1

Temat: jak odczuwać szczęscie

Szczęscie jest bardzo ważne w życiu, jak życ aby je odczuwać? Myślę, że nalezy byd dobrym dla innych, cieszyc sie zyciem i przenosić to dobro dalej.

2

Odp: jak odczuwać szczęscie

Najlepiej to być dobrym przede wszystkim dla siebie:) Bo nikt nie zadba o nas lepiej niż my sami:)

3

Odp: jak odczuwać szczęscie

trzeba czerpać z życia to co najlepsze i cieszyć się z tego, co się ma.

4

Odp: jak odczuwać szczęscie

Umieć je dostrzec w codziennych małych sukcesach, i nie martwić się na zapas:)

5

Odp: jak odczuwać szczęscie

Naszła mnie taka nostalgia za dawnym życiem, że mam ochotę sobie połkać do księżyca. Choć to mi nie zwróci tamtego poczucia spełnienia i bezpieczeństwa, którego już nie ma. Wyznam wam szczerze, że o ile macie rodziny, rodziców, wujków, babcie, rodzeństwo itd. pielęgnujcie to z całych sił. Dziękujcie za to i cieszcie się tym stanem bo mogę wam zagwarantować jedno – bycie na świecie samemu nie jest ani łatwe ani godne pozazdroszczenia. Gdy nie macie dokąd wracać. Na kim polegać. Gdy potrzebujecie pomocy, a nie macie kotwicy to wiedzcie, że nie macie tak naprawdę nic. Żadne pieniądze tego nie uczynią.

6

Odp: jak odczuwać szczęscie

W obecnym czasie człowiek czuje się zagrożony nawet jak ma rodzinę, bo niebezpieczeństwo jest niewidzialne i może dotknąć także bliskich.

7

Odp: jak odczuwać szczęscie

Staram się myśleć pozytywnie i cieszyć tym co mam, bo wiele osób żyje naprawdę w skrajnych warunkach...

8

Odp: jak odczuwać szczęscie

Co nie jest w żaden sposób pocieszające, ale rzeczywiście - powinniśmy odczuwać wdzięczność za to, co mamy, a czego na co dzień nie dostrzegamy nawet.