1

Temat: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Planuję otworzyć własną działalność gospodarczą. Nie znam się na podatkach. Zastanawiam się co lepsze biuro rachunkowe czy księgowość online taka jak tuPrzy księgowości online jest spora oszczędność. A wy co polecacie?

2

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Księgowość online to nie do końca dobre rozwiązanie dla firm z dużą ilością dokumentów i spraw tego typu, bo jednak rozmowa z żywym człowiekiem jest szybsza i więcej wyjaśnia niż czekanie na odpowiedź z formularza online...

3

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Porównaj sobie koszty obu wyjść. Faktycznie też nie wszystkie dokumenty można wysyłać skanem, niektóre trzeba dostarczać osobiście, w określonych terminach. I wtedy jeśli siedziba tego biura online jest daleko to może być problematyczne. Zależy jak bardzo rozbudowaną masz księgowość, bo jak to jest kwestia jednej faktury miesięcznie to luuuz, w zasadzie możesz to ogarnąć sama, korzystając chociażby z kalkulatorów online smile

4

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Moim zdaniem księgowość online to dobre rozwiązanie, szczególnie dla niewielkich firm.
Jest to rozwiązanie tańsze od tradycyjnej księgowości.
Możesz wypróbować na przykła
Jest to prosty program do księgowości i fakturowania.

5

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Jeśli już to tylko księgowość online Szybka obsługa zawsze na czas, wszystko kompetentnie a poza tym taniej wink

6

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Moim zdaniem warto samodzielnie prowadzić księgowość.
To spora oszczędność a w małych firmach to bardzo ważne. Na  znajdziesz darmowe kalkulatory w których wyliczysz podatki i inne opłaty firmowe.

7

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Witaj smile jeśli szukasz dobrego i sprawdzonego biura to polecam biuro księgowe w Łodzi  sama korzystam z ich usług. Ich usługi dotyczą audyt księgowy, księgi handlowe, podatkowa książka przychodów i rozchodów,ryczałt ewidencjonowany, kadry i płace,dotacje, pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczej dla osób fizycznych i prawnych. oferują wszystkie podmioty gospodarcze  kompleksowe usługi w zakresie księgowości oraz administrowania kadrami i płacami. Firma godna polecenia sama korzystam dlatego polecam smile

Ostatnio edytowany przez elabarbara (2017-04-24 14:16:51)

8

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

A może połączenie biura wirtualnego z biurem rachunkowym? oferuje możliwość posiadania adresu wirtualnego plus korzystania z pomocy w kwestii księgowości. Bardzo często jest dobre połączenie dla początkujących firm

9

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Warto korzystać z takiego biura, które ma księgowość online.

10

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Ja zdecydowanie polecam jedno z tych biur, gdzie pracują prawdziwi profesjonaliści, którzy potrafią wytłumaczyć na przykład, czym od klasycznej księgowości i rachunkowości różni się na przykład - spróbujcie zapytać pierwszego lepszego księgowego, czy będzie w stanie odpowiedzieć na takie w zasadzie proste pytanie, to dobry test.

Ostatnio edytowany przez monako27 (2018-06-12 19:42:37)

11

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Ja jednak wolałam powierzyć księgowość biuru rachunkowemu. Prowadzę z mężem wydawnictwo książkowe (książki regionalne na Śląsku) i na początku prowadziliśmy księgowość sami. To zajęcie pochłaniało jednak tyle czasu, a nie stać nas na zatrudnienie księgowej. Okazało się to dobrą decyzją, jestem z nimi w stałym kontakcie, a niedawno pomagali mi nawet w założeniu odziału wydawnictwa w Czechach. Znaleźli biuro i dyrekcję, ja mogłam się skupić na przygotowaniu merytorycznym.

12

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Ja zdecydowałam się założyć biuro rachunkowe. Nie jest wielkich rozmiarów, właściwie można powiedzieć, że jest dość przytulne. Ale mimo to udało mi się tam zmieścić budkę, która zapewnia wygłuszanie pomieszczeń

13

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Zależy jak duża ma się firmę i czy ma się pewność co do tego, że sobie poradzi z samodzielną księgowością.

14

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Zależy jaka duża firma. Jeżeli mała to można spokojnie samemu się pokusić o prowadzenie rachunkowości, tylko kwestia pamiętać o terminach a to można sobie ustawić przypomnienia w telefonie

15

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

zdecydowanie wolę biura rachunkowe. Troszkę juz przeszłam z księgowymi, niekompetentnymi pracownikami biur rachunkowych...dlatego uważam bardzo w wyborach, to poważna decyzja. Znajomi polecili mi nasze wrocławskie i tak już 3 lata współpracuję z  paniami

16

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Z zbiegiem lata zmienia się wiele rzeczy. Osobiście wybrałabym biuro rachunkowe, gdzie wszystkim dokładnie się zajmują. Warto szukać takich dobrych i tanich sposobów.

17

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Z oszczędności pewnie księgowość online wiele firm wybiera, ale tu nie ma takiego doradztwa jak przy biurze....

18

Odp: Biuro rachunkowe czy księgowość online?

Tylko księgowość online, szybko i wygodnie.