1

Temat: Spodnie męskie - co do nich?

Hej jak myślicie co mogę kupić do jeansów  dla mego faceta?
Spodnie są bardzo fajne mają dopasowany do ciała krój, wysoką talię, zwężaną nogawkę.
Spodnie mają 99% bawełny, więc bardzo dużo smile co cieszy.
Ma ładny kolor używanego mid blue.

2

Odp: Spodnie męskie - co do nich?

Facet też umie wybrać ciuchy dla siebie, tylko trzeba mu w końcu na to pozwolić big_smile

3

Odp: Spodnie męskie - co do nich?

Mój zawsze jakoś tak kiepsko wybiera, że wyglądają jak worek mąki lub są zbyt krótkie... Dlatego wolę mu sama kupić.
Z waszą poradą smile

4

Odp: Spodnie męskie - co do nich?

Facet bez gustu to dziś rzadkość. Są przecież pisma dla facetów, blogi o modzie męskiej w internecie... Ostatecznie można wynająć stylistkę, która mu doradzi:)

5

Odp: Spodnie męskie - co do nich?

Sęk w tym, że mój facet od pisemek trzyma się z daleka jedyne co czyta w net to polityka, historia oraz o pieniądzach, reszta dla niego nie istnieje. Specyficzna jednostka wink
Dlatego ja go ubieram. Na szczęście jedzonko potrafi rano sobie sam zrobić, mogę wstać pół godziny po nim.
Więc, co byście fajnego polecili do jeansów?

6

Odp: Spodnie męskie - co do nich?

Musiałabym widzieć tego  faceta, jaki ma styl, jak się prezentuje, ogólnie wygląd, sylwetka, sposob bycia, z czym modowo mi się kojarzy... Nie do każdego będzie pasować np. rockowa koszulka czy sweter z reniferami wink

7

Odp: Spodnie męskie - co do nich?

> Gabika napisał/a:

> Musiałabym widzieć tego  faceta, jaki ma styl, jak się prezentuje, ogólnie wygląd, sylwetka, sposob bycia, z czym modowo mi się kojarzy... Nie do każdego będzie pasować np. rockowa koszulka czy sweter z reniferami wink

Co do swetrów to raczej nosi takie jednolite, jednobarwne.
Z koszulek też specjalnie nie szaleje zadowala się zwykłym białym t-shirtem lub koszulką polo bez dodatkowych wzorów.
Dziś np.na sobie miał szary sweter z dodatkiem golfu pod szyją, do tego jeansy.

8

Odp: Spodnie męskie - co do nich?

Latem to tylko koszulka polo:)