26

Odp: Kosmetyki do stóp

Mi bardzo pomaga kąpiel wierzbowa do stóp marki HB. Fajnie oczyszcza naskórek na stopach i odżywia skórę. Można się zrelaksować podczas takiej kąpieli stóp, naprawdę wink

27

Odp: Kosmetyki do stóp

Macie coś może fajnego na stópki z borowiną? Uwielbiam jej zapach!

28

Odp: Kosmetyki do stóp

Borowina? Nie wiem jak pachnie, ale kojarzy mi się tylko z uzdrowiskiem, a tam te wody to potrafią cuchnąć...:/

29

Odp: Kosmetyki do stóp

Jest coś takiego jak maseczka do stóp, łokci i kolan z borowiną i bursztynem, a w tej samej serii krem do stóp. Kołobrzeskie SPA produkuje, dostępne w sklepi online.

30

Odp: Kosmetyki do stóp

Jakiś czas temu odkryłam krem podologiczny z Enilome, znacie? Naprawdę genialnie nawilża.

31

Odp: Kosmetyki do stóp

Regularnie używam  kremu KOMPRES zmiękczającego do  stóp z linii Comfort Bielendy. Kiedyś miałam duże problemy z rogowaciejącymi piętami, teraz to przeszłość smile

32

Odp: Kosmetyki do stóp

Ja chciałam te skarpetki użyć ale koleżanka jak robiła to strasznie jej skóra zaczęła odchodzić i mi odradziła... też miałyście jakieś nieprzyjemne skutki ?

33

Odp: Kosmetyki do stóp

Nic dziwnego, poczytaj skład preparatów do stóp. Ja używam tylko olejków, przynajmniej nie są napakowane chemią i nie podrażnią skóry!

34

Odp: Kosmetyki do stóp

Ja mam teraz super krem z mocznikiem 10%

35

Odp: Kosmetyki do stóp

> jusiawarda napisał/a:

> Ja chciałam te skarpetki użyć ale koleżanka jak robiła to strasznie jej skóra zaczęła odchodzić i mi odradziła... też miałyście jakieś nieprzyjemne skutki ?

Mi się tak drobno łuszczyła, zamiast złuszczyć porządnie. Musiałam to ścierać tarką.