1

Temat: Co czytacie w wolnej chwili?

Jak w temacie, chciałam się Was zapytać, co czytacie w wolnej chwili? Czy są to tylko książki, a czy może zaglądacie również na blogi? Ja czytam kilka blogów, ale najbardziej lubię ten: dziesiatka.radom.pl . Ponieważ można na nim znaleźć interesujące wpisy dotyczące, np. podróży i samochodów. A jak jest u Was, co czytacie?

2

Odp: Co czytacie w wolnej chwili?

Ja ostatnio czytam głównie książki, jakoś odeszłam od czytania blogów, bo zbyt męczy się wzrok od czytania na monitorze...

3

Odp: Co czytacie w wolnej chwili?

ja to głównie książki, teraz czytam książkę Mariusza M. Kolonko Odkrywanie Ameryki". Bardzo wciągająca i ciekawa.

4

Odp: Co czytacie w wolnej chwili?

O, uwielbiam takie książki:) Z resztą od dłuższego czasu przeglądam ofertę w [url]http://www.gandalf.com.pl/k/biografie-i-wspomnienia/[/url] , szukając jakiejś ciekawej pozycji do czytania i nie bardzo wiem, na co się zdecydować. Generalnie wybór w tej księgarni online jest dość duży, dlatego też mam spory problem z podjęciem decyzji, ale może będzie to coś np. z zapowiedzi:)

Ostatnio edytowany przez Darria (2017-02-27 08:06:44)

5

Odp: Co czytacie w wolnej chwili?

Ja bardzo lubie czytać reportaże i biografie typu [url]https://www.rewolucja.co.uk/9788377859544/adam-mickiewicz-tajemnice-wiary-milosci-i[/url] powoli przekonuje się tez do audiobooków, fajna sprawa. Jak mieszkacie na terenie UK, zobaczcie sobie asortyment Rewolucji, mają dobre ceny, wysyłka jest niedroga. Sprzedają też polskie gry planszowe, puzzle. W piątki są promocje na wybrane tytuły.

6

Odp: Co czytacie w wolnej chwili?

Ja lubuję się w gatunku fantasty, uwielbiam tego typu książki. Obecnie czytam piękną książkę "Dziewiąty Mag"

Ostatnio edytowany przez szakira (2017-03-01 19:26:58)

7

Odp: Co czytacie w wolnej chwili?

Ostatnio czytam książki Tomasza Mroza - klimatyczna proza, ciekawe fabuły...

8

Odp: Co czytacie w wolnej chwili?

Ostatnio czytaną przeze mnie w wolnej chwili książką był przewodnik turystyczny big_smile Zapaliłam się mocno do zgłębiania historii Bieszczadów. Nakupiłam książek, obłożyłam się nimi i od ponad miesiąca, czyli od powrotu z urlopu, całą sobą marzę o tym, żeby tam zamieszkać. Pochłaniam każdy wątek, szukam, grzebię, sprawdzam. I marzę. Dziewczyny, po raz pierwszy od dawna naprawdę o czymś fantazjuję i szukam sposobów realizacji tych fantazji smile

9

Odp: Co czytacie w wolnej chwili?

Ostatnio czytam biografię Bogusława Kaczyńskiego