126

Odp: Białe zęby

Raczej pasta nie da takich efektów jak wybielanie. Trzeba zainwestować w dobrą szczoteczkę, bo to też ma wpływ. Ja np. używam sonicznej. Może spróbuj jakiejś pasty wybielającej ale bardziej profesjonalnej niż z drogerii. Opalescence ma wybielającą pastę, może ona daje efekty. A jak nie pomoże to zostaje tylko wybielenie.

127

Odp: Białe zęby

Opalescence ma bardzo dużo dobrych opinii na ceneo. Być może warto spróbować.

Jak myślicie, czy gumy do żucia z napisem "white" rzeczywiście pomagają w jakiś sposób utrzymać biel zębów i walczyć z osadami lepiej niż zwykłe bezcukrowe gumy?

128

Odp: Białe zęby

Myślę, że takie gumy nic nie dają. Widziałam na ezebra proszek do wybielania zębów. Stosowałyście?

129

Odp: Białe zęby

Pewnie masz na myśli Eucryl. Na Facebooku, na profilu ezebry, dziewczyny pisały, że są niezadowolone z niego.

130

Odp: Białe zęby

[quote=niechcemisie]Pewnie masz na myśli Eucryl. Na Facebooku, na profilu ezebry, dziewczyny pisały, że są niezadowolone z niego.[/quote]
miałam go , a w zasadzie nadal mam, zero efektów, to juz pasy wybielające np. biała perła są lepsze, niż ten badziew hmm

131

Odp: Białe zęby

Dobrze wiedzieć. Dzięki za cynk. Lubię wiedzieć wcześniej, że czegoś nie warto kupować.

132

Odp: Białe zęby

Zadbaj o systematyczne mycie i odpowiednie szczotkowanie. Zdrowie zębom przywrócisz w ciągu kilku tygodni. Pewnie, że odpowiednia pielęgnacja wymaga czasu, ale da się. Zwróćcie również uwagę na prowadzenie odpowiedniej diety i eliminowanie używek.

133

Odp: Białe zęby

Ja akurat o higienę dbam bardzo: szczotkowanie, nitka, płyny do płukania, gumy. Są takie zęby, którym nie wystarcza ani odpowiednia higiena, ani nawet unikanie pewnych produktów w diecie. Na przykład na erozję kwasową, którą mam, narażone są też osoby, które zdrowo się odżywiają, piją dużo soków i jedzą owoce. Kwasy w nich zawarte źle wpływają na szkliwo i jeśli ktoś z natury ma słabe, to katastrofa... sad Moje zęby bardzo ucierpiały, gdy dentystka potraktowała je agresywnie polerką. W ciągu kilku miesięcy zrobiły się przeźroczyste na 1/3 powierzchni sad Dla mnie to jest dramat.

134

Odp: Białe zęby

I bardzo dobrze. Tylko kluczowe zawsze jest to eliminowanie używek. Jeśli te używki ciągle będą to wiadomo, że wpływ na zęby najlepszy nie będzie. Fajki i kawa to masakra dla zębów.

135

Odp: Białe zęby

Czytałam, że nawet biała czy zielona herbata tworzy osad na zębach.

136

Odp: Białe zęby

To prawda, dlatego nawet i z tym nie wolno przesadzać. kawa również nie musi szkodzić o ile będzie pita w rozsądnych ilościach i nie do przesady mocna.

137

Odp: Białe zęby

Wszystko tworzy osad na zębach. Najważniejsze jest, by często je szczotkować.

138

Odp: Białe zęby

Z ilu rzeczy musielibyśmy zrezygnować, żeby tego uniknąć. Biała dieta big_smile To byłoby zupełnie bez sensu, to jak nie robienie niczego, żeby rąk nie ubrudzić.

139

Odp: Białe zęby

Nie. Te najgorsze tematy to fajki, kawa i czerwone wino. Wszystko inne można normalnie "używać", ale wiadomo, że np. namiar słodyczy nie będzie miał pozytywnego wpływu na nasze zęby, prawda?

140

Odp: Białe zęby

Ja ostatnio testuję pastę Blanx oraz powiem Wam,że widzę efekty.. Oczywiście nie są one jakieś spektakularne ale jednak zęby są o wiele bielsze oraz to widac... Poza tym nie jem słodyczy oraz staram siię ograniczyć kawę oraz rzuciłam papierosy. Wszystko to dlatego,że jakiś czas temu zauważyłam,że mam o wiele bardziej żólte zęby niż kilka lat temu.
A i polecam zajrzeć sobie do tego sklepu:
[url=http://mec24.pl/kontakt]mec24.pl/kontakt[/url]

Zamawialam tam pastę ( mają tam dobre ceny) oraz kupowałam ostatnio elektryczną szczoteczkę do zębów. Soniczną Slimsonic:
[img]//mec24.pl/112-home_alysum/szczoteczka-soniczna-slimsonic-confetti.jpg[/img]

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2016-01-15 11:18:57)

141

Odp: Białe zęby

Fajne mają obudowy te szczoteczki smile Sklep ok, choć asortyment mały.

Czy w Waszym przypadku piaskowanie daje efekt rozjaśnienia zębów? Interesuje mnie to, czy kamień nazębny zawsze widocznie zmienia kolor ząbków.

142

Odp: Białe zęby

Szczotkujcie miękkimi szczoteczkami i starajcie się dopasowywać to tak, aby miało to sens - częste zmiany szczoteczki również mają kluczowe znaczenie. Bez tego nie przywrócicie zębom normalności.

143

Odp: Białe zęby

Ja wymieniam manualną co miesiąc, maksymalnie co 5-6 tygodni.

144

Odp: Białe zęby

Zawsze kluczowa będzie dobra dieta, brak używek i odpowiednie szczotkowanie. Dopilnujecie tego, to wszystko będzie ok. W innych przypadkach nawet nie oczekujcie pozytywnych zmian. Zęby wymagają systematycznej pielęgnacji.

145

Odp: Białe zęby

Z kawy nie chcę rezygnować... chyba nawet kosztem zębów. Właściwie to był czas, gdy odstawiłam używki takie jak kawa naturalna i czarna herbata (niemal na 2 lata) i idzie wyżyć, ale jednak bardzo je lubię.
Myślicie, że można choć częściowo zneutralizować ich działanie na kolor zębów? Na przykład poprzez opłukiwanie ust wodą od razu po wypiciu, albo płukanie płynem pomagającym chronić zęby przed osadami zaraz przed napiciem się kawy czy mocnej herbaty?

146

Odp: Białe zęby

A próbowałaś iWHite? Mi rozwiązało problem. Przez pewien czas kolorowe napije piłam przez słomkę, żeby osiągnąć szybciej efekt.

147

Odp: Białe zęby

Ja też używam iWhite. Mam zmianę odcienia o ok 3 stopnie. Na początku piłam kolorowe napoje bardziej przez słomkę żeby przyśpieszyć efekty

148

Odp: Białe zęby

Ja też używam już dość długi czas iWhite i jestem bardzo zadowolona. Efekty są lepsze niż się spodziewałam. Polecam jeśli ktoś chce wybielić zęby bez wizyt w gabinetach

149

Odp: Białe zęby

Czy ktoś używa akceleratora wybielania Blend-a-med i może podzielić się opinią?
I czy stosuje sam akcelerator czy w połączeniu z pasta wybielającą?

[img]//www.ros.net.pl/GalleryImages/product_photos/360_350/52885_235417_360_350_2865.png[/img]

150

Odp: Białe zęby

ja właśnie szukam czegoś takiego na wybielanie, napisz jak się sprawia po jakimś czasie