376

Odp: ślub

Ja już złożyłam smile Wszyyyyystkim. Fajny pomysł.

377

Odp: ślub

A oto nasz kolejny FAJNY pomysł: tematyka ślubno-weselna na portalu! Czekamy na sugestie: o czym chcecie czytać w tym dziale, jakie zagadnienia warto poruszyć itp. Może macie ciekawe pomysły na tematyczny podział zagadnień? Zapraszamy do dyskusji!

378

Odp: ślub

gry i konkursy na poprawiny

379

Odp: ślub

Ale przed poprawinami jest jeszcze trochę do zrobienia, więc zacznijmy od początku :-)

380

Odp: ślub

Od początku dobrze: gdzie znaleźć firmy, które zajmują się organizowaniem ślubów profesjonalnie!

381

Odp: ślub

I oczywiście sale i domy weselne, restauracje specjalizujące się w organizowaniu takich przyjęć

382

Odp: ślub

Nasza Forumowiczka Justyna brała niedawno ślub więc jest ekspertem w tej dziedzinie!

383

Odp: ślub

A może coś o nocy poślubnej? Ostatnio ludzie sobie ją filmują...

384

Odp: ślub

[quote=summerlove]Nasza Forumowiczka Justyna brała niedawno ślub więc jest ekspertem w tej dziedzinie![/quote]
ja już się nie wypowiadam na ten temat wink
bo znowu mi jakaś nagroda przejdzie koło nosa ....

385

Odp: ślub

Tak na marginesie to wiecie, że nie tylko wesela obchodzi się hucznie? Ktoś mający smykałkę do interesu wymyślił urządzanie równie hucznych co wesela rozwodów. He he i można sobie zrobić rozwód taki jak ślub, zaprosić ludzi, zorganizować imprezkę, oznajmić oficjalnie wszystkim rozstanie itd. Nie każda para skacze sobie do gardeł po, niektórzy po prostu dochodzą do wniosku, że nie są dla siebie, a chcieliby zachować np. wspólnych przyjaciół i oznajmić im, że nie muszą się opowiadać po żadnej ze stron. No wiecie - coś jak stypa.

386

Odp: ślub

słyszałam o tych imprezach rozwodowych, jakieś dwa lata temu podobno pojawiło się pierwszy raz w Polsce... super pomysł, w końcu najczęściej rozwodzimy się z wlasnej woli, czyli powinniśmy być w radosnych nastrojach po otrzymaniu decyzji sądu big_smile

387

Odp: ślub

Ludzie filmują swoje poczynania na nocy poślubnej? A to ciekawe, a gdzie to można obejrzeć...

388

Odp: ślub

Jakieś pomysły na zaproszenia ...

389

Odp: ślub

[quote=Barbie1290]Ludzie filmują swoje poczynania na nocy poślubnej? A to ciekawe, a gdzie to można obejrzeć...[/quote]
Chyba nie dają do oglądania tylko dla siebie mają...

390

Odp: ślub

Ktoś z moich znajomych trafił na film video ze swoimi rodzicami. Ha ha, zaczerwienił się, zbladł, a potem bał się, że ktoś odkryje, że film był ruszany. No co, nie był podpisany i leżał między innymi.

391

Odp: ślub

ale obleśne: zobaczyć swoich rodziców w akcji? Fuj, nie wyobrażam sobie, lepiej nie sięgać po filmy, kiedy się nie zna ich zawartości - oto morał tej bajki, a właściwie horroru

392

Odp: ślub

uuu to musi być dziwne uczucie.............

393

Odp: ślub

cześć emila czemu usuwasz moje posty ?

394

Odp: ślub

Na pewno zawstydzenie ogromne, panika, a potem dziwne uczucie kiedy się rozmawia z rodzicami... tak przypuszczam. ja nie potrafie sobie tego wyobrazić, ale już lepiej trafic na nieoznakowaną taśmę niż wejść do pokoju i niechcący kogoś nakryć.

395

Odp: ślub

Zaskoczenie chyba najbardziej wink

396

Odp: ślub

Ja tam ukrywam takie rzeczy. Za nic w świecie nie zostawiłabym czegoś takiego na wierzchu.

397

Odp: ślub

Czasem i ukryte może wpaść przypadkiem w czyjeś ręce. Najlepiej w sejfie trzymać:)

398

Odp: ślub

E tam w sejfie. W szafce lub szufladzie z rzeczami osobistymi. A zresztą, my mamy na kompie i w komórkach, a nikt oprócz nas z naszego sprzętu nie korzysta nie korzysta.

399

Odp: ślub

Ja bym tam pewna nie była... A jak komórka czy komputer padnie i trzeba będzie zanieść do serwisu? Przecież nie wykasujesz wtedy wszystkiego...

400

Odp: ślub

Jak komórka pada kupuje się nową, a w komputerze foldery nie są podpisane NAGIE ZDJĘCIA MOJEJ DZIEWCZYNY albo SEKS z 23.03.2009. Kto by tam grzebał w takich szpargałach. A tak poza tym i telefon i kompa naprawiłby chłopakowi kumpel - w jego obecności.