1

Temat: Usuwanie tatuaży

Hej dziewczyny! Wiecie może gdzie  usunę tatuaż? Słyszałam że laser daje radę tylko gdzie coś takiego robią? Błędy młodości.. nie pytajcie

2

Odp: Usuwanie tatuaży

no spoko, nie musisz sie tłumaczyć wink podobno najlepiej sprawdzają się lasery pikosekundowe ale nie wszędzie je mają więc szukaj pod tym kątem

3

Odp: Usuwanie tatuaży

Jest też niby opcja dermabrazji ale to podobno mniej skuteczne i bardziej bolesne niż laser. Nie wiem jak cenowo. Może laser droższy ale na pewno bardziej się opłaca

4

Odp: Usuwanie tatuaży

Laser pikosekundowy ma chyba teraz każda klinika Taka przynajmniej pojawia sie zajawka.

5

Odp: Usuwanie tatuaży

A kojarzycie ile takich zabiegów trzeba zrobić i ile to kosztuje?

6

Odp: Usuwanie tatuaży

Wiesz co, to już zależy chyb a od wielkości tatuażu i może od tego czy jest czarny czy kolorowy. Może najlepiej tam rzeczywiście zadzwonić i wypytać o szczegóły albo się na jakąś konsultację umówić

7

Odp: Usuwanie tatuaży

Ok, to jeszcze sobie o tym poczytam i może będę tam dzwonić. Tatuaż generalnie nie jest duży i jest czarny więc myślę że nie powinno być z nim większych problemów

8

Odp: Usuwanie tatuaży

Teraz te tatuaże da się w zasadzie całkowicie usunąć w wielu przypadkach więc na pewno nie będzie źle. Jak chcesz poczytać więcej to tu też masz o tym zabiegu aertykuł . laser się teraz sprawdza przy wielu rzeczach więc myślę że warto

9

Odp: Usuwanie tatuaży

Moim zdaniem jak nie jesteś zadowolona z tatuażu, a chcesz mieć jakiś to wystarczy go przerobić. Wiele osób tak robi . Ma wiele osób tatuujących i każdy w innej dziedzinie. Mi się podobają realizacje w tatuażach japońskich i  cover-upów  co nie jest łatwe. Czasem taniej wychodzi przeróbka niż usuwanie.

10

Odp: Usuwanie tatuaży

[quote=xasianka]Teraz te tatuaże da się w zasadzie całkowicie usunąć w wielu przypadkach więc na pewno nie będzie źle. Jak chcesz poczytać więcej to tu też masz o tym zabiegu aertykuł . laser się teraz sprawdza przy wielu rzeczach więc myślę że warto[/quote]

Dzięki będę się dowiadywać. Tatuaż i tak jest w takim miejscu że nie muszę go odkrywać latem więc zakładam że jak będzie ciepło to też ten laser będzie wchodził w grę. Pewnie musiałabym się dogadać z kosmetologiem. Przerabiać nie chcę. Chcę się go całkowicie pozbyć

11

Odp: Usuwanie tatuaży

No to jak miejsce będzie zakryte to może rzeczywiście będziesz mogła robić te zabiegi przez wiosnę i lato. Ale konsultacja to na pewno podstawa

12

Odp: Usuwanie tatuaży

Jeśli robić tatuaż to taki, żeby nie trzeba go było usuwać gdy okoliczności życiowe się zmienią...

13

Odp: Usuwanie tatuaży

Ale można też przerobić tatuaż, zamalować np. imię i zmienić w jakiś obrazek, tatuażyści to ludzie z wyobraźnią smile

14

Odp: Usuwanie tatuaży

Albo zrobić takie motywy kwiatowe, liście na literach