1

Temat: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Jestem w trakcie szukania dobrych okularów do samochodu , macie jakieś sprawdzone firmy?

Bo przeglądam allegro, odwiedziłam optyk ale zupełnie nie wiem, czym się kierować..

2

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Ja kupiłam tanie okulary z filtrem UV na targu za 15 zł i bardzo sobie chwalę, moim zdaniem szkoda przepłacać za firmę

3

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Tak jak pisze janinka. Okulary za 15 zł nie mają filtrów, a jak już, to słabe. Najlepiej kupić coś w sprawdzonym sklepie i mieć takie okulary na dłużej. Mi takie przeciwsłoneczne wystarczają na ok. 3 lata. Warto polować na wyprzedażach. Dla mnie tylko ciężko jest przez internet wybrać kształt, bo nie wiem czy będzie pasował ;-)

4

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Ray Bany to jest klasyk okularów przeciwsłonecznych, więc proponuje poszukać w tej firmie czegoś. Na pewno przydadzą się nie tylko do samochodu. Zobacz sobie może ten model  idealny również na wyjście. A jak nie ten, to polecam zobaczyć cały asortyment tego sklepu.

5

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Jeżeli miałabym kupować okulary za 15 złotych, to już w całkowicie wolałabym sobie odpuścić taką inwestycję. Okulary przeciwsłoneczne oczywiście kupuje się dla większego komfortu, ale nie można też zapominać, że ich głównym zadaniem jest zapewnienie oczom jak największej ochrony przed szkodliwym promieniowaniem. Tak jak koleżanka wyżej napisała, Ray Bany to już klasyk, więc ja też celowałabym w tego pokroju firmę. Jeśli ktoś chce kupić oryginalne, dobrej jakości okulary. Nie brakuje ciekawych sklepów, w których kupić można naprawdę niezłe okulary, za rozsądne pieniądze. Jeżeli ktoś kupuje okulary za paręnaście złotych, to niech ma na uwadze, że może sobie z łatwością uszkodzić wzrok.

6

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Nie znam się na firmach, ale poszukałabym po sieci, o ile się orientuje wybór okularów przeciwsłonecznych jest naprawdę szeroki.

7

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Nie powinno się kupować okularów za 15 zł na straganie. Nie bez powodu porządne okulary przeciwsłoneczne trochę kosztują. Mają dobre filtry i rzeczywiście chronią wzrok i okolice oczu przed promieniowaniem UV. Jakość okularów kupionych za kilkanaście złotych jest bardzo wątpliwa. Ja mogę polecić okulary Solano. Używam tych samych od kilku lat i nadal są w świetnym stanie. Można takie kupić np. w tym salonie

8

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Najlepsze to okulary są za 200-300 złoty.
Ja takie mam i nie narzekam.

9

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Do samochodu warto dopłacić niewiele i kupić okulary z polaryzacją. Takie okulary są już za 40-50 zł. Dzięki polaryzacji do Twoich oczy nie będą docierać światła odbite, co dla kierowców robi dużą różnicę.

10

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Koniecznie z polaryzacją !! Mój chłopak ma  i jest zadowolony. Nosi nawet jak nie ma słońca ale jest bardzo jasno wink

11

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Salon optyczny, w którym brałam przeciwsłoneczne rewelacyjne to http://www.oko-design.com/. Tacie poleciłam również, żeby się przeszedł do nich na test progresywnych, no i wrócił z własnym modelem od razu. Do tej pory wychwala smile

12

Odp: Okulary przeciwsłoneczne do samochodu

Ja mam teraz takie fajne, żółte, dobrze odbijają słońce