1

Temat: Poszukiwania wiosny

Ja dziś znalazłam pięknie kwitnące krokusiki fioletowe i żółte a ty? znalazłaś już wiosnę?

2

Odp: Poszukiwania wiosny

a pewnie, w sobotę syn mi bazie przyniósł i kwiatki podbiału, a na skalniaku mam przebiśniegi i krokusy smile i lata pełno pszczółek, chyba do prania tongue tongue

3

Odp: Poszukiwania wiosny

u mojej Babci w ogródku są przebiśniegi smile

4

Odp: Poszukiwania wiosny

u mnie jedynym znakiem wiosny jest słońce wpadające do mieszkania rano, a potem to już siedzę w pracy i jej nie widzę sad

5

Odp: Poszukiwania wiosny

[quote=agf]u mnie jedynym znakiem wiosny jest słońce wpadające do mieszkania rano, a potem to już siedzę w pracy i jej nie widzę sad[/quote]
ciekawa jestem jaka pogoda będzie w wolne dni? bo spacer wskazany!

6

Odp: Poszukiwania wiosny

no właśnie,  czekam z utęsknieniem na weekend, bo mnie zainspirowałyście i wyciągnę mojego na spacer po parku - może i ja dostrzegę gdzieś jakiś kawałek zielonego i odkryję wiosnę! ? wink

7

Odp: Poszukiwania wiosny

Jest pięknie bo wychodząc na balkon usłyszałam jak pięknie śpiewają ptaszki! może i bociany już są?

8

Odp: Poszukiwania wiosny

ptaszki śpiewają, oj tak, ja tydzień temu w piątek nie spałam w nocy, coś mi się zrobiło, że w ogóle nie mogłam zasnąć i się przewalałam i pamiętam, że wkurzona byłam jak usłyszałam wczesnym świtem ptaszki... hm, wtedy to był dla mnie sygnał, że już właściwie to niedługo powinnam wstawać, a nie zasypiać...

9

Odp: Poszukiwania wiosny

mnie rano juz budza ptaszki wiec wiosna jak najbardziej zawitała na dobre .
Za oknem piękne słoneczko i trochę sie nawet gdzie niegdzie zazieleniło

10

Odp: Poszukiwania wiosny

przywiozłam z lasu bazie i mam w wazonie smile smile smile

11

Odp: Poszukiwania wiosny

już jest wiosna i bociany przyleciały...

12

Odp: Poszukiwania wiosny

no nie, miałam dziś na spacer iść, a tu deszcz i szaro jakoś! A słoneczko miało mi też pomóc w mieszkanku posprzątać... jak jest wiosennie to się chce, a tak to ....

13

Odp: Poszukiwania wiosny

za chmurą dzisiaj się schowała, a ja siedzę w kuchni i szykuję synkowi urodziny smile

14

Odp: Poszukiwania wiosny

[quote=pinkmause]za chmurą dzisiaj się schowała, a ja siedzę w kuchni i szykuję synkowi urodziny smile[/quote]
To wszystkiego NAJ dla twojego Myszorka!

15

Odp: Poszukiwania wiosny

a ja miałam w planie myć okno ale wiatr nie pozwala więc usiadłam przy kompie...

16

Odp: Poszukiwania wiosny

Dziś niedziela palmowa , w kościele bardzo głośno przez cały dzień bo mieszkam bardzo blisko! Życzę udanej niedzieli dla wszystkich!

17

Odp: Poszukiwania wiosny

u mnie za oknem zamiast wiosny - chyba jesień szaro i ponuro i nic sie nie chce

Ostatnio edytowany przez asiula83 (2010-03-29 10:58:42)

18

Odp: Poszukiwania wiosny

U mnie leje deszcz, poza tym to widać pąki na drzewach..

19

Odp: Poszukiwania wiosny

U mnie pięknie posprzątane na trawnikach

20

Odp: Poszukiwania wiosny

a na moim niebie jakieś chmurzysko...

21

Odp: Poszukiwania wiosny

U mnie kilka krokusów i tulipany ścigają się z żonkilami...
Dla uparciucha - wiosna!!!

22

Odp: Poszukiwania wiosny

jest ciepło ale nie za ciekawie, mogłoby być bardziej słonecznie

23

Odp: Poszukiwania wiosny

deszcz pada, a słońca jakoś mało sad

24

Odp: Poszukiwania wiosny

O! słoneczko jak wymalowane! dziś będzie ciepło!

25

Odp: Poszukiwania wiosny

U mnie z ranka było ładne słoneczko a potem sie ochłodziło i na dodatek zaczął padac deszcz