1

Temat: Z dzieckiem do krainy Wampirów

Zastanawiamy się aby w majowy weekend wybrać się z synem do Rumunii. Co o tym myślicie? Klimatyczne miejsca Transylwanii powinny spodobać się dziecku i nie tylko (mi też wink ).

2

Odp: Z dzieckiem do krainy Wampirów

Głupi pomysł. Później będzie chciało nie wiadomo czego. Najgorzej to rozpieszczać od małego, to potem nie da się im rady.

3

Odp: Z dzieckiem do krainy Wampirów

Myślę ,że synowi spodoba się taki wyjazd.Mojemu napewo by się spodobało.Koniecznie wybierzcie się do miejscowości Bran gdzie znajduje się zamek Drakuli,znajomi kiedyś tam byli.Podobno nie jest tam ,aż tak strasznie jakby się wydawało:)

4

Odp: Z dzieckiem do krainy Wampirów

Transylwania ma fantastyczny klimat i przepiękne zamczyska, a poszukiwania śladów Drakuli może być inspirujące i ciekawe. Myślę, że warto się tam wybrać. Fajną ofertę wyjazdową widziałam w Wytwórni Wypraw. Zobacz może jeszcze mają coś wolnego.

5

Odp: Z dzieckiem do krainy Wampirów

> Isia napisał/a:

> Głupi pomysł. Później będzie chciało nie wiadomo czego. Najgorzej to rozpieszczać od małego, to potem nie da się im rady.

Moim zdaniem podróże kształcą a nie rozpieszczają. Dziecko widzi inny świat niż ten na własnym podwórku.

Elka28 a z jakimś biurem byłas czy samodzielnie?

Aza dzięki za namiary. Wycieczka z oferty Wytwórni Wypraw wygląda ciekawie i w dobrej cenie. A podróż autokarem to dodatkowa atrakcja.

6

Odp: Z dzieckiem do krainy Wampirów

jestem za o ile dziecko jest w odpowiednim wieku, tzn ponad 10 minimum

7

Odp: Z dzieckiem do krainy Wampirów

Wycieczki mają sens jeśli nie tylko mają być tanią rozrywką, ale też czegoś uczą. A czego może nauczyć wizyta w krainie wampirów?:)

8

Odp: Z dzieckiem do krainy Wampirów

Chyba przemocy, podobnie jak ta popularna teraz zabawka z gry dla osób 16+...

9

Odp: Z dzieckiem do krainy Wampirów

Dzieci lubią emocjonujące historie, to je rozwija pod względem zainteresowań i osobowości...