1

Temat: odcienie farb do włosów

Co sądzicie o odcieniach farb w intensywnym kolorze? Co byście powiedziały o 30-latce z takimi włosami? Mam na myśli jakiś wściekły rudy lub czerwony. Raczej powiedziałabym, że to kolor bardzo rzucają się w oczy. Nie narobię sobie wstydu takimi włosami? A może całkowicie oddać się fantazji i zrobić różowe włosy? big_smile

Ostatnio edytowany przez Hahal (2017-04-14 06:13:43)

2

Odp: odcienie farb do włosów

Fajne, na wiosnę - lato w sam raz:)

3

Odp: odcienie farb do włosów

Pewnie, ze na lato dobre i teraz to trend bardzo modny, wiec nikogo chyba dziwić nie powienien

4

Odp: odcienie farb do włosów

Nie ma się co przejmować wiekiem. To już nie są te czasy że paniom w pewnym wieku coś nie pasuje, albo pasuje tylko w konkretnym wieku. Kiedyś panie rodziły dzieci przeważnie w wieku lat 20 a teraz częściej koło 30.
Więc spokojnie możesz sobie takie delikatne pasemka zrobić smile

5

Odp: odcienie farb do włosów

To fakt, ża całe szczęście sie czasy zmieniają. Moja mama podobno kiedyś usłyszała, jak szła ze mną, że taka stara, dziecko już ma i jeszcze kucyki nosi (miała wtedy chyba ze 25 lat ;-))

6

Odp: odcienie farb do włosów

Jeśli czujesz się dobrze, a ludzie na ulicy się jakoś mocna nie krzywią, to wszystko gra. smile

7

Odp: odcienie farb do włosów

Jakby nie było takiej mody to co innego, ale teraz coraz wiecej osób robi sobie kolorowe pasemka lub inne dziwactwa na głowie. Kiedyś to takie dziewczyny niektóre babcie polewałyby wodą święconą smile Teraz mam wrażenie, że wszystko jest dozwolone smile

8

Odp: odcienie farb do włosów

A długo się taki różowy na włosach trzyma?

9

Odp: odcienie farb do włosów

Dla mnie zdecydownanie nie smile Chyba nie widziałam, jeszcze kogoś kto by z tym wglądał dobrze sad

10

Odp: odcienie farb do włosów

A mi podoba się malowanie pasemek tylko od spodu. Górna warstwa włosów nie jest malowana. Pasemka są widoczne gdy włosy zwiázujemy w kucyk bądź inne fajne upiècie.

11

Odp: odcienie farb do włosów

Pasemka, i do tego różowe... Osobiście bym się nie zdecydowała ale może wyglądać to ciekawie. Jest wiosna, do tego zatarły się granice co w pewnym wieku wypada a co nie, więc maluj, próbuj smile Jak będzie brzydko to najwyżej włosy przemalujesz wink
P.S.Ciekawe rozwiązanie może być to które zaproponowała koleżanka w powyższym wpisie- pasemka robione od spodu.

12

Odp: odcienie farb do włosów

Hmm, rzeczywiscie moze takie pasemka od spodu w szalonym kolorze to fajny pomysł, ja się tylko obawiam, ze te wszystkie kolory na włosach nie trzymają się za długi i ciekawe jaki to ma kolor jak sie troche zmyje...

13

Odp: odcienie farb do włosów

30-latka to wciąż młoda kobieta, która może sobie pozwolić na takie fantazje smile Patrzę własnie na odcienie loreala i tam jest cudna wręcz intensywna miedź. Widzisz? Taki kolor to jest dopiero hardcore! Ale jaki piękny!

14

Odp: odcienie farb do włosów

Ja lubię platynowe blondy, nie takie tandetnie żółte...

15

Odp: odcienie farb do włosów

U mnie najlepiej sprawdzają się burgundy