101

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja stosuje wymiennie dwa płyny. Pierwszy to takie 3 w 1: mleczko, tonik + płyn do demakijażu z eveline a drugi to de-makijaż dwufazowy z ziaji. Oba te płyny mają jedną wspólną zaletę- są stosunkowo tanie wink A stosuje je wymiennie bo nie zawsze mogę je dostać w sklepie... A któryś z tych zawszę znajdzie się na półce wink

102

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja używam AA PRESTIGE, kosmetyki z tej serii są dość tanie w rossmannie ( na rossnet.pl - [url=http://www.rossnet.pl]kosmetyki dla kobiet[/url] jest opis). Łącznie to 7 produktów, ale warto kupić.

103

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja stosuję do    demakijażu mleczko nagietkowe ziaja i tonik ziaja.Sa to tanie i dobre kosmetyki

104

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Są. Zgadzam się. Czasami trochę trudno mi odejść od jakiegoś sprawdzonego kosmetyku, mi np. mleczka do demakijażu Uroda, ale nie próbując nowości można coś przeoczyć, więć próbuję big_smile Wiadomo, zawsze chętniej przetestuję produkt zaufanej marki, ale a nuż któraś z innych człowieka przyjemnie zaskoczy.

Używacie osobnego preparatu do demakijażu oczu? Ja na ogół wybieram te, które służą do zmywania makijażu z całej twarzy.

105

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Osobny do demakijażu oczu>Nie.Wystarczy mi mleczko do całej twarzy,również oczu

106

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja się ostatnio przerzuciłam na chusteczki do demakijażu zakupione w biedronce. Dla mnie rewelacja...

107

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Nie wiedziałam nawet że są, muszę spróbować. Takie chusteczki to fajna rzecz. Zawsze się w torebce przydają. Jak nie wtedy kiedy zostaje się na noc u chłopaka to żeby umyć buzię w razie czego po lodach, bitej lepkiej śmietanie z gofrów albo wtedy kiedy nagle spadnie deszcz i rozmyje makijaż na twarzy... albo nawet kiedy się popłaczemy. Nikt przecież nie będzie ze sobą nosił butelki z mleczkiem na spacer smile

108

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Rzeczywiście.Takie chusteczki nawilżające to świetna rzecz.Kupuję je już  długo.Są  przydatne nie tylko do demakijażu ale i  w podróży gdy chcemy    umyc   ręce,odświeżyc się.To na prawdę    rewelacja

109

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Akurat ja nie czuję się zbyt komfortowo po "odświeżaniu się" czy też myciu rąk chusteczkami nawilżanymi, bo ja po tym przynajmniej wodą muszę zawsze twarz czy ręce opłukać, ale z makijażem te chusteczki radzą sobie bardzo dobrze smile

110

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Chodzi mi o   użycie chusteczek    w podróży gdy nie mammożliwości umycia ich wodą.

111

Odp: Co polecacie do demakijażu?

wiem, ale ja mam wrażenie, że do wszystkiego się kleję, więc o to mi chodzi, że nie jest to dla mnie zbyt komfortowe...

112

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja kiedyś zapomniałam o takich nawilżanych chusteczkach, gdzieś rzuciłam w kąt i zaczęły strasznie śmierdzieć i zżółkły w opakowaniu. Fujt, nie nadawały się do niczego.

113

Odp: Co polecacie do demakijażu?

ja polecam płyn do demakijażu z Rimmela. wiele babek poleca też ten dwufazowy z Ziai smile

114

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ziaja zdecydowanie oraz bioderma : ) Ja jestem w trakcie testów mleczka do demakijażu z biedronki - zdecydowanie wolę płyny niż mleczka : )

115

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Micel z BeBeauty (dostępny w Biedronce) produkcji firmy Tołpa. Ten w biało-niebieskim opakowaniu. smile i do tego micel z Biodermy Sebium. :-)

Ostatnio edytowany przez One_LoVe (2011-12-23 14:09:35)

116

Odp: Co polecacie do demakijażu?

[quote=One_LoVe]Micel z BeBeauty (dostępny w Biedronce) produkcji firmy Tołpa. Ten w biało-niebieskim opakowaniu. smile i do tego micel z Biodermy Sebium. :-)[/quote]

Właśnie też coś słyszałam, że Tołpa to produkuje smile Całą serię Be beauty? big_smile Mam z tego peeling do ciała owocowy i żel pod prysznic, z których jestem baaardzo zadowolona. smile

117

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Kurczę, nigdy nie zwracałam uwagi na producenta. Pytanie czy zawsze Tołpa to robiła, bo kiedyś, dawno temu kupiłam peeling do stóp i krem do stóp i byłam niezadowolona.

118

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja uwielbiam do demakijażu właśnie ten żel micelarny z Biedronki smile

119

Odp: Co polecacie do demakijażu?

A ja jestem zachwycona płatkami bawełnianymi do demakijażu i tonizowania. Ostatnio co prawda kupiłam Cleanic, bo były w promocji, ale te z Biedronki są absolutnie rewelacyjne i z tej samej półki jak dla mnie co Cleanic.

120

Odp: Co polecacie do demakijażu?

ja lubię płyn z serii Bawełna Bielendy smile

121

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Ja dostałam z Bielendy Aloes do demakijażu i chyba mycia, jeszcze nie próbowalam, bo wykańczam Elixine mleczko.

122

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Baaaardzo polecam do demakijażu płuz dwufazowy z Nivea ;D

123

Odp: Co polecacie do demakijażu?

A jak robicie demakijaż? Kiedyś zawsze używałam płatków, ale od jakiegoś czasu nalewam gęstego mleczka w zagłębienie dłoni i rozsmarowuję na twarzy, potem zmywam. Kiedy mam pełny makijaż wygląda to tak, jakbym myła buzię mleczkiem. Gdyby to był rzadki preparat, użyłabym oczywiście płatków.

124

Odp: Co polecacie do demakijażu?

Byłam kilka dni temu u kosmetycznie na odnowie biologicznej twarzy. Było to połączone z takim jakby mini kursem dbania o twarz... I powiedziała mi, żeby nie używać płatków kosmetycznych tylko wszystko bezpośrednio na dłonie, bo te składniki odżywcze, witaminy etc wtedy wszystko zostaje w płatku, a nie na twarzy... I nawet tonik, żeby tak nakładać jak mężczyźni wodę po goleniu... Tak na dłonie i wklepywać w twarz...

125

Odp: Co polecacie do demakijażu?

O rety! Ale news! Super, że się tym z nami podzielilaś. Będę miała to na uwadze. Kurczę, trudno mi będzie nauczyć się używać toniku tak jak faceci wody po goleniu. Już nie mam jak podpatrzeć jak to się robi. Będę musiała kombinować, chyba że poproszę tatę o prezentację big_smile