1

Temat: Handel w niedziele

Dyskusja na temat handlu w niedziele trwa w najlepsze i to pomimo faktu, iż uchwalona została ustawa, co do zasady, zakazująca tego typu działań. Jej zwolennicy i przeciwnicy przerzucają się różnego rodzaju argumentami, które są mniej lub bardziej trafne. A jak Wy uważacie? Lepiej jak nie ma handlu w niedziele?

2

Odp: Handel w niedziele

Mnie jest wszystko jedno, zakupy robię w soboty. Ale handel w małych sklepach jest co niedziela, jeśli właściciel sprzedaje:)

3

Odp: Handel w niedziele

Ja jestem za tym, żeby niedziele były wolne tongue

4

Odp: Handel w niedziele

Ja jestem za tym, żeby jednak pozostawić w tej kwestii całkowitą dowolność. Lubię komfort jakim jest możliwość pójścia do sklepu wtedy, kiedy mam potrzebę lub ochotę. Ja pracuję w praktycznie każdą niedzielę. Rzadko mi się trafi jakaś wolna (przez pół roku 3 albo 4).

5

Odp: Handel w niedziele

Właśnie Biedronki te otwarte dotąd w niedzielę się pozamykały na ten czas, tak że raczej handel w niedziele nie wróci...

6

Odp: Handel w niedziele

A ja jestem ZA handlem w niedzielę. Mnóstwo osób pracuje w niedziele, czemu więc sklepy spożywcze i inne mają być zamknięte? Ja pracuje w tygodniu do późna i często nie mam już czasu ani siły na zakupy, a jak jadę na zakupy wieczorem, to mogę zapomnieć np. o świeżych warzywach i owocach, bo zostają tylko obite lub nadgniłe resztki. Robię zakupy w niedzielę i jest mi z tym dobrze.