1

Temat: Buatic - opinie

Hejko hej! Piszę, bo w sumie nie wiem co dokładnie zrobić z fantem. Szukam kogoś kto podpowie mi, że krem buatica jest w porządku na zmarszczki. Nie są one zbyt głębokie, bo mam 26 lat, ale jednak już powoli one mi przeszkadzają i coś chce z tym zrobić. Czy znajdzie się ktoś kto może powiedzieć czy opłaca się ten wydatek i skąd można go kupić?

2

Odp: Buatic - opinie

Szkoda pieniędzy. Żaden krem nie zlikwiduje zmarszczek, może je tylko czasowo spłycić, ale przecież nie będziesz coraz młodsza i one będą i tak się pogłębiać.... Jak chcesz efektu, to polecam kwas hialuronowy lub botox.

3

Odp: Buatic - opinie

Ja wiem, że nie będę nagle młodniała jakoś magicznie, ale chodzi mi o naturalny efekt bez żadnych botoksów i innych wypełniaczy. Po prostu to nie godzi się z moją naturą, a że jest informacja, że te kremy faktycznie potrafią jakieś takie zmarszczki zmniejszać albo je w ogóle usunąć to ja jestem za spróbowaniem smile

4

Odp: Buatic - opinie

Mi sie bardzo podobal, zwlaszcza ze nadaje sie pod makijaz i dobrze sie wchlania. Sam efekt liftingu i nawilżenie tez mocno na plus.

5

Odp: Buatic - opinie

Drogie - 150 zł za kurację na 30 dni? To mi krem 50 ml na dłużej wystarcza, a kosztuje mniej niż 40 zł. Ale ciekawe czy zwracają kasę jak zmarszczki nie znikną? smile

6

Odp: Buatic - opinie

Zabieg działa zawsze na głębsze warstwy skóry niż kosmetyk. Ja bym spróbowała nawet bez gwarancji efektu.