226

Odp: Facet a filmy

Może klasztor?

Tylko kto wychowa całe to potomstwo, które "wypłynie" podczas moich wizyt w Zgromadzeniu Karmelitek (najlepiej tych Bosych)?
Już widzę swoje codzienne ewangelie... wink


36 - to Ty kawał pączka jesteś! Przy tym wzroście rozmiar 36, to niczym moździerz Gruba Berta - nie trzeba Cię wozić koleją? wink tongue smile i wiele innych mordek.

Ergonomiczne z Ciebie dziewczę! Jadąc pociągiem, trzymałbym Cię w kieszeni i mielibyśmy połowę kosztów biletów.
Także jak na wycieczki - to chętnię Cię wezmę!

Ile ważysz, choć wiem, że skłamiesz?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-09-12 11:44:17)

227

Odp: Facet a filmy

Złośliwcu paskudny... Nie masz takiej kieszeni, do której bym się zmieściła wink Na dodatek moje 46 kg (wcale mnie kłamię!) spowodowałoby u Ciebie zakwasy w 5 minut, jak sądzę... Już dziś zacznij  ćwiczyć, żebyś się nie musiał rumienić z powodu braku kondycji!

228

Odp: Facet a filmy

[quote=incognito]Może klasztor?

Tylko kto wychowa całe to potomstwo, które "wypłynie" podczas moich wizyt w Zgromadzeniu Karmelitek (najlepiej tych Bosych)?
Już widzę swoje codzienne ewangelie... wink[/quote]

No, no, brat Stópkowicz w akcji wink
Z furtę raczej by Cie nie wyrzuciły, na bezrybiu i rak ryba...

229

Odp: Facet a filmy

46 kg???

Czyli jak pojadę jednak w to centrum Polski, to przywiozę Ci jakiś wikt (a wcześniej obiecałem przecież także opierunek).

Wiedziałem, że w Twoim mieście ciężko się "przędzie" ( wink ), ale żeby getto?
Wypuszczają Cię chociaż na spacerniak?

Taaaa - porządnego chłopa Ci brak, a nie tam jakiegoś przyjezdnego, co to najwyżej o carrefoura zahaczy, żeby makaron w sobotę przywieźć. Kto Cię żywi na co dzień? Ile powiedziałabyś, że jesz dziennie?


Kotku, Kotku, Kociaku mały - już o ile ktoś mógłby wątpić w moje możliwości tu - w świecie rozpusty, to w świecie katolickiej rozpusty byłbym tym... chodzącym po płytkiej wodzie gonzem... wink

Ojciec Maciej i jego "habitat"... wink

230

Odp: Facet a filmy

Ależ to nie kwestia żywienia - jem sporo, koleżanki nawet się dziwią, gdzie to się mieści i gdzie potem przepada? Nie wcinam "karmy typu light", nie liczę kalorii...
I pomyśleć, że jeszcze 2 lata temu ważyłam 54 - to był mój rekord smile
Po prostu szybko spalam, bo i żyję teraz na pełnych obrotach...

231

Odp: Facet a filmy

Wiele byś się nauczył, jak sądzę, więc może to niegłupi pomysł z tym klasztorem?

232

Odp: Facet a filmy

Skoro w katolickim gimnazjum ksiądz każe się lizać po owłosionych girach (BLLLEEEEEE, ja bym się porzygała!) to i tam wszystko możliwe.

233

Odp: Facet a filmy

Też jestem tym zniesmaczona... A ksiądz nie widzi w tym nic złego!!! Noooo, jak sądzę, nie narzekał na wrażenia.

234

Odp: Facet a filmy

Już został okrzyknięty pedofilem i uważam, że słusznie. To nie jest normalne zachowanie. Powinni go zamknąć a nie robić z niego "celebrytę " na pudelku!

235

Odp: Facet a filmy

Dajcie spokój jeden kolejny normalny koleś, który lubi ekscesy.

Ja pierd...lę ja też lubię spojrzeć czasem na 13tkę oraz pofantazjować o niej i co z tego?
No dobra - on kazał lizać swe kolana, ale też nie można powiedzieć, że miał swe palce w gaciach ministratna (czy ucznia, czy co to tam była za grupa społeczna).

Normalny zboczeniec tyle, że w habicie.
Toć ja już od dawna - jeszcze za czasów bycia ministrantem - wiedziałem, że cała ta struktura kleru to wielka wylęgarnia dewiacji.

Toć już na samym wstępie - poprzez nakaz celibatu - każe się być tym nierobom dewiantami.
Kasa sama napływa, emeryturka - będzie, świadczenia zdrowotne - są, a co za problem paru starym plebejkom pokłamać o tym, jak to Bóg pod każdym kamieniem jest, kocha, ale karze.


P.S. Na koniec coś do myślenia.

Pamiętacie akcję w telewiji, że jacyś tam rodzice do Grecji lecieli i zostawili dziecko.
Zostali pokazani jako potwory, pismaki i TVNy miały motyw do trejkotania przez tydzień, a co się okazało?

Otóż dziecko zostawili pod opieką tej tam recepcjonistki czy jak nazywają te laski na lotnisku, ponieważ nie miało ono paszportu.
Oni w tym czasie dzwonili po kogoś z familii, żeby to dziecko odebrał, bo inaczej straciliby także wakacje dla siebie. Dziecko miało z tego co widziałem jakieś 6 - 7 lat, to i nawet godzinę na lotnisku pod opieką by wytrzymało.

Tak do myślenia o prawdziwości "impulsowych" przekazów medialnych...

:*

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-10-05 13:47:55)

236

Odp: Facet a filmy

Co za oksymoron - "normalny zboczeniec"... wink

237

Odp: Facet a filmy

Ja wam powiem jedno, najciemniej to jest pod latarnią. Sama znam parę osób co z katolickiego liceum z internatem wyszły tak zboczone, że tylko by "krzyżem" leżały wink

238

Odp: Facet a filmy

Ja znam conajmniej dwie, które trafiły na teologię, a są z zamiłowania pierwszymi wersjami emo.

Świata nienawidzą, tną się nożem po masturbacji, a na deser będą uczyć Wasze dzieci religii...

Ha ha ha!


(powyższe to nie żart)

36 - a co?
Taki np. ja! Takich jest wielu.

239

Odp: Facet a filmy

Takie zboczenie to nie zboczenie, a norma, w końcu trzeba utrzymywać odpowiedni poziom hormonów wink

240

Odp: Facet a filmy

[quote=incognito]Świata nienawidzą, tną się nożem po masturbacji, a na deser będą uczyć Wasze dzieci religii.[/quote]

To taka nowoczesna forma chłosty za grzeszne czyny...? Musisz to z nimi "przedyskutować" wink

241

Odp: Facet a filmy

Eee tam ja nikomu w majtki i w głowy zaglądać nie będę.

Oni swoje, a my swoje.
Po co się przejmować cudzą chłostą?

Mną chłosta życie, więc mam nadto tego...

242

Odp: Facet a filmy

Ależ nie odmawiaj spragnionym "dyskusji" kobietom, bo pomyślą, że wiesz... coś z Tobą nie tego...

243

Odp: Facet a filmy

Nie zauważyłem abyśmy rozmawiali o spragnionych dyskusji kobietach. Może Ty taką jesteś?

Ze mną jest "coś nie tego", więc na pewno pomyślą!

244

Odp: Facet a filmy

Myślałam o tych nawiedzonych - oświeconych teolożkach, one zapewne mają dryg do dyskusji, bo na tym się ta ich nauka głównie opiera (na gadaniu, z którego nic nie wynika...)

245

Odp: Facet a filmy

Wiesz kościół (celowo z małej) z tego wszystkiego też jakoś czerpie, bo może i wielu odeszło, ale Ci co zostali już prawie wyciągnęli miecze Pańskie na pozostałych...

Oni nam się ekstremalizują. Na całe szczęście większość z nich nie ma siły podnieść owych mieczy. wink

246

Odp: Facet a filmy

A może i się ekskrementują, dla mnie to siedlisko zboczeń wszelakich jest...

247

Odp: Facet a filmy

Kościół to teatralizacja, opary kadzideł, niezwykłość dla prostego ludu. Kto ciut bardziej świadomy, łapie ironiczny dystans do tej szopkowej konwencji...

248

Odp: Facet a filmy

Szopka to dopiero nadchodzi - Jezusek narodzi się po raz 2012. Wszyscy to wiemy, bośmy już widzieli czekoladowe figurki w markietach.

Tymczasem jak opłatek to wyłącznie z parafii.
Ja się pytam czemu opłatkami nie mogą handlować osoby spoza kościoła?
A jeśli chcę uczcić kolejne zerowe urodzinki Jezuska, dzieląc się opłatkiem, ale nie fundując klerowi rajstopek?

Dla takich jak ja miejsca tam nie ma. Jestem jednym z tych, którzy nie zrozumieli dlaczego opłatkowa "co łaska", to minimum 5 zł? Jaka to zatem "co łaska"? Nie zrozumiałem także, dlatego niegdysiejszemu szwagrowi odmówili możliwości bycia chrzestnym, "bo rodzina nie podejmowała kolędy".

Kościół katolicki nie jest zły, gdyby tylko pozwolił luźniej siebie interpretować i nie kasował na tym gigantnych pieniędzy od naszych babć.
Na szczęście, co widzę po moich rozmówczyniach, nasze pokolenie nie da sobie w kaszę dmuchać.

W Boga to można wierzyć w domu i poza nim - nie czyniąc innym krzywdy. Nie trzeba się przecież trzymać obrządków i jeszcze za to płacić, co nie? Nie trzeba też koniecznie ślepo ufać, że on akurat jest bezosobowy, jego część do duch święty w postaci gołąbka, a synek zrodził się znikąd, a i jeszcze dał wychować jakiemuś cieśli?

Czy Bóg nie może być miłym gostkiem, który po prostu nas zrobił bo chciał - niecałe 14 miliardów lat temu rozszerzając punkt do wielkości Wszechświata? Czy nie może on popijać piwka i rozmawiać ze mną jak kumpel? Czy musi być facetem? Koniecznie się uparł, że w piątek tylko rybka na obiad, bo jak nie, to go mamy w d---e?


Milagro - jak oficjalnie nie możesz zamoczyć, to pewnie i ministrant się nadaje na upust. To wszystko przez celibat. Facet - ksiądz czy nie ksiądz - powinien mieć święte prawo sobie pobzykać.

Jakoś nie widzę Boga, który daje nam nasienie, ale zakazuje je rozsiewać.
Analogicznie Ford sprzedawałby Focusa ze sportowym silinkiem 2.0 Turbo, z elektroniczną blokadą prędkości do 40 kmh.
Co wtedy myśli człowiek? Nosz idioci!

Tylko czy za takie śmiałe tezy nie grozi mi seryjne samobójstwo?

Ostatnio edytowany przez incognito (2012-11-21 12:37:21)

249

Odp: Facet a filmy

A to chyba w poznańskiem nie mogą handlować, bo w centralnej krainie wolna amerykanka nastąpiła w tym względzie i nawet w rzeczonych markietach frywolne "aniołki" paradują sprzedając je z koszyka tudzież sklepy z dewocjonaliami je oferują...
U nas można nie podejmować, a i tak jest się mile widzianym Klientem z okazji chrztu, ślubu czy pogrzebu.
Mnie nawet ksiądz nie zapytał czy mogę być chrzestną gdy była potrzeba w rodzinie, tylko coś tam pomruczał nad dzieckiem, zainkasował "cołaskę" i do widzenia się z Państwem przy następnej okazji wink

250

Odp: Facet a filmy

Wychodzi na to, że kościół porzucił krainę centralną?
Zostawił paru etatowców, co to byle do kieszonki i Bóg zapłać?

Jak mi się skroi coś kościelnego - jakaś feta kościelna typu chrzest czy coś, choć bardzo nikłe na to szanse, to jak ksiądz powie "co łaska" odnośnie jakiejś usługi, to wyciągnę dychę oraz nagram na dyktafonie jego odpowiedź. Później będę się tym faktem chełpił - bo oto nagrałem diabła o głosie anioła...