule... wink

369

Odp: ślub

Niektórzy faceci to takie mendy-roznosiciele. Unikać tego dziadostwa trzeba.

370

Odp: ślub

Jak tam Justynko się trzymasz przed Twoim wielkim dniem ? A przy okazji chciałam ci złożyć życzenia urodzinowe bo jak się nie mylę to masz je w niedzielę? Wszystkiego najlepszego!

371

Odp: ślub

dziękuję dziękuję smile
było wspaniale!
trzymałam się dzielnie - zero stresu, tak naprawdę miałam wrażenie, że wszystko oglądam z boku smile
sukienka ładna, fryzura rozwalała się stopniowo, aż w końcu kompletnie się zepsuła około 2 w nocy smile
najgorsze, że byłam podziębiona, a biegając w tej sukieneczce cały dzień tylko się doprawiłam, no i nadal odchorowuję ... kaszel, chrypa, skronie... brrr nic ciekawego sad

372

Odp: ślub

Przecież wiadomo, że to żaden stres, a sama przyjemność być choć prze jeden wieczór gwiazdą przyjęcia smile Były się nie zjawił?

373

Odp: ślub

no przyjemność przyjemność smile
ale myślałam, że się zestresuję ... byłego nie było, ja się specjalnie nie afiszowałam ze ślubem, więc nie dotarła do niego ta wiadomość smile

374

Odp: ślub

Pisałaś chyba że wiedział że bierzesz tylko nie wiedział kiedy i gdzie?...

375

Odp: ślub

Moi drodzy, specjalnie dla Was wprowadziliśmy NOWOŚĆ - możliwość składania życzeń bliskim! Szczegóły na stronie głównej, u góry, po lewej stronie ekranu! Zapraszamy!