1

Temat: Płyn na porost włosów

Jestem załamana sad Od wielu miesięcy nie mogę dojść do ładu z moimi włosami - są łamliwe, cienkie a do tego wypadają w nadmiernej ilości. Codziennie na szczotce zostawiam cały pęk włosów ;( Co mi może pomóc, jakieś sugestie?

2

Odp: Płyn na porost włosów

Sok z czarnej rzodkwi podobno pomaga, omożna też wcierać wywar ze skrzypu polnego

3

Odp: Płyn na porost włosów

Może jestes na jakiejś diecie? Złe odżywianie ma duży wpływ na stan naszech włosów.

4

Odp: Płyn na porost włosów

Mi kiedyś na takie nadmierne wypadanie włosów pomogły kapsułki Klorane

5

Odp: Płyn na porost włosów

A jeśli chodzi o porost włosów to jak zaczęłam popijać piwko przy swoim wieczorową porą, to zauważyłam że włosy zaczęły mi szybciej rosnąć, zresztą paznokcie też.

6

Odp: Płyn na porost włosów

Płukanki z piwa na włosy też pomagają;p Piwo piję sporadycznie ale włosy rosną mi bardzo szybko. Nie wiem co ma na to wpływ.

7

Odp: Płyn na porost włosów

Dobry jest też wg mnie taki plyn z bursztynem robiony przez Farmonę (Jantar sie chyba nazywa)

8

Odp: Płyn na porost włosów

U mnie sprawdził się płyn na porost włosów vichy w takich kapsułkach-  . Ampułki są bardzo wygodne w użyciu dzięki dołączonemu aplikatorowi, który przyjemnie masuje skórę głowy, a sam preparat nie obciąża włosów, za to nadaje im przyjemny, delikatny zapach.

9

Odp: Płyn na porost włosów

wcierka z kozieradki, tylko że pachnie jak rosół big_smile i Jantar jest naprawdę dobry.

10

Odp: Płyn na porost włosów

Po ciąży miałam taki problem, włosy leciały jak oszalałe, nic nowego nie rosło sad z moich i tak lichych zaczynały się robić 100 razy gorsze. Do tego zaczęłam zauważać prześwity sad witaminki poszły w ruch, wcierki a na uroczystości itp. ratowały mnie doczepiane włosy clip in. Jakiś rok po porodzie zaczęło się troszkę poprawiać, ale doczepki cały czas używam, fajnie się z nimi czuję big_smile

11

Odp: Płyn na porost włosów

Ja stosowałam dwa różne preparaty na porost i nic to nie dało. Pomógł mi regenerujący seboradin, po miesiącu już dużo mniej włosów zostawało na szczotce, warto spróbować.

12

Odp: Płyn na porost włosów

To serum jest fajne na porost włosów stosuję je bo mi wypadają włosy, więc to co wypada zaraz odrasta tongue

13

Odp: Płyn na porost włosów

Ja polecam olejek Andrea, na allegro, aliexpress czy ebay znajdziesz za pare zł. Dolewacz kilka kropli do szamponu. Ja wlałam też do wcierki i po nim mam mnóstwo baby hair.

14

Odp: Płyn na porost włosów

Spróbuj suplementow- mi pomogl Revalid i dodatkowo wcieralam tez w skore glowy Jantar. Fajnie jest tez dbac o pielegnacje wlosow, bo jesli sa mocniejsze zdrowsze to nie wypadają. Na przyklad olejek Kalice dobrze sie u mnie sprawdza, bo wlosy sa odżywione, nabieraja blasku. No i przy okazji tego olejku uzywam tez do ciala czy twarzy smile

15

Odp: Płyn na porost włosów

Sok z czarnej rzodkwi
jantar
wcierka babuszki agafi 7 ziół

16

Odp: Płyn na porost włosów

Jeśli chodzi o porost włosów, to ja Kochane próbowałam już chyba wszystkiego. Nic nie pomagało. Zapisałam się więc u siebie  aby porozmawiać z trychologiem. Włosy nie chciały rosnąć, bo coś było nie tak ze składnikami w moim organizmie. Wdrożyliśmy leczenie, a ja już widzę ogromną poprawę.

17

Odp: Płyn na porost włosów

Ja teraz mam olejek z green pharmacy, z olejkiem rycynowym i wyciagiem z ostrej papryki

18

Odp: Płyn na porost włosów

Pomaga też regularny masaż skóry głowy.

19

Odp: Płyn na porost włosów

Kiedyś polecano wodę brzozową na porost, smarowanie po umyciu głowy

20

Odp: Płyn na porost włosów

Fajne są wcierki, tylko trzeba ich używać choć 3 miesiące

21

Odp: Płyn na porost włosów

A jakieś konkretne produkty polecacie? Rozglądam się za czymś takim. Akurat w Hebe jest promka na ajurwedyjską terapię do włosów Orientana. Nie oczekuję cudownego efektu, no ale skoro producent obiecuje, że włosów będzie od tego więcej, to muszę spróbować.

22

Odp: Płyn na porost włosów

Trzeba dobrać coś dla siebie, ja akurat lubię wcierki z dodatkiem ekstraktów owocowych bo ładnie pachną

23

Odp: Płyn na porost włosów

Ja uwielbiam wcierkę Vianek. Jest taka lekka, ziołowa. No i Jantar od Farmony. Z tych dwóch jestem bardzo zadowolona, ale wciąż jeszcze szukam i sprawdzam kolejne produkty.