1

Temat: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Dzień dobry. Pragę poznać wasze zdanie odnośnie tego rodzaju mebli gabinetowych. Chcę zaprezentować swojemu klientowi tego rodzaju rozwiązanie  ale nie mam pojęcia czy nie będzie zbyt odważne. Dlatego chciałam poznać zdanie większej liczby osób zanim przedstawię swoją wizję klientowi. Meble gabinetowe są wytwarzane na wymiar, według przekazanego przeze mnie szkicu. Problem w tym, iż nie jestem w 100% pewna czy zleceniodawca zaakceptuje tego typu meble biurowe. Nie mam przekonania czy tego typu meble gabinetowe nie będą dla niego zbyt futurystyczne. Co wy o tym myślcie? Będę wdzięczna za wypowiedź w tej sprawie.

2

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Takie meble są dobre firmach kreatywnych, typu agencja reklamowa czy biuro projektanta czegoś, ale nie w zwykłych firmach...

3

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Podobają mi się takie nietypowe aranżacje, szczególnie w biurach.

4

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

super wygląda taka aranżacja biura wystarczy teraz jeszcze zagospodarować miejsce do pracy i wyposażyć je w odpowiednie krzesła, biurka itp  a wszystko to możecie znaleźć na stronie  A sklep oferuje do końca roku przesyłkę za darmo. Więc zajrzyjcie morze coś wam sie spodoba.

5

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Osobiście wolę jednak meble tradycyjne. Chociaż to oczywiście rzecz gustu.

6

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Wygląda to dość ciekawie, choć pewnie nie do każdej firmy będzie się to nadawało

7

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Absolutnie nie! Jeżeli eleganckie biuro, to tylko gabinet.

8

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Podobają mi się takie nietypowe aranżacje, jednak są to koszty. Warto jednak spróbować, wycenić i zobaczyć czy nas stać, zawsze jak jest ładne wnętrze to przyciąga wiele osób. Proszę zerknąć sobie na propozycje firmy KLi  , która zajmuje się takimi działaniami od wielu lat.

9

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Ja tam w swoim biurze nie fantazjowałam, jestem oszczędna i nie lubię udziwnień. Białe burka, białe ściany, na podłogę panele i szafa gra smile. Przy okazji chciałam Wam poradzić, że warto już na samym początku prowadzenia działalności zaopatrzyć się w podstawowe artykuły biurowe, choćby druki samokopiujące - . Niby mała rzecz, ale przydatna w codziennym funkcjonowaniu firmy, zwłaszcza gdy wypełniamy wiele formularzy ręcznie, które wymagają kopii.

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-03-27 09:10:47)

10

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Podobają mi się nowoczesne meble biurowe, ale trzeba pamiętać o tym, żeby przede wszystkim tworzyły odpowiednie warunki do pracy. Ostatnio byłam na rozmowie w pewnej firmie. Rozmowa odbywała się w sali konferencyjnej i zwyczajnie siłowałam się z odsunięciem fotela, żeby móc na nim usiąść. Ciężki, jakbym całą kanapę przesuwała. Nie wydaje mi się dobrym rozwiązaniem umieszczanie takich "trudnych" mebli w pomieszczeniach, w których prowadzi się rozmowy z kontrahentami, którzy powinni czuć się komfortowo od początku do końca spotkania. Wsunięcie fotela również wymagało wielkiej mocy i czułam się przez to niezręcznie.

11

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

A słyszeliście o takim sposobie na wygłuszanie pomieszczeń? - taka budka świetnie sprawdza się w biurach właśnie wink

12

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Ja lubię nietypowe oświetlenie w biurach.

13

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Niektóre tego tupu biura są naprawdę nie zwykłe, ja też wiele ich widziałam i są ciekawe. Do tego do biura na pewno przyda Ci się jakiś fajny sprzęt. Jak będziesz chciała kupić w miarę tanio to zerknij na propozycje na:  . Mają tam godne produkty różnego rodzaju.

14

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

bardzo przydatny w biurze jest projektor, warto mieć takie coś na wyposażeniu. Jeżeli planujesz zakup, to tutaj znalazłam parę cennych informacji na ten temat  pomoże Ci w podjęciu decyzji i wyboru odpowiedniego sprzętu.

15

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Powinno być funkcjonale i przestronne, parę oryginalnych dodatków jednak nie zaszkodzi.

16

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Nie jestem przekonana do futurystycznych mebli ale co kto lubi. Urządzam właśnie trzecie juz swoje biuro i zdecydowałam się na nowoczesny styl. Meble są robione przez zaprzyjaźnionego stolarza. Wiem, że zrobi je tak ja chcę. Jednak pamiętajcie, że meble czy sprzęty to nie wszystko. Biuro to nasza wizytówka, a przede wszystkim funkcjonalność, dobra organizacja pracy oraz ład i porządek. Tu duże znaczenie mają różne drobiazgi jak chociażby najprostsze dozowniki na mydło  czy inne rzeczy, które jak są mi potrzebne do wybieram u nich, bo mam do nich ogromne zaufanie.

17

Odp: Nietypowa aranżacja biura - jak sądzicie?

Ja lubię jak jest przestronnie i zielono, dużo kwiatów doniczkowych...