1

Temat: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Czy któraś z was robiła sobie może taki zabieg przedłużania rzęs? Słyszałam, że jest wiele metod i wiele różnych salonów, w których taki zabieg jest wykonywany i zastanawiam się jakie są efekty końcowe takiego przedłużania i czy opłaca sie na coś takiego wybrać. Bardzo kuszący jest fakt, że można by było zrobić sobie talie długie, piękne rzęsy, ale lepiej wcześniej się rozeznać w temacie, dlatego pytam. Piszcie o swoich doświadczeniach i uwagach. Będę wdzięczna.

2

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

ja kiedyś się tym interesowałam, ale cena mnie skutecznie przystopowała ... nie chcę teraz skłamać, ale w efekcie wyszła kosmiczna suma... bo wizyt miało być kilka, a potem jeszcze poprawki....

3

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

To wygląda sztucznie i pretensjonalnie. Ja nawet sobie ni maluję rzęs, więc na pewno nie przedłużę, wygląd lalki Barbie mnie nie kręci:)

4

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

wykupić kupon można tylko dziś, okres ważności bonu – 3 miesiące

5

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

no dziewczyny, ruszajcie!

6

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

[quote=summerlove]To wygląda sztucznie i pretensjonalnie. Ja nawet sobie ni maluję rzęs, więc na pewno nie przedłużę, wygląd lalki Barbie mnie nie kręci:)[/quote]
Ja rzadko maluję rzęsy.

7

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Po co się stresować czy się nie rozmazało?

8

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

nie no...to wcale nie wygląda sztucznie, w sumie to wszystko zależy od metody jaką rzęsy się przedłuża, najlepsza chyba jest Xtreme Lashes, w warszawskim salonie  kosztuje ta przyjemność 500zł i przez 2 miesiące ma się piękne firany nad oczami, moim zdaniem warto zainwestować

9

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Ja maluję rzęsy na ważne wyjścia, a na zabieg niestety bym nie wydała 500 zł., choć nie przeczę, że wygląda to kiepsko.

10

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

ja miałam do ślubu doczepiane kępki rzęs - powiem Wam, że wyglądało to naturalnie i NAPRAWDĘ EXTRA!!!!!!!!!!

11

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

I tak zaraz się z nimi rozstałaś? Nie były zbyt trwałe?

12

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Uwielbiam takie rzęsy! Na każdą większą okazję typu wesele sobie robię

13

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

[quote=Ksymena]I tak zaraz się z nimi rozstałaś? Nie były zbyt trwałe?[/quote]


kepki trzymaja sie kilka dni wiec nei dziwne ze sie z nimi rozstala :-)

14

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

[quote=atena]nie no...to wcale nie wygląda sztucznie, w sumie to wszystko zależy od metody jaką rzęsy się przedłuża, najlepsza chyba jest Xtreme Lashes, w warszawskim salonie Fanaberya kosztuje ta przyjemność 500zł i przez 2 miesiące ma się piękne firany nad oczami, moim zdaniem warto zainwestować[/quote]


ja robie za 100zl uzupelnianie, wydatek na 3-5 tygodnie
oraz nie pisz takich bzdur ze przez 2 miesiace ma sie firany, rzesy w naturany sposb wypadaja... wiec jak sie chce nosic non stop 1:1 to trzeba co 3-4 tyg uzupelniac

15

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

ja jak robię sobie rzęsy to preferuję metodę 1:1 , ponieważ wtedy są najlepsze i najbardziej naturalne efekty , jeśli chodzi o rzęsy to ja najbardziej jakoś lubię te z włosa norek, najlepiej się w nich czuję, rzeczywiście co 3-4 tygodnie trzeba takie rzęski uzupełniać, ale efekt jest super, ja od kilku miesięcy używam marki Laura Vito, można kupić jej produkty w dobrej cenie w sklepie

16

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

ja nie polecam, bardzo niszczą naturalne rzęsy. Koleżanka miała, pioruńsko drogie, a potem ... tragedia!

17

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Ja przedłuzalam sobie rzęsy u sprawdzonej kosmetyczki metodą "rzęsa do rzęsy" i efekt był nieziemski:)  Mozna chodzic na uzupełnianie co mniej więcej 3 tygodnie bo doklejane rzęsy wypadają z naturalą a ta z kolei zawsze tak wypad, ale mozna równiez iśc i po kilku tygodniach zdjąc je calkowicie. Jak ja swoje zdejmowałam poleciła mi przemywac rzęsy olejkiem rycynowym aby je wzmocnic. U mnie wszystko bylo ok.

18

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

No tak, co 1 przypadek to inny.

19

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Ja regularnie przedłużam rzęsy. Uważam, że jest to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na to, by oko wyglądało pięknie o każdej porze dnia i nocy. Ja korzystam z metody 1:1 chociaż coraz popularniejsze stają się obecnie metody 4-9D. Z tego co wiem, to w najbliższym czasie w Krakowie odbędzie się szkolenia z tej metody prowadzone przez rosyjską gwiazdą stylizacji. Panie prowadzące gabinety stylizacji rzęs powinny być szczególnie zainteresowane, bo coraz więcej klientek pragnie takich rzęs.

20

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Miałam okazje sama się przekonać jak diametralnie zabieg przedłużania rzęs zmienia oprawę oczu. Poprzez przedłużenie rzęs oczy stają się większe i wyraźniejsze. Dla mnie było to szczególnie ważne ponieważ jestem krótkowidzem i szkła dodatkowo pomniejszają moje oczy. Samo przedłużenie rzęs trwa około dwóch godzin więcej o tym jak to wygląda na tej stronie

21

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

ja przedłużam i zagęszczam metodą 2do 1 albo 3do 1 , bo moje własne mam rzadkie i krótkie
1do 1 za to wygląda najbardziej naturalnie

22

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Miałam metod 1:1 wyglądało rewelacyjnie smile

23

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Nie niszczą się. Tylko muszą być profesjonalnie nałożone i zdjęte.

24

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Ja mam przedłużone rzęsy i wygląda to naturalnie, mam metodą 2:1. wszystko zalezy od grubosci, dlugosci. Ja mam dobrane idealnie, sporo osob zastanawia sie czy to prawdziwe czy nieprawdziwe- wiec nic sztucznie nie wyglada smile

25

Odp: przedłużanie rzęs - gdzie i jaka metoda najlepsza?

Ja mam 1:1 i też bardzo naturalne, nie przesadzone rzęski. Z resztą, pierwsza wizyta u kosmetyczki i o takie poprosiłam. Żeby nie nie było przesadzone! Polecam, przedłużam już od dłuższego czasu i ciągle jest do czego przyczepiać.