1

Temat: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Jeśli szukacie skutecznego sposobu na zrzucenie paru kilogramów to osobiście polecam, [url=http://www.fitmag.pl/lekcje.plywania.php]nauka pływania Warszawa[/url] na które uczęszczałam i teraz dzięki systematycznemu chodzeniu na basen zrzuciłam 7 kg, coś rewelacyjnego !

2

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Samo pływanie nic nie da, trzeba zmienić menu...

3

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

To też. Pływanie, większa aktywność fizyczna, ćwiczenia, a także właściwa dieta i powinno się osiągnąć wymarzony cel.

4

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Koniecznie trzeba powiązać i ruch i dietę, chociaż dieta to może złe określenie, bo wystarczy się zdrowo odżywiać, wyrzucić wszelkie śmieciowe jedzenie i powinno być dobrze. smile W doborze posiłków może być pomocna aplikacja [url]https://kcalmar.com[/url]. Działa to na tej zasadzie, że dostarcza nam informacji, menu oraz listę produktów, którą należy zakupić, by dane posiłki na cały przyszły tydzień przygotować. Świetna sprawa, gdy nie mamy już pomysłów na odpowiednie żywienie.

5

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Jesli nie wiesz jak jeść i nie masz czasu na gotowanie to najlepszym rozwiązaniem będzie catering dietetyczny np z [url]http://www.healthyfood.waw.pl/oferta/dieta-wegetarianska/[/url]
Sama się nad nim zastanawiam. Mam do zrzucenia ok 30 kilogramów i kompletnie nie wiem jak jeść żeby nie było za dużo dlatego catering jest dla mnie najlepszą opcją.

6

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Tym, którzy nie wiedzą jak się zabrać za odchudzanie, co jeść, co ćwiczyć, jak znaleźć na to czas, polecam [url=http://urodaizdrowie.pl/adios-kilogramos-recenzja]"Adios kilogramos!"[/url] smile Sama zamierzam odchudzić się korzystając z tego programu, bo ze wszystkich, z którymi miałam do czynienia, wzbudza największe moje zaufanie i wygląda na najsensowniejszy.
Muszę ćwiczyć, bo wymaga tego mój stan zdrowia (problemy ze stawami kolanowymi), a powyższy program obejmuje też trening medyczny, taki, który jest całkowicie bezpieczny dla osób z różnymi problemami.

7

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Trzeba mieć bardzo dużo samozaparcia smile

8

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Samozaparcie to podstawa. Najlepiej połączyć dietę, ruch i może jakiś suplement. No właśnie- czy znacie ten produkt

Ostatnio edytowany przez Giereczka (2016-12-30 12:35:31)

9

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Ja spróbuję to zrobić podobnie jak rzuciłam palenie z dnia na dzień. Nie palę od 4 lat i nie ciągnie mnie. Pomogła zmiana myślenia.
Teraz, zamiast myśleć o odchudzaniu, chcę po prostu zacząć żyć jak osoba bardziej aktywna, świadomie odżywiająca się, a we wprowadzeniu nawyków, które są odpowiednie dla takiej, chcę skorzystać z pomocy, m.in. w postaci tego trzymiesięcznego programu, o którym wyżej wspomniałam.

Uznałam, że dręczenie siebie samej ciągłą świadomością odmawiania sobie czegoś i zmuszaniem się do czegoś lub powstrzymywaniem się przed czymś nic mi nie da. To z góry skazane na porażkę. Lepiej myśleć "nie jem więcej niż trzy kostki czekolady, bo dbam o siebie", niż "och... jak bardzo chciałabym zjeść pół czekolady, ale nie mogę, bo wtedy nic się nie zmieni, tylko będę grubsza i brzydsza".

10

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Wydaje mi się, że aby skutecznie schudnąc wystarczy zdać sobie sprawę, że wcale nie trzeba ucinać kalorii tylko trzeba zamienić produkty na zdrowsze i bardziej wartościowe. U mnie to pomogło. Z czasem zaczęłam biegać kilka razy w tygodniu na dość krótkie dystanse. Podczas całego procesu odchudzania łykałam tez tabletki z piperyną- z Vital Progres- i myśle, że w dużej mierze one również przyczyniły się do tego, że pozbyłam się zbędnych kilogramów smile

11

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

A to prawda. Czasami się tyje przez złą dietę.

12

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

a co powiecie na używanie takich suplementow  ? zastanawiam się nad jakimś chromem albo czymś takim co zmniejszyłoby moje łaknienie, bo ja mogłabym jeść ciągle i to mnie przeraża...zjem obiad i po godzinie jestem głodna, głowa mnie boli, chce mi się spać i zupełnie nie wiem dlaczego bo obiad miałam dosć duzy, wiecie mięso, ziemniaki jakieś warzywa....poradźcie mi co robie źle?

13

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

ja się na czwartek umówiłam do dietetyka i razem będziemy zwalczać zbędne kilogramy.

14

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Ja stawiam na, które są najlepszym motywatorem naszych czasów. Ludzie nie mają czasu, żeby przestrzegać restrykcyjnych diet, dlatego wyjazd na taki turnus jest dla wielu ratunkiem. Gdyby nie taki turnus, to moja mama nadal zmagałaby się z nadwagą.

15

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Dieta i ćwiczenia. Nie ma innej sprawdzonej opcji. Tabletki i inne preparaty to bujda na kółkach.

16

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Pomaga błonnik, bo jest mało kaloryczny, a daje uczucie sytości...

17

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Na pewno nie obejdzie się bez aktywności fizycznej i zdrowego jedzenia, to jest absolutna podstawa. Chyba że ktoś mocno niecierpliwy albo ma też problem z cellulitem  to wygodniej z jakimś wspomagaczem  się go pozbyć

Ostatnio edytowany przez patra (2017-02-03 16:45:30)

18

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Odpowiedź jest bardzo prosta smile Aby zrzucić zbędne kilogramy musisz mniej kalorii przyswajać a więcej spalać, jednym słowem, Twój bilans kaloryczny musi być ujemny. I to tyle, możesz wspomóc się spalaczami tłuszczu jeśli chcesz smile

Pozdrawiam, Kamila

19

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Na to najlepsza będzie zdrowa dieta i ruch smile

20

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

ja od prawie2 tygodni jestem na diecie Naturhouse i zgubiłam ponad 3 kilogramy smile

21

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Czasami trzeba pokonać bardzo, baaaardzo silne nawyki, żeby cała machina odchudzania ruszyła, żeby nie polec w kolejnej próbie. :-/

22

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Ja będę szaleć na rowerze. Uszkodzony, naprawiony, sezon się zaczyna, a nie ma dla mnie lepszej motywacji do przebywania na świeżym powietrzu niż jazda na rowerze smile

23

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

dieta, ruch, brak podjadania i przede wszystkim silna wola.

24

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Warto też według mnie rzucić palenie... Tylko trzeba najpierw znaleźć skuteczne środki wspomagające. Warto sobie wybrać np. coś stąd

25

Odp: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów ?

Właśnie po rzuceniu palenia przybiera się na wadze, bo ciągle chce się jeść...