1

Temat: kremy pod oczy – co sądzicie o Izoze? warto?

czeeeść kochane

ostatnio bardziej zaczelam zwracac uwage na moje pielegnacje twarzy, wybieram naturalne produkty, czytam sklady, i okazalo sie, ze nie mam zadnego kremu pod oczy. Szukam jakiegos naturalnego produktu, ale ciezko cos znalezc dobrego. No i wypatrzylam wlasnie ten Izoze, i wydaje sie spoko.Ma dobry sklad (bioferment z aceroli , skwalan roślinny, dużo różnych olejów, np. z kawy czy z ogórka, no bogaty ogólnie), wygląda na to, że będzie spoko np. na worki (które mam, chociaż nie są jakąś tragedią), ale wole zawsze zapytac o zdanie kogos bardziej ogarnietego smile dlatego pytam was właśnie smile

co sądzicie? używacie? działa? warto?

2

Odp: kremy pod oczy – co sądzicie o Izoze? warto?

Nie znam takiego kremu, pierwsze słyszę, ale jak widzę w necie to cena zwala z nóg... Zauważ, że w składzie są też:
Cetyl Alcohol - który może powodować tworzenie się zaskórników, Benzyl Alcohol - potencjalny alergen...
Czyli warto najpierw czytać skład, zamiast od razu bezmyślnie wydawać krocie na kosmetyki, które ktoś gdzieś poleca...

3

Odp: kremy pod oczy – co sądzicie o Izoze? warto?

Cena w przypadku kosmetyków nie czyni cudów... Nie dajcie się naciągnąć, bo ktoś pisze niby opinię, niby pyta, opisuje skład (!), a tak naprawdę uprawia marketing na forach:)

4

Odp: kremy pod oczy – co sądzicie o Izoze? warto?

Dla mnie krem pod oczy może kosztować max. 40 zł

Ostatnio edytowany przez Anays (2023-02-09 20:14:02)