1,126

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Trochę może nie potrafi się dostosować, pewnie ma dominujący charakter i stąd nieporozumienia ze wszystkimi

1,127

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Są ludzie, z którymi nie można się dogadać mimo najlepszych chęci... Tacy co wszystko najlepiej wiedzą

1,128

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Dominujący charakter nie powinien usypiać rozsądku, jeśli widzi że robi sobie z bliskich ludzi tak naprawde wrogów to dziwne że nie zmienia postępowania...

1,129

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Może nie dostrzega tego.

1,130

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=davanda]Dominujący charakter nie powinien usypiać rozsądku, jeśli widzi że robi sobie z bliskich ludzi tak naprawde wrogów to dziwne że nie zmienia postępowania...[/quote]

A może czuje się w ten sposób zauważana jeśli ciągle ma inne zdanie niż reszta, czuje się ważna bo wzbudza emocje, nawet jeśli one są negatywne?..

1,131

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

A może po prostu już ma taki zadziorny charakterek,że lubi namieszać w rodzinie..?

1,132

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tylko że ten zadziorny charakterek jak widać utrudnia jej życie.

1,133

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Chyba nie chciałabym mieć kogoś takiego w bliskiej rodzinie, bo to oznacza kłopoty..

1,134

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=Kalinka01][quote=davanda]Dominujący charakter nie powinien usypiać rozsądku, jeśli widzi że robi sobie z bliskich ludzi tak naprawde wrogów to dziwne że nie zmienia postępowania...[/quote]

A może czuje się w ten sposób zauważana jeśli ciągle ma inne zdanie niż reszta, czuje się ważna bo wzbudza emocje, nawet jeśli one są negatywne?..[/quote]

Ale nie widzi że to denerwuje innych?...

1,135

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Czasem egoizm potrafi tak zaślepić,że nie widzi się dalej niż koniec własnego nosa...

1,136

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tylko że na koniec egoista zostanie sam, wszyscy go zostawią niech tkwi w tym samouwielbieniu... Żal by było tak skończyć...

1,137

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Trudno potem doprowadzić do tego, żeby zjednać ku sobie ludzi, nawet kiedy chce się człowiek zmienić. To na długo odpycha.

1,138

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

tacy ludzie chyba się  nie zmieniają... Trudno jest im przyznać się, że nie mieli racji postępując tak a nie inaczej...

1,139

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

[quote=niechcemisie]Trudno potem doprowadzić do tego, żeby zjednać ku sobie ludzi, nawet kiedy chce się człowiek zmienić. To na długo odpycha.[/quote]

Egoista raczej przyciąga podobnych do siebie, a takich jest sporo więc jest szansa że nie będzie taki osamotniony...

1,140

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Hmm? Przyciąga?

1,141

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Świat pełny egoistów nie jest dla mnie zachęcający.. mnie na pewno nie przyciągną...

1,142

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Zafiro... nawet ja? (obdarza Zafirę kokieteryjnym spojrzeniem w egoistycznym celu zwrócenia na siebie uwagi)

1,143

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Albo ja?... wink
Gdyby tak się zastanowić,to każdy na swój sposób jest egoistą, bo najpierw są ważne jego sprawy, a dopiero potem innych... jak zmierzyć poziom egoizmu Waszym zdaniem?

1,144

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Dobre pytanie. Bardzo dobre.
Myślę, że może tak... są rzeczy ważne i ważniejsze i takie sytuacje, w których większość ludzi jest zgodna co do tego, że należy poświęcić swoją wygodę, przyjemność, czas, pieniądze czy cokolwiek innego dla drugiej osoby. Jeśli ktoś w takiej sytuacji będzie kierował się lenistwem, wygodnictwem, ignorancją, pazernością to można mówić o niezdrowym poziomie egoizmu. Trudno rozpatrywać takie sytuacje mając za mało informacji na temat tego, dlaczego ktoś postąpił tak, a nie inaczej, a najczęściej to jednak ktoś ocenia czyjeś zachowanie jako egoistyczne. Rzadziej oceniamy tak sami siebie, choć właściwie to my dysponujemy największą wiedzą, pozwalającą określić to, w jakim stopniu zachowanie było egoistyczne.
Tak coś czuję, że przy ocenie stopnia egoizmu należałoby wziąć pod uwagę hierarchię ważności potrzeb i możliwości osób będących stronami. Pewna dawka egoizmu przecież zabezpiecza nas przed wykorzystywaniem ze strony innych, którzy poradziliby sobie bez naszej pomocy.

A z tym "najpierw moje sprawy, potem innych" to myślę, że tak powinno być z niewielkimi wyjątkami, jakimiś szczególnymi sytuacjami, bo każdy powinien sam umieć sobie poradzić, przynajmniej jeśli mowa o dorosłych ludziach.

1,145

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Ostatnio poprosiłam kogoś z rodziny w innym mieście, żeby mi odebrał coś kupionego przez internet od człowieka mieszkającego z 1,5 km od niego, to odbiorę jak będę za tydzień u niego... No i co? Mimo że już nie pracuje to przez cały ten tydzień (!) nie znalazł czasu, żeby tam się zjawić, a nie jest obłożnie chory i cała operacja zajęłaby mu nie więcej niż pół godziny, nawet jakby się wybrał tam pieszo... w końcu sama to odebrałam, bo akurat go odwiedziłam... Niestety, poświęcanie się dla rodziny nie jest chyba na czasie...:/

1,146

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Niestety sad
Poświęcenia, przysługi itp. to powoli zaczyna być przeszłością jak kodeks rycerski. Teraz zamiast przysługi jest usługa. Zamawiasz, płacisz, wykonają nie do końca starannie, ale masz.

PS: Jak ta osoba ma L4 to może nie chciała, żeby ją widziano.

1,147

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Tak już jest... Jak Ty chcesz żeby  ktoś dla Ciebie coś zrobił to jest to dla niego problem, a jeśli to dla niego coś trzeba zrobić, to się spodziewa, że polecisz na skrzydłach, bo poprosił:/...

1,148

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Jestem zdania, że jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie...  W takiej sytuacji na przyszłość  bym się dwa razy zastanowiła,czy pomóc, jeśli ktoś mnie olewa...

1,149

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Może nie podkreśliłaś zbyt wyraźnie, że to jest pilna sprawa i myślał, że zawsze zdąży? wink

1,150

Odp: Najdziwniejsze miejsca na seks

Trzeba mu było przywieźć zatrute ciastka jak go odwiedziłaś.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2014-11-19 19:35:56)